62

Kurt Seyit ve Şura 2. Sezon Bölümleri

Kurt Seyit ve Şura

Dram2014
13+ Olumsuz

Rusya’da yaşadıkları görkemli hayattan kopup İstanbul'a sürüklenen birbirine aşık iki sevgilinin serüven dolu hayatları.

1. Sezon 1. Bölüm İzle
Kurt Seyit ve Şura 21. Bölüm

21. Bölüm

96 dk.

Kurt Seyit ve Şura’nın hikayesi İstanbul’da son bulmuş, Seyit’in Şura’yı uğurladığı gemi limandan ayrılmış, ama Seyit’in gönlündeki gemi hala demirli durmaktadır.

Kurt Seyit ve Şura 20. Bölüm

20. Bölüm

96 dk.

Petro'yla evleneceği için düşüncelerden uykusuz kalan Şura, birdenbire karşısında Alya'yı bulur. Alya, Petro'nun ve Seyit'in kaderini artık Şura’nın eline teslim etmiştir.

Kurt Seyit ve Şura 19. Bölüm

19. Bölüm

95 dk.

Seyit’in Şura için dövüştüğü haberini Ayşe’den alan Mürvet’in içine bir ateş düşer. Aynı gece kapı çalınır ve Seyit tüm hayatını, kaderini değiştirebilecek bir misafirle karşı karşıya kalır.

Kurt Seyit ve Şura 18. Bölüm

18. Bölüm

96 dk.

Şura, Kurt Seyit'in evlendiğini gözüyle gördüğünde büyük bir yüzleşme yaşanır. Nikah töreni olaylı bir şekilde devam eder. Mürvet ise Şura'nın her zaman hayatlarında olacağı gerçeğini kavrar.

Kurt Seyit ve Şura 17. Bölüm

17. Bölüm

94 dk.

Şura, Seyit'in bir Türk kızına evlenme teklif ettiğini duyar. O'nun kendisinden vazgeçmiş olduğuna asla inanmaz. Çünkü onların kaderlerinde acı vardır ama ayrılık yoktur.

Kurt Seyit ve Şura 16. Bölüm

16. Bölüm

104 dk.

Seyit'e öfkelenen Şura, Petro'nun yardımıyla eşyalarını toplayıp mekanı terketmiştir. Şura'nın Petro ile gitmesi, Seyit'i deliye döndürmüştür.

Kurt Seyit ve Şura 15. Bölüm

15. Bölüm

96 dk.

Şura, Kurt Seyit’in ona ne kadar ihtiyacı olduğunu öğrenmek, bir daha onu kendisinden uzaklaştırmayacağına güvenmek istemektedir; bu nedenle Seyit’in yanına taşınmayı reddeder.

Kurt Seyit ve Şura 14. Bölüm

14. Bölüm

96 dk.

Kurt Seyit asılmayı beklerken aylar sonra sürpriz bir şekilde salıverilir. Şura ve Seyit kavuşur ancak Şura, sevdiği adamın kendisini aldattığını unutmamıştır.

© Copyright 2024 puhutv.com Tüm hakları Doğuş Dijital Hizmetler A.Ş.'de saklıdır.
App storeGoogle play storeHuawei app store