2. Sezon 51. Bölüm

Kategori:
Oyuncular:
Yapımcı:
 37. Bölüm

37. Bölüm

126 dk.

Mahir’in itirafı herkesi şoke eder. Feride, Mahir’in maksadını anlamak isterken ortaya çıkan tanığın anlattıkları onu iyice çıkmaza sokar...

 38. Bölüm

38. Bölüm

110 dk.

Sevdiği birinin öleceğini öğrenen Mahir amirle bir anlaşma yapar ve sevdiklerini korumak için hapisten çıkar. Bu arada Necdet de bambaşka bir hayata adım atar.

 39. Bölüm

39. Bölüm

108 dk.

Bahar’ın tehlikede olduğunu düşünen Mahir ve Feride hemen harekete geçerler. Ancak yolda beklemedikleri bir engelle karşılaşırlar. Feride tehlikenin kalbine yalnız başına gider!

 40. Bölüm

40. Bölüm

117 dk.

Mahir, Sinan ve Feride’nin nişanlanacağını duyunca, Feride’nin davada kalmak için bu oyuna giriştiğini anlar. Vazgeçmesi için ona haber yollar... Kendisini feda etmesini istemez, oysa Feride’den gelen cevap Mahir’in aşkında onulmaz yaralar açacaktır.

 41. Bölüm

41. Bölüm

120 dk.

Nişanı durdurmak isteyen Mahir, Feride’den hiç beklemediği bir cevap alır. Feride nişanlanır. Mahir’in Feride için kurduğu bütün hayaller yıkılır. Mahir için Feride’yi affetmek artık çok zordur.

 42. Bölüm

42. Bölüm

116 dk.

Mahir sonunda Yaver’le karşı karşıyadır. Mahir bütün acılarının ve kayıplarının sebebi olan Turgut’tan hesap sormaya kararlıdır.

 43. Bölüm

43. Bölüm

121 dk.

Mahir Feride’nin işbirliği teklifi yüzünden gerilir. Feride’nin yardımını kabul etmek, sevdiği kadının canını tehlikeye atmakla aynı şeydir Mahir için. Ancak Feride kararlıdır.

 44. Bölüm

44. Bölüm

131 dk.

Mahir ve Feride, cinayeti ortaya çıkaracak delile çok yaklaşmışlardır. Büyük bir umutla kasayı açarlar ama ummadıkları bir sürpriz onları beklemektedir. Her şey çözülecek derken iyice çetrefilli bir hal alır...

 45. Bölüm

45. Bölüm

132 dk.

Serra, gelinlik seçme hayaliyle girdiği dükkanda Mahir ve Yasin’le yüz yüze gelince şoke olur. Feride ve Mahir, her şeyi bildiklerini söylerler ve Serra’ya iki seçenek sunarlar.

 46. Bölüm

46. Bölüm

124 dk.

Turgut delili alıp yok edeceğini sanırken karşısında Feride ve Mahir’i bulunca çok öfkelenir. Mahir ve Feride için Turgut’la hesaplaşma anı sonunda gelmiştir.

 47. Bölüm

47. Bölüm

126 dk.

Feride başsavcının mezarının başında delili koruma altına alacakları için heyecanla beklemektedir. Bu delil sayesinde Turgut’a giden yollar açılacaktır.

 48. Bölüm

48. Bölüm

123 dk.

Mahir ve Feride, Turgut’un ölmediğine emin olurlar... Şimdi iş Turgut’u bulmaya ve adalete teslim etmeye kalmıştır. Mahir Turgut’un ülkeden çıkacağına emindir.

 49. Bölüm

49. Bölüm

126 dk.

Mahir ve Feride her ne kadar birbirlerine kavuşmuş olsalar da, Mahir, Sinan’ın varlığından çok rahatsızdır.

 50. Bölüm

50. Bölüm

117 dk.

Mahir ve Feride görüştüklerini öğrenen Mehmet Saim deliye döner. Turgut’un kaçması için yardım etmekten vazgeçer... Çünkü aklında yepyeni bir plan vardır artık...

 51. Bölüm

51. Bölüm

117 dk.

Mahir en büyük düşmanı Turgut’la karşı karşıyadır sonunda. Bütün acılarının hesabını sorup, her türlü cezayı verebilecek haldedir.

 52. Bölüm

52. Bölüm

128 dk.

Mahir ve Feride beklemedikleri bir durumla karşı karşıyadırlar. Ya Yasin’in dediğini yaparak kaçacaktır Mahir ya da Feride’yi dinleyip teslim olacaktır.

 53. Bölüm

53. Bölüm

125 dk.

Feride ve Yasin’in bütün çabalarına rağmen, Mahir’in tutukluluk kararı verilir. Nazif Kara’dan sonra Mahir için de suçsuz yere cezaevinin yolu görünmüştür.

 54. Bölüm

54. Bölüm

126 dk.

Mahir, Feride’nin Sinan’la nikah masasına oturduğunu duyunca delirir. Sevdiği kadının başkasının karısı olmasına izin vermeyecektir. Bu oyunu bozmak için harekete geçer..

 55. Bölüm

55. Bölüm

129 dk.

Bugüne kadar yaşadığı zor günlerin en karasıyla yüz yüzedir Mahir. Sevdiği kadının babası bu aşkın imkansızlığını anlatırken sessizce dinlemek zorundadır.

 56. Bölüm

56. Bölüm

117 dk.

Mahir ve Feride’nin sevdası karşısında çaresiz kalan Mehmet Saim son kozunu oynar. Feride’yi asla cevap veremeyeceği bir soruyla baş başa bırakır.

 57. Bölüm

57. Bölüm

133 dk.

Feride ve Mahir, Turgut’un tutuklanmasıyla bir nebze rahatlarlar. Ancak Mahir, Turgut’un üstüne demir parmaklıkların kapandığını görmeden huzur bulmayacaktır.

 58. Bölüm

58. Bölüm

129 dk.

Feride merhametine yenik düşerek Suna’ya evini ve hayatını açar. Mahir ise bundan habersiz evdeki ilk akşamları için hazırlık yapmaktadır.

 59. Bölüm

59. Bölüm

130 dk.

Feride ve Mahir yaşadıkları küçücük kaçamağın bedelini bu kadar büyük ödeyeceklerini hiç tahmin etmemişlerdir.

 60. Bölüm

60. Bölüm

147 dk.

Hakim, Nazif Kara’nın kalemini kırdığı an, Mahir’in Feride’yle hayalini kurduğu geleceği, Kara ailesinin tutunacak dallarını, Songül ile Yasin’in mutlu yuva düşlerini, Nazif’in son demlerini ailesiyle yaşama umudunu da tuzla buz eder...

 61. Bölüm

61. Bölüm

115 dk.

Özgürlük yolunda attıkları ilk adımda engelle karşılaşan Kara Ailesi silahlı çatışmadan sağ salim çıkmayı başaramaz.

 62. Bölüm

62. Bölüm

120 dk.

Nazif’in kararı bütün aileyi derinden sarsar. Babasının kurtuluşu için canı pahasına mücadele eden Mahir, Cumhurbaşkanı onayına kadar geçen süre içinde onu ipten kurtaracak başka bir yol bulmak zorundadır.

 63. Bölüm

63. Bölüm

117 dk.

Akın hakimin öldüğünü anlayan Mahir için işler iyice zorlaşmıştır. Babasını kurtarmak için girdiği bütün yollar bir bir kapanmaktadır ama asla pes etmeye niyeti yoktur.

 64. Bölüm

64. Bölüm

114 dk.

Babasını ölümden kurtarmak için düşmanını özgürlüğüne kavuşturmayı göze alan Mahir, Turgut’u ikna etmeyi başarır. Turgut’u yakından tanıyan Feride ve Mahir bu kez oyunu onun kurallarına göre oynamayı kararlaştırır.

 65. Bölüm

65. Bölüm

121 dk.

Turgut’un ölümüyle Nazif Kara’nın kurtuluşuna giden kapılar kapanmıştır. Mahir ve Feride’nin tek umudu savcının odasındaki ifade ve delildir.

 66. Bölüm

66. Bölüm

116 dk.

Mahir ve Feride ifadeyi, delili aldıklarını düşündükleri anda büyük bir sürprizle karşılaşırlar. Çantayı açtıklarında Sinan’ın onlara yeni bir oyun oynadığını anlarlar.

 67. Bölüm

67. Bölüm

126 dk.

Nazif Kara’nın masumiyetini ispatlamak için canını ortaya koyan Mahir, babasına, ailesine sevdasına verdiği sözü tutmuş, geç de olsa adaletin yerine gelmesini sağlamıştır.

 68. Bölüm

68. Bölüm

119 dk.

Mehmet Saim’in net tavrına rağmen Feride ve Mahir’in evlilik planlarından vazgeçmeye niyetleri yoktur. Feride babasına çok kırılmıştır, kalbinin bir yanı buruk da olsa, heyecanla Mahir’le hayatını birleştireceği günün hazırlıklarına başlar.

 69. Bölüm

69. Bölüm

99 dk.

Mahir, ailesiyle uğraşan kirli ellerin şimdi de mahalleye dadandığından emindir. Kendisi yüzünden kimsenin zarar görmesini istemeyen Mahir bütün bunlara sebep olan kişinin karşısına çıkıp hesap soracaktır.

 70. Bölüm

70. Bölüm

124 dk.

Feride, sevdikleri söz konusu olduğunda gözü dönen Mahir’i nasıl durduracağını bilememektedir. Bu uğurda Mahir’e yalan söylemek zorunda kalmıştır. Mahir ısrarla Yasin’i Yılan’a götüren bilgiyi kimin verdiğini öğrenmeye çalışmaktadır.

 71. Bölüm

71. Bölüm

120 dk.

Ayten’i kurtarmak için andını bozan Mahir yine karakolluk olmuştur. Feride hayal kırıklığı içinde karakolda beklerken gelecek muhasebesi yapmaktadır, ailesine ve iş çevresine karşı yine zor durumda kalmıştır.

 72. Bölüm

72. Bölüm

138 dk.

Mehmet Saim ve Barut Necdet, Sinan’ı öldürüp suçu Mahir’in üzerine atmak konusunda hem fikir olurlar. Necdet, Sinan’ın canını almak için Mehmet Saim’den haber bekleyecektir.

 73. Bölüm

73. Bölüm

123 dk.

Gazeteye doğru emin adımlarla ilerleyen Mahir, Mehmet Saim’in tuzağına düşmek üzeredir. Mehmet Saim ise evinde keyifle gelecek güzel haberleri beklemektedir.

 74. Bölüm

74. Bölüm

114 dk.

Nöbetçi mahkemede hakimin kararını bekleyen Mahir tüm umutlarını yitirmiştir. Ona göre babasına oyun oynayan kötü güçler hala peşlerindedir ve şimdi de sıra ondadır.

 75. Bölüm

75. Bölüm

130 dk.

Mehmet Saim düşmanın ne kadar güçlü ve zeki olduğunun farkındadır. Mahir’in babasının ve kendisinin başına gelen olayları araştırmaktan vazgeçmeyeceğinden emindir. Mahir’in er ya da geç kendi ismine ulaşmasına engel olmak zorundadır.

Önerilen İçerikler
Kurt Seyit ve Şura
Yüksek Sosyete
İçerde
Cesur ve Güzel
Fi
Çukur
Ufak Tefek Cinayetler
Şahsiyet
Babil
Kara Para Aşk
© Copyright 2023 puhutv.com Tüm hakları Doğuş Dijital Hizmetler A.Ş.'de saklıdır.
App storeGoogle play storeHuawei app store