789

Gün On4 1. Sezon Bölümleri

Gün On4

puhu-orjinal
Suç-Polisiye2020

Koronavirüs teşhisi konan ancak hastalığı evinde tedavi görerek atlatan Komiser Gazanfer ve ekibinin, karantina günlerinde şüpheli bir intihar vakasının izini sürme hikayesi...

Pilot Bölüm İzle
Gün On4 10. Bölüm

10. Bölüm

18 dk.

Sevin komiser kendisini kaçıran saldırganı etkisiz hale getirir ve Sadullah komisere teslim eder. Sadullah komiserin saldırgana yaptığı sorgu sırasında Tamer Güneştan’ın intiharı üzerindeki sır perdesi aralanır...

Gün On4 9. Bölüm

9. Bölüm

14 dk.

Sevin komiser kaçırılmıştır. Gazanfer Sadullah’tan yardım ister. Sadullah ve tüm Kütahya emniyeti Sevin’i bulmak için seferber olur. Ekip tüm dijital izleri ve telefon sinyallerini takip etse de sonuç alamaz.

Gün On4 8. Bölüm

8. Bölüm

14 dk.

Gazanfer ve ekibinin şüpheli listesinde bulunan Murat’ın ölümü, bir çok yeni soruyu ve ihtimali beraberinde getirir. Sadullah komiserin de desteğiyle ekip diğer güvenlik görevlisinin peşine düşer.

Gün On4 7. Bölüm

7. Bölüm

15 dk.

Tamer Güneştan’ın intiharından önceki gün Corona şüphesiyle hastaneye alınan Melek Hanım çarpıcı iddialarla ortaya çıkar. Otel odasında bulunan altınları çalınmıştır.

Gün On4 6. Bölüm

6. Bölüm

14 dk.

Tamer Güneştan’ın intiharı üzerindeki sır perdesi hala devam etmektedir. Sadullah komiser kayıp telefon sinyalinin peşindeyken, Sevin ve Hayri Sadullah komiser hakkında şüphe uyandıracak bir kanıt bulurlar. Gazanfer bu durumdan pek hoşlanmaz. Tüm bu

Gün On4 5. Bölüm

5. Bölüm

14 dk.

İntihar ederek hayatını kaybettiği düşünülen Tamer Güneştan’ın olay gününden beri kayıp olan telefonu açılmış ve sinyal vermeye başlamıştır. Bu dava için çok önemli bir ilerlemedir. Üstelik sinyalin geldiği yer yeni bir şüpheliyi ortaya koyar.

Gün On4 4. Bölüm

4. Bölüm

20 dk.

Gün On4 3. Bölüm

3. Bölüm

17 dk.

Gazanfer komiser davaya yardım etmesi için, eski tanıdığı Sadullah komiserle yıllar sonra yeniden iletişime geçer. Ancak bu görüşme ikisi arasındaki husumet nedeniyle istenmeyen bir noktaya gider ve Gazanfer komiser istediği desteği alamaz.

Gün On4 2. Bölüm

2. Bölüm

14 dk.

Gazanfer komiser Sevin’le birlikte intiharın ardından araştırmalarına devam eder. Corona olduğunu halen Sevin’den saklamaktadır. Şüpheler Ukrayna’dan gelen ama Instagram hesabında çelişkili gönderiler bulunan zanlılardan biri üzerinde yoğunlaşır.

Gün On4 1. Bölüm

1. Bölüm

17 dk.

İnternet fenomeninin ölümünün ardından Sevin, oteldeki yedi şüphelinin peşine düşer ve Gazanfer komiseri de şüpheli ölümün arkasındaki gerçekleri araştırma konusunda ikna eder.

Gün On4 Pilot Bölüm

Pilot Bölüm

8 dk.

Koronavirüs teşhisi konan ancak hastalığı evinde tedavi görerek atlatan Komiser Gazanfer ve ekibinin, karantina günlerinde şüpheli bir intihar vakasının izini sürme hikayesi... 19 Haziran'da puhutv'de başlıyor...

© Copyright 2024 puhutv.com Tüm hakları Doğuş Dijital Hizmetler A.Ş.'de saklıdır.
App storeGoogle play storeHuawei app store