32

Fırıldak Ailesi

1. Bölüm

Aile2013
Genel İzleyici

Orta halli bir aile olan Fırıldak Ailesi bireylerinin yaşadıkları sıkıntılı ve dramatik durumlarla başa çıkma çabalarını işleyen bir çizgi-dizidir.

1. Sezon 1. Bölüm İzle
Fırıldak Ailesi 13. Bölüm

13. Bölüm

27 dk.

Sabri'nin asker arkadaşının oğlunun düğününe gitmeye karar veren Fırıldak Ailesi'ni büyük bir sürpriz beklemektedir.

Fırıldak Ailesi 12. Bölüm

12. Bölüm

27 dk.

Emekli maaşını çekmek için damadı Sabri ile birlikte bankanın yolunu tutan Dürdane, bankada hiç de beklemediği bir manzara ile karşılaşır. Dürdane ve Sabri, bir soygunun tam ortasında kalmışlardır.

Fırıldak Ailesi 11. Bölüm

11. Bölüm

26 dk.

Dürdane, evlilik yıldönümlerinde eski kocasının ruhunu çağırması için bir falcıyla görüşür. Falcı, eski kocası yerine evin eski sahipleri olduğunu söyleyenlerin ruhunu çağırınca ortalık karışır.

Fırıldak Ailesi 10. Bölüm

10. Bölüm

32 dk.

Fırıldakları adaya götüren uçak düşünce Sabri ve Tosun ile diğer aile fertleri başka başka adalara çıkarlar. Sabri kendini yarışmada zannetse de, yarışma aslında diğer fertlerin bulunduğu adadadır.

Fırıldak Ailesi 9. Bölüm

9. Bölüm

33 dk.

Sabri, işten kovulma sebebini öğrendiğinde tam anlamıyla şoke olacaktır. Aile fertlerinin Sabri'nin durumunu anlamaları fazla uzun sürmez.

Fırıldak Ailesi 8. Bölüm

8. Bölüm

25 dk.

Para her zaman huzur getirir mi? Bilgi yarışmasında büyük ödülü kazanan Dürdane'nin aklına paranın Fırıldakları insanlıktan çıkaracağı gelir miydi hiç?

Fırıldak Ailesi 7. Bölüm

7. Bölüm

37 dk.

Masumane bir ofis kaçamağı Sabri'yi Yıldız ve Dürdane ile karşı karşıya getirir. İstenmeyen adam ilan edilip evden kovulan Sabri, bu kötü durumdan bir çıkış yolu arar.

Fırıldak Ailesi 6. Bölüm

6. Bölüm

29 dk.

Fırıldak ailesinin evine hırsız girerse ne olur? Sabri'nin hırsızları alt edecek müthiş planı ne? Peki Sabri niçin hırsızlarla iş birliği yapacak?

Fırıldak Ailesi 5. Bölüm

5. Bölüm

31 dk.

Doktorunun dediğine göre Sabri'nin sadece bir yıllık ömrü kalmış. Bakalım Sabri bu son 1 yılını nasıl değerlendirecek?

Fırıldak Ailesi 4. Bölüm

4. Bölüm

26 dk.

Fırıldak Ailesi kendilerini vahşi hayatın orta yerinde buluveriyorlar. Yabana uyum sürecini çabuk atlatan ve yeni dostlar edinen ailemiz evlerine tekrar kavuşabilecek mi?

Fırıldak Ailesi 3. Bölüm

3. Bölüm

27 dk.

Ailemizin reisi Sabri Fırıldak, teknolojinin önlenemez gelişiminin hayatlarımıza sunduğu son moda bağımlılıkla tanışıyor: İnternet.

Fırıldak Ailesi 2. Bölüm

2. Bölüm

28 dk.

Bir ev ödevi insanın başına ne kadar iş açabilir ki? Bahçede yapılan kazı, hangi sürprizlere gebe?

Fırıldak Ailesi 1. Bölüm

1. Bölüm

29 dk.

Fırıldak Ailesi, sıradan, küçük çıkarlar elde etmek için her şeyi yapabilecek, orta sınıf bir ailedir. Deyim yerindeyse; "Dünya dursa da onlar döner" sözünün yaşayan örneği oluyorlar.

© Copyright 2024 puhutv.com Tüm hakları Doğuş Dijital Hizmetler A.Ş.'de saklıdır.
App storeGoogle play storeHuawei app store