214

İçerde Dizisinin Oyuncuları ve Konusu

İçerde

Suç-Polisiye2016
13+ Şiddet - Olumsuz

Polis Akademisi'nde öğrenci olan Sarp ve Mert, kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar. Bu rekabet, içine girdikleri tehlikeli hayatlarda da devam eder.

1. Sezon 1. Bölüm İzle
Konu:

İki kardeşin macera, tehlike ve entrikalarla dolu hayatını konu alan İçerde, polisiye, aksiyon ve dram türlerinin ustalıkla harmanlandığı bir dizi. Sarp ile Umut, anne ve babasıyla mutlu bir yaşam sürerken, babaları Metin’in karanlık işler peşinde koşan, mafya lideri Kebapçı Celal ile iş yapması sonucu hapse girmesi ve Celal’in Umut’u kaçırtması ile hayatlarında geri dönülmez bir yola girmek zorunda kalırlar. Sokaklarda mendil satarak büyüyen, tüm geçmişini unutan ve sonradan Mert adını alan Umut, Kebapçı Celal tarafından Polis Akademisi’ne gönderilip başarılı bir polis ajanı olurken, Sarp ve annesi sürekli Umut’un izini arar. Tek hayali iyi bir polis olmak olan Sarp ise, Polis Akademisi’nde okuyan başarılı bir polis adayıdır. Fakat olaylar hayallerindeki gibi gelişmez. Sarp’ın mezun olmasına bir hafta kala, yıllar boyu Kebapçı Celal’in izini süren Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf, Sarp’ı odasına çağırır. Babasının dosyasının eline geçtiğini ve böyle bir adamın oğlunun polis olamayacağını söyler. Sarp için dönüm noktası olan bu haber, genç polis adayını geçmişiyle yüzleşmek zorunda bırakır. Sarp, akademiden mezun olacağı gün, Yusuf Müdür’e silah çeker ve polislikten atılır. Kebapçı Celal tarafından yetiştirilen Mert ise, Yusuf Müdür’ün sağ kolu olacak kadar iyi bir polis haline gelir. Hapse giren Sarp’ı, oradan çıkarmak için yardımda bulunan Kebapçı Celal’in avukatı Melek olunca, Sarp kendini hiç beklemediği karanlık bir dünyanın içinde bulur. Bundan böyle hayatında hiçbir şey kolay olmayacaktır.Kebapçı Celal’den intikam almak isteyen Yusuf Müdür, Sarp sayesinde bunun bir yolunu bulmuştur. Sarp’ı gizli ajan olarak Celal’in organizasyonunun içine yerleştirir. Mert de tam anlamıyla Celal’in adamı olarak polislik mesleğine devam etmektedir. Sarp ve Mert kardeş olduklarından habersiz, başka dünyalarda birbirlerini ararken, tam anlamıyla “içerde” bir hayat sürerek savaş içine girerler. Celal, düzenin bozulmaması için kardeşlerin birbirine yakınlaşmasına izin vermez.

Oyuncular:
Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Mustafa Uğurlu, Damla Colbay, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Yıldıray Şahinler, Gözde Kansu, Nihal Koldaş,
Yapımcı:
AY YAPIM
Yapım Yılı:
2016
© Copyright 2024 puhutv.com Tüm hakları Doğuş Dijital Hizmetler A.Ş.'de saklıdır.
App storeGoogle play storeHuawei app store