26

Göç Zamanı 1. Sezon Bölümleri

Göç Zamanı

Dram2016
13+ Olumsuz

Mardin'li cefakar bir annenin, zulümden kaçırdığı çocuklarını farkında olmadan zorluklarla dolu bir yola sokuşunun, gözü önünde onların dağılışlarının ve onlara sahip çıkmak için yaptıklarının öyküsü

1. Sezon 1. Bölüm İzle
Göç Zamanı 15. Bölüm

15. Bölüm

107 dk.

Zümrüt’ün okuldan atıldığını öğrenen Cennet için yeni bir mücadeleye başlamıştır. Kızının suçsuzluğunu kanıtlayacak ve okula geri dönmesini sağlayacaktır. Bu süreçte en büyük destekçisi de Demir olur.

Göç Zamanı 14. Bölüm

14. Bölüm

123 dk.

Cennet, İstanbul’a dönme mücadelesine kaldığı yerden devam etmeye karar vermiştir. Onları bekleyen hayat, eskisinden çok daha zordur ne kalacak yerleri ne de para kazanacakları bir işleri vardır.

Göç Zamanı 13. Bölüm

13. Bölüm

136 dk.

Herkesin merakla beklediği, Yıldız’a büyük prestij kazandıracak olan halı 'Cennetin Eli' paramparça edilmiştir. Bunu yapan kişiyi tek gören kişiyse Güneş’tir. Fakat konuşmaz.

Göç Zamanı 12. Bölüm

12. Bölüm

110 dk.

Cennet ve Sevgi, Handan’ın saldırısını Yılmaz sayesinde ucuz atlattılar. Ancak kaçmayı başaran Handan'ın eline Koçeri Ailesi’ne zarar verebilmek için yeni ve çok güçlü bir koz geçer.

Göç Zamanı 11. Bölüm

11. Bölüm

131 dk.

Cennet’in için bir umut ışığı var artık. Kendi küçük lokantasında yeni ve güzel bir hayata adım atmak üzere.

Göç Zamanı 10. Bölüm

10. Bölüm

133 dk.

Hande’nin cesedi başında yakalanan Yılmaz’ın hayatı bambaşka bir yola giriyor. Buradan dönüşü mümkün olacak mı?

Göç Zamanı 9. Bölüm

9. Bölüm

129 dk.

Sevgi girdiği çıkmazdan kurtulmanın tek yolunun intihar olduğunu düşünüyor.

Göç Zamanı 8. Bölüm

8. Bölüm

141 dk.

50 yıllık sır ortaya çıkıyor. Cennet, hiç tahmin etmediği bu gelişme karşısında ne yapacak?

Göç Zamanı 7. Bölüm

7. Bölüm

138 dk.

Cennet'in yıllardır sakladığı sır; Güneş'in erkek evlat olduğu ortaya çıkar. Bu haberin şokuyla Yemin, ilk defa Cennet'i bir nebze de olsa anlamaya başlayacaktır.

Göç Zamanı 6. Bölüm

6. Bölüm

131 dk.

Cennet, nüfus kağıdı olmadığı için Kiraz ve Güneş’in annesi olduğunu ispatlayamaz. Hanım çocukları almayı başarır. Çocuklarından ayrılan Cennet’in önünde zorlu bir yol vardır.

Göç Zamanı 5. Bölüm

5. Bölüm

130 dk.

Yemin’in kalbinin durması herkes için gerçeklerle yüzleşme vaktidir. Kiraz ve Zümrüt, öz ağabeyleri olduğunu gizleyen annelerine kırgındır. Güneş’in tepkisi ise hepsinin yüreğini ağzına getirir.

Göç Zamanı 4. Bölüm

4. Bölüm

127 dk.

Cennet, sakladığı sırrı açıklamaya ve oğluna gerçekleri açıklamaya karar vermiştir. Yılmaz ise Cennet'le geçmişten gelen bir sırrı paylaşmaktadır. Cennet, Yılmaz'ın gerçek kimliğinden habersizdir.

Göç Zamanı 3. Bölüm

3. Bölüm

138 dk.

Cennet, Zümrüt’ün Yemin’e teslim olduğunu öğrenince çıldırır ve onu kurtarmak için her şeyi göze alacaktır.

Göç Zamanı 2. Bölüm

2. Bölüm

118 dk.

Cennet öz oğlu Yemin’in namlusunun ucundadır. Cennet’in canına kastedecek kadar gözlerini karartan Yemin, ya onu ve kızlarını alıp memlekete götürecek ya da bu iş herkes için kötü sonlanacaktır.

Göç Zamanı 1. Bölüm

1. Bölüm

125 dk.

Cennet bir kez daha kadının değişmeyen yazgısını görecek. Yeniden isyan edecek olsa da çocukları için dünya yansa da sığınılacak son kale olarak varlığını sürdürmeye çalışacaktır.

© Copyright 2024 puhutv.com Tüm hakları Doğuş Dijital Hizmetler A.Ş.'de saklıdır.
App storeGoogle play storeHuawei app store