345

Kiralık Aşk Dizisinin Oyuncuları ve Konusu

Kiralık Aşk

Romantik KomediGençlik2015
13+ Cinsellik

Garsonluk yapan Defne, davet edildiği aşk oyununu kabul ederek karmaşık bir işin içine girer. Defne'ye bu bol entrikalı oyunda yardımcı olacak kişi ise Defne'nin gerçekten aşık olduğu adamdır.

1. Sezon 1. Bölüm İzle
Konu:

Garsonluk yaparak hayatını kazanmaya çalışan Defne, abisinin kumar borcu yüzünden borç batağına saplanır. İçinde bulunduğu durumdan kurtulmaya çalışırken tüm umutları bir bir tükenen genç kız, ne yapacağını bilemez bir haldedir. Ömer, yakışıklı ve zengin bir ayakkabı tasarımcısıdır. En yakın arkadaşı Sinan ile birlikte kurduğu firmanın ürünlerini tasarlamaktadır.Neriman, tuttuğunu koparan, istekleri söz konusu olduğunda gözü kimseyi görmeyen bir kadındır. Ömer’in dedesi Hulusi Bey, Neriman’a torunu Ömer’i evlendirmesi karşılığında köşkü vermeyi teklif eder. Kayınpederinin teklifine hiç düşünmeden evet diyen Neriman için sıkıntılı günler başlamıştır. Artık tek amacı, yeğeni Ömer’i bir an önce evlendirmektir ve bu zorlu görev için sadece 6 ayı vardır. Vakit kaybetmeden planını uygulamaya koyan Neriman, o sıralar maddi sıkıntılar yaşayan ve ailesi için her türlü fedakarlığa göğüs geren Defne’ye reddedemeyeceği bir teklif yapar ve altı aylık aşk oyununun sonunda Defne’ye yüklü bir miktar para önerir. Her şeyin bittiğini düşündüğü bir anda, kapısını çalan bu şans için, Defne, başlarda bocalasa da sonunda teklifi kabul eder. Elbette, işkolik ve kadınlara mesafeli duruşuyla tanınan Ömer’in kalbini çalmak o kadar kolay olmayacaktır.Defne’ye bu zorlu yolda yardım edecek kişi ise, platonik bir aşk ile bağlı olduğu, şirketin ortağı ve Ömer’in en yakın arkadaşı Sinan’dır. Ömer’i en iyi tanıyan kişiyi yanına alarak yoluna devam etmeye karar veren Defne, aynı şirkette çalışan ve Ömer’e deliler gibi aşık olan Yasemin tarafından engellenmeye çalışılır. Giderek büyük bir aşkın içine sürüklenen Defne, her şeyin aslında bir oyun olduğu gerçeğiyle yüzleşmeye başlar. Hayatında ilk defa bir kadına güvenmeye başlayan Ömer ile ailesi için yaptığı fedakarlıklarla baş başa kalan kiralık aşk Defne’nin ilişkisi tüm zorluklara göğüs gerecektir.

Oyuncular:
Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Onur Büyüktopçu, Seçkin Özdemir, Müjde Uzman, Nergis Kumbasar, Levent Ülgen, Melisa Şenolsun, Hikmet Körmükçü, Ferdi Merter, Sinem Öztürk,
Altyazılar:
Türkçe
Yapımcı:
STAR TV
Yapım Yılı:
2015
© Copyright 2024 puhutv.com Tüm hakları Doğuş Dijital Hizmetler A.Ş.'de saklıdır.
App storeGoogle play storeHuawei app store