2. Sezon 51. Bölüm

Kategori:
Oyuncular:
Yapımcı:
 17. Bölüm

17. Bölüm

148 dk.

Süreyya’nın büyük sırrı öğrenip, açıklama beklemeden ortadan kaybolması Faruk’u perişan etmiştir. Umudunu yitirmeden her yerde Süreyya’yı arayan Faruk bir yandan Adem gerçeğiyle yüzleşir.

 18. Bölüm

18. Bölüm

153 dk.

Süreyya, Faruk’tan beklemediği bir tepki ile karşılaşınca kendisini daha önce tasarlamadığı boşanma adımlarını atarken bulur. Bursa'ya dönmek zorunda kalsa da, bu sefer şaşırtma sırası Süreyya’dadır.

 19. Bölüm

19. Bölüm

143 dk.

Bir yol ayrımına gelen Faruk ve Süreyya geri adım atmamakta oldukça kararlıdırlar. Bu duruma seyirci kalmak istemeyen konak sakinleri özenle hazırladıkları oyunu devreye sokarlar.

 20. Bölüm

20. Bölüm

139 dk.

Adem’in, Boranlar'ın gayrimeşru çocuğu olduğunu tüm Bursa’ya ilan etmesiyle savaş başlamıştır. Faruk’un misilleme hamlesi Adem’de soğuk duş etkisi yaratırken Esma da itibarlarını korumaya çalışır.

 21. Bölüm

21. Bölüm

152 dk.

Boşanacakları kesinleşen Süreyya ve Faruk kendi sorunlarıyla baş başa kalırlar. Mahkemeye saatler kala yaşananlar Boranlar için yeni bir dönemin başladığının habercisidir.

 22. Bölüm

22. Bölüm

144 dk.

Faruk ve Süreyya’nın aldığı karar konakta şok etkisi yaratır. Esma’nın herkesten habersiz devreye soktuğu plan Süreyya’yı hiç ummadığı bir duruma düşürecektir.

 23. Bölüm

23. Bölüm

148 dk.

Dilara’nın çıkmazda olduğunu hisseden Süreyya'nın yapacağı hamle konakta büyük bir gerilime yol açar. Gece yaşanan korkunç olay Süreyya’nın büyük bir sınav vermesine sebep olur.

 24. Bölüm

24. Bölüm

145 dk.

Yaşanan korkunç olay sonrası Süreyya ve Faruk cehennem azabı yaşamaktadır. Dilara, Reyhan’ın sözlerinden rahatsızdır. Küçük bir tartışma, Adem’in evinde inanılmaz şeylerin yaşanmasına sebep olur.

 25. Bölüm

25. Bölüm

153 dk.

Süreyya içinde büyüyen korkuyla yüzleşmek ister. Esma’nın son hamlesi Faruk ve Süreyya’yı çok şaşırtacaktır. Ancak derinlerdeki sebep bambaşkadır.

 26. Bölüm

26. Bölüm

134 dk.

Onca zaman gömülü kalmış bir sır Esma’nın ellerinde gün yüzüne çıkacaktır. Süreyya, onun tuhaf davranışlarına anlam veremezken Adem’in teklifi Boran ailesinde depremler yaratır.

 27. Bölüm

27. Bölüm

138 dk.

Esma iki koldan harekete geçer. Yeni öğrenilen bir gelişme Süreyya ve Faruk arasında büyük gerilim yaşanmasına sebep olur. Süreyya, Faruk’u zor bir durumla yüzleşmek zorunda bırakır.

 28. Bölüm

28. Bölüm

158 dk.

Gördüklerini sindirmeye çalışan Süreyya ve Faruk çetin bir mücadeleye girişirler. Can’ın verdiği bir bilgi Süreyya’nın Faruk’la ilgili bazı şeyleri yeniden sorgulamasına sebep olacaktır.

 29. Bölüm

29. Bölüm

146 dk.

Gördüğü fotoğraf sonrası çileden çıkan Süreyya’nın yaptığı şeyler Faruk’a cehennem azabı yaşatır. Ortaya çıkan bir mektup geçmişin hiç de sanıldığı gibi olmadığını gösterir.

 30. Bölüm

30. Bölüm

135 dk.

Bir süredir tehlikeli sularda yüzen Fikret hiç beklemediği yerden gelen bir darbeyle köşeye sıkışır. Süreyya’dan gelen bir haber Faruk’un sevinçten havalara uçmasına sebep olur.

 31. Bölüm

31. Bölüm

155 dk.

Gelen bir haber Süreyya’nın aklının ucundan bile geçirmek istemeyeceği bir olasılığın gerçek olduğunu ortaya çıkarır ve Faruk’un sezgilerinin ne denli doğru olduğu bir kez daha anlaşılır.

 32. Bölüm

32. Bölüm

145 dk.

Dilara’nın verdiği bir bilgi Süreyya’yı kaygılandırır. Begüm’den gelen yemek daveti ve ardından yaşananlar Süreyya ile Faruk’un iki ayrı uçta duygu değişimi yaşamalarına sebep olur.

 33. Bölüm

33. Bölüm

142 dk.

Yangının yarattığı korku ve üzüntü beraberinde birçok soru getirir. Konaktaki bir tuhaflık Faruk’u harekete geçirir. İzlediği yol onu duyduğunda inanamayacağı bir gerçekle karşı karşıya bırakacaktır.

 34. Bölüm

34. Bölüm

149 dk.

Esma’nın itiraflarıyla konakta yer yerinden oynar. Süreyya, Faruk’u sakinleştirmek için beklenmedik bir hamle yapar. Duygusal çıkmazlarda olan Fikret sonunda patlar.

 35. Bölüm

35. Bölüm

141 dk.

Faruk ve Akif Senem’i istemek için gelin evine gider. Ancak Süreyya ve Dilara’dan kız almak hiç de kolay değildir. Neredeyse unuttuğu bir plan, Esma’nın içine şüphe tohumları eker.

 36. Bölüm

36. Bölüm

149 dk.

Ufak bir talihsizlik Süreyya’nın aklından bile geçiremeyeceği bir noktaya evrilir. Osman ve Burcu’nun aldığı karar başta Esma olmak üzere herkesi şaşırtacak birinin Bursa’ya gelmesine neden olur.

 37. Bölüm

37. Bölüm

161 dk.

Süreyya ve Begüm arasındaki tartışma beklenmedik bir boyuta gelir. Esma’nın bohça alışverişi Siren’i hayretler içinde bırakır. Akif ve Senem ilişkilerinin önündeki en acımasız engelle karşılaşır.

 38. Bölüm

38. Bölüm

146 dk.

Begüm’ün ölümünün ardından artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Emir’in yaşadığı acı Süreyya ile olan bağını da derinden etkiler. Süreyya zorlu bir dönemin başlangıcındadır.

 39. Bölüm

39. Bölüm

136 dk.

Süreyya ve Faruk beklenmedik anda gelen hamilelik haberi ile mutluluk içerisindedir. Murat ve Bade’nin evlenme kararı ise konakta büyük tepki yaratır.

 40. Bölüm

40. Bölüm

144 dk.

Murat ve Bade’nin nikahı konakta deprem yaratır. Begüm’ün acısıyla daha da hırslanan Can ise Faruk’un peşindedir. Bu arada Süreyya’nın hamile olduğunu öğrenen Emir, herkesi üzecek bir karar alır.

 41. Bölüm

41. Bölüm

141 dk.

Garip, geçirdiği kalp krizi nedeniyle hastaneye kaldırılır, bu durum Esma ile Garip’in ilişkisini Süreyya ve Faruk’un sorgulamasına neden olacaktır.

 42. Bölüm

42. Bölüm

147 dk.

Adem’in intiharı ve ardındaki gerçek, Süreyya ve Dilara arasında gerilim yaratırken büyük kırılma Boranlar arasında yaşanır. Bu arada Emir’le ilgili beklenmedik bir gelişme gerçekleşecektir.

 43. Bölüm

43. Bölüm

152 dk.

Faruk, Fikret’in havayolu şirketi hamlesini öfkeyle karşılar. Bunun dışında Osman nedeniyle yaşadığı hayal kırıklığı ile mücadele etmektedir. Süreyya ise Dilara yüzünden kendi gerçeği ile yüzleşir.

 44. Bölüm

44. Bölüm

150 dk.

Ada’nın rahatsızlığı konağı endişelendirirken Esma her şeye rağmen ailesini bir arada tutmak için harekete geçer. Süreyya da Osman’ın gitme kararındaki ısrarıyla iyice kendisini yalnız hisseder.

 45. Bölüm

45. Bölüm

150 dk.

Faruk ve Süreyya, Reyhan ile ilgili yaşadıkları durumu saklı tutmaya karar verse de konakta haberin yankılanması uzun sürmez. Faruk, Adem’i geleneksel aile yemeğine davet eder.

 46. Bölüm

46. Bölüm

133 dk.

Adem duyduğu gerçekle yıkılmıştır. Faruk ve Süreyya bebeklerinin cinsiyetini öğrenirken, Fikretler’den müjdeli haber gelir; Ada tedaviye cevap vermektedir.

 47. Bölüm

47. Bölüm

138 dk.

Faruk’un, Adem’i köşeye sıkıştırmak için yaptığı plan Süreyya’da hayal kırıklığı yaratır. Süreyya kocasına karşı olan güvenini sorgularken Dilara ile olan dostluğunu tehlikeye sokmak istemez.

 48. Bölüm

48. Bölüm

153 dk.

Adem yaşadığı hayal kırıklığıyla öfkesini gitgide körüklemektedir. Faruk’un Adem’le yüzleşmesi Esma ve Süreyya arasında gerilim yaratır.

 49. Bölüm

49. Bölüm

134 dk.

Faruk’a ulaşamayan Boran’lar iyice endişelenmeye başlamıştır. Esma, Adem’den şüphelenmektedir. Vakit geçtikçe ümidini kaybetmeye çalışan Süreyya’nın en büyük destekçisi Esma Hanım olur.

 50. Bölüm

50. Bölüm

132 dk.

Fikret’in konağa getirdiği konuk herkeste merak yaratırken, Adem planı işlediği için memnundur. Senem’in girdiği macera ise Faruk ve Süreyya için yeni bir yüzleşmenin habercisidir.

 51. Bölüm

51. Bölüm

169 dk.

Süreyya, Gözde’ye varlığının onların ilişkisi üzerinde bir etkisini olmayacağını söyler. Nikah günü geldiğinde ise beklenmeyen bir karar ile herkes şaşkın kalacaktır.

 52. Bölüm

52. Bölüm

139 dk.

Faruk ve Süreyya’yı bir araya getirme kararı alan Senem ve Akif’i günün sonunda büyük bir sürpriz beklemektedir. Tüm bu kaostan yararlanmak için adımlarını atan Adem en beklemediği yerden yara alır.

 53. Bölüm

53. Bölüm

154 dk.

Fikret uçaktaki uyuşturucu nedeniyle tutuklanır. Bu durum Boran Şirketler Grubu'nun hisse kaybetmesine sebep olmaktadır. Süreyya’nın kanamasının olması ise Boranlar’a bir şok daha yaşatacaktır.

Önerilen İçerikler
Dila Hanım
Koyu Kırmızı
Cümbür Cemaat Aile
Aşkın Bedeli
Bana Sevmeyi Anlat
Babamın Günahları
Kuzgun
Yalancı
Benim Hayatım
Emanet
© Copyright 2023 puhutv.com Tüm hakları Doğuş Dijital Hizmetler A.Ş.'de saklıdır.
App storeGoogle play storeHuawei app store