28

Hanım Köylü 1. Sezon Bölümleri

Hanım Köylü

Romantik Komedi2016
13+ Cinsellik

Saklıköy'de köyün dışından biri o bölgeden bir kızla evlenmek isterse mutlaka ‘Hanım Köylü’ olup, orada yaşamak zorundadır. Ferit’in ve bir çok erkeğin ‘Hanım Köylü’ olmasının eğlenceli hikayesi.

1. Sezon 1. Bölüm İzle
Hanım Köylü 13. Bölüm

13. Bölüm

111 dk.

Dedenin mirası İlkgün ve Ferit’in de hayatını değiştirmiştir. Ferit için artık tek bir gerçek vardır. O da İlkgün’e olan aşkı...

Hanım Köylü 12. Bölüm

12. Bölüm

113 dk.

Düzgün’ün İlkgün’ü Koptagel’e vermesi Elmas’ı çılgına çevirir. Aynı zamanda Ferit de bu duruma sinirlenmiştir. Bu yanlış anlaşılmanın bir an önce giderilmesi gerekmektedir.

Hanım Köylü 11. Bölüm

11. Bölüm

114 dk.

Koptagel ve Ferit’in kadınları gezmeye götürmesi köyde olay olur. Üstelik Nuriye ninenin kaybolması da bütün okları Koptagel ve Ferit’in üzerine çevirir.

Hanım Köylü 10. Bölüm

10. Bölüm

131 dk.

Koptagel, köyün kadınlarını minibüse ikna etmek için Ferit’le birlikte bir gezi ayarlarlar. Ferit, bu gezi için İlkgün’den yardım ister. Bu da İlkgün ve Ferit’in yakınlaşmasını sağlar.

Hanım Köylü 9. Bölüm

9. Bölüm

134 dk.

Ferit, İlkgün’ün yanında yakaladığı Bengisu’yu sonunda İstanbul’a göndermeyi başarır. Ancak bunu yaparken İlkgün'ü kızdıracak bir işe de imza atmıştır.

Hanım Köylü 8. Bölüm

8. Bölüm

133 dk.

Ferit, İlkgün’ün peşini bırakmamaya kararlıdır. Köyde düzenlenecek piknik için hummalı bir hazırlanma süreci başlar. Öte yandan Ferit, babası ile Düzgün'ün arasını düzeltmeye çalışır.

Hanım Köylü 7. Bölüm

7. Bölüm

135 dk.

Ferit’i faka bastırmak isteyen İsmailler, Bengisu’yu köye getirirken yolda kötü bir tesadüf sonucu Ferit’lerle karşılaşırlar. Bengisu, Ferit’in planlarını bozmak için bir oyun hazırlar.

Hanım Köylü 6. Bölüm

6. Bölüm

135 dk.

İlkgün, Ferit’in gideceğini öğrenince bunalıma girer. Gerçekten üzülmüştür ve Ferit’e aşık olduğunu anlamıştır. Bunu kimseye itiraf edemez.

Hanım Köylü 5. Bölüm

5. Bölüm

121 dk.

Gazetedeki fotoğraf yüzünden zor durumda kalan İlkgün’ün yardımına Ferit koşar. Ancak Ferit’in söylediklerine inanmayanlar da vardır.

Hanım Köylü 4. Bölüm

4. Bölüm

130 dk.

İlkgün’ün İstanbul’daki bir AVM’de çekilen fotoğrafı, internete ve gazeteye düşmüştür. Bunu fark eden Reşat, yepyeni bir oyunun hazırlığı içine girer.

Hanım Köylü 3. Bölüm

3. Bölüm

129 dk.

İlkgün, karşısında Ferit’i görünce çok şaşırır. Ferit, İlkgün’ü sorularıyla zor durumda bırakır. İlkgün, babasının tanıştıklarını anlamaması için epey bir çaba sarf eder.

Hanım Köylü 2. Bölüm

2. Bölüm

122 dk.

Köylü olduğu için Ferit'in arkadaşları tarafından aşağılanan İlkgün, kaçmaya başlar. Bu duruma üzülen Ferit, İlkgün'ün peşini bırakmayacaktır.

Hanım Köylü 1. Bölüm

1. Bölüm

119 dk.

Ferit'le internetten yazışan Saklıköy'ün güzel kızı İlkgün, onu görmek için İstanbul'a gider ancak bu şehirde onu büyük bir sürpriz beklemektedir.

© Copyright 2024 puhutv.com Tüm hakları Doğuş Dijital Hizmetler A.Ş.'de saklıdır.
App storeGoogle play storeHuawei app store