Paramparça1. Sezon 14. Bölüm

Konu:

Özkan ile evde baş başa kalan Gülseren, kendisini kurtarmak için camdan atlar. Özkan, bütün olanlardan sorumlu tuttuğu Cihan'a gözdağı vermek isterken, başını büyük bir belaya sokar.

Oyuncular:
Erkan Petekkaya, Barış Falay, Nurgül Yeşilçay, Şükran Ovalı, Mine Tugay, Cemal Hünal, Ebru Özkan,
Yapımcı:
STAR TV
Yapım Yılı:
2014
 1. Bölüm

1. Bölüm

103 dk.

Birbirinin varlığından haberdar bile olmayan Cihan ile Gülseren'in yolları, yıllar önce kızlarının doğduğu hastanede yapılan bir yanlış sayesinde kesişecektir.

 2. Bölüm

2. Bölüm

125 dk.

Cihan ve Dilara'nın gerçek anne-babası olmadığını öğrenen Cansu, ağabeyi Ozan'ın da yardımıyla öz annesinin kim olduğunu öğrenir.

 3. Bölüm

3. Bölüm

121 dk.

Cihan ve Dilara evliliklerini sorgulamaya başlıyor. Her iki çocuğun ve ailelerin yaşadığı travma tüm hayatları paramparça edecek.

 4. Bölüm

4. Bölüm

114 dk.

Dilara'nın kimseye haber vermeden Hazal'ı okuldan alıp alışverişe götürmesi, Gülseren'in hesap sormak için Gürpınar Ailesi'nin kapısına dayanmasına sebep olur.

 5. Bölüm

5. Bölüm

118 dk.

Öz annesine sürpriz yapmak için ziyarete giden Cansu, ilk defa Hazal'la karşılaşır. Öte yandan Dilara, Hazal'ın, Cihan'ın gayrı meşru kızı olduğu dedikoduları yayılınca beklenmedik bir adım atacaktır.

 6. Bölüm

6. Bölüm

129 dk.

Gülseren'in, Dilara'nın davetiyle gittiği akşam yemeğinde yaptığı ihmalkarlık yüzünden, iki aile arasındaki ilişkiler daha da sertleşiyor ve çıkmaza giriyor.

 7. Bölüm

7. Bölüm

123 dk.

Dilara'nın düzenlediği yemeğin amacının kendisini küçük düşürmek ve çocuklarının önünde suçlamak olduğunu anlayan Gülseren, yalıyı terk edecek.

 8. Bölüm

8. Bölüm

121 dk.

Cihan boşanmakta ısrar edince Dilara, bunu Cansu ve Hazal'ın kendisiyle kalması şartı ile kabul edeceğini söyler. Öte yandan Gülseren, kendisine atılan iftirayı temizlemeye çalışmaktadır.

 9. Bölüm

9. Bölüm

121 dk.

Dilara’nın aile imajlarını düzeltmek için ayarladığı TV programının fiyaskoyla sonuçlanmasının ardından Cansu’nun da evden gitmesiyle ortalık iyice karışır.

 10. Bölüm

10. Bölüm

131 dk.

Cihan'ın teşvik etmesiyle anne kız tatile çıkan Gülseren ve Cansu, ilk kez baş başa zamanın tadını çıkartır. Cansu ve Gülseren arasında duygusal anlar yaşanır.

 11. Bölüm

11. Bölüm

120 dk.

Dilara ve Alper’in herkesten sakladıkları büyük sırları açığa çıkar. Alper, Cihan'ın karşısına dikilir ve yaşanan tartışma kavgaya dönüşür. O sırada Cihan vurulur.

 12. Bölüm

12. Bölüm

124 dk.

Alper tarafından vurulan Cihan'ın hastaneye kaldırıldığını Özkan'dan öğrenen Gülseren, hemen hastaneye koşar. Ancak hastanede büyük bir şok yaşayacaktır.

 13. Bölüm

13. Bölüm

124 dk.

Cansu'nun öz babasıyla buluştuğunu duyan Cihan çıldırır ve Özkan'la yüzleşmeye gider. Sinirlerine hakim olamayan Cihan, Özkan'a saldırır ve yumruk yumruğa kavga ederler.

 14. Bölüm

14. Bölüm

119 dk.

Özkan ile evde baş başa kalan Gülseren, kendisini kurtarmak için camdan atlar. Özkan, bütün olanlardan sorumlu tuttuğu Cihan'a gözdağı vermek isterken, başını büyük bir belaya sokar.

 15. Bölüm

15. Bölüm

121 dk.

Dilara'nın yalıdan gitmesini istediği Hazal, yalıdan ayrılmamak için son çarenin intihar etmek olduğunu düşünür. Dilara için işler artık kontrolden çıkmıştır.

 16. Bölüm

16. Bölüm

118 dk.

Özkan'ı hapisten çıkartan ve yeni bir pazarlık yapıp amacına ulaşan Dilara, Gülseren ve Özkan'ın boşanmasını engellemek için akıllara durgunluk veren bir plan yapar.

 17. Bölüm

17. Bölüm

125 dk.

Özkan’ın Gülseren’e saldırması işleri iyice karıştırır. Bu arada Dilara’nın eline büyük bir fırsat geçmiştir.

 18. Bölüm

18. Bölüm

118 dk.

Dilara boş durmuyor. Cansu yalıya geri dönmek zorunda kalır. Verdiği hiçbir sözü tutmayan Özkan artık hem Dilara hem de Cihan’ın hedefindedir.

 19. Bölüm

19. Bölüm

120 dk.

Özkan'dan bir türlü boşanamayan Gülseren, Cihan ve avukatının yardımıyla boşanıyor. Dilara ise Gülseren'den intikam almak için Özkan'ı şoför olarak işe alınca ortalık karışıyor.

 20. Bölüm

20. Bölüm

121 dk.

Cansu’nun başarısını kıskanan Hazal, gizlice girdiği kulupte yangın çıkartır. Kendisini gören bir kişi vardır ve o da gerçeği söyleyip söylememek konusunda tereddüttedir.

 21. Bölüm

21. Bölüm

121 dk.

Otel odasında Alev adlı bir kadınla tuzağa düşürülüp görüntülenen Cihan, kendini Gülseren'e açıklamaya çalışır. Ancak Gülseren'in inanmamak için başka sebepleri vardır.

 22. Bölüm

22. Bölüm

123 dk.

Alev konusunda tuzağa düştüğünü Gülseren'e inandıramayan Cihan, duygusal sözleriyle adeta bir aşk dersi verir.

 23. Bölüm

23. Bölüm

116 dk.

Gülseren ve Hazal, içinde bulunduğu taksinin inşaat çukuruna düşmesiyle yaşam savaşı vermektedir. Gülseren taksiden çıkmayı başarır ama Hazal için durum pek iyi değildir.

 24. Bölüm

24. Bölüm

123 dk.

Gittikleri restoranda Gülseren’in hakarete uğramasıyla çılgına dönen Cansu ortalığı birbirine katar. Üstelik bir de yasak aşk haberleri çıkınca, Gülseren evi terkeder.

 25. Bölüm

25. Bölüm

126 dk.

Cihan, Gülseren'e gelen isimsiz çicek ve sessiz telefon aramaları gibi tuhaf durumlara şahit olunca canı sıkılır. Gülseren'e güvenip güvenmeme konusunda arada kalır.

 26. Bölüm

26. Bölüm

120 dk.

Cansu'nun beklenen velayet davası günü gelmiştir. Davayı rahat kazanacağını düşünen Cihan ile Dilara'yı mahkemede büyük bir şok beklemektedir.

 27. Bölüm

27. Bölüm

133 dk.

Cansu’nun velayetinin mahkeme tarafından Özkan’a verilebileceği korkusu Cihan'ı yalıya dönmeye zorlar. Gülseren ise Cihan'ın yalıya geri dönmesinin aşklarının sonu olarak görmektedir.

 28. Bölüm

28. Bölüm

124 dk.

Hazal, yeni tanıştığı Teoman'ın onu tuzağa düşürdüğünü Rahmi Bey sayesinde anlar ama iş işten geçmiştir. Çünkü ortada bir ceset vardır.

 29. Bölüm

29. Bölüm

126 dk.

Rahmi Bey, Teoman'ın ölümüne sebep olduğu için polis tarafından götürülür. Yalıda bu hareketli saatler yaşanırken Cihan, Gülseren’i sır gibi sakladığı bir yere sürüklemektedir.

 30. Bölüm

30. Bölüm

123 dk.

Gülseren, Cihan’dan tamamen kopmak ve kızlarına mutlu bir gelecek sağlayabilmek için için İzmir’e yerleşmeye karar verir. Cihan'ın bu konuda yapabileceği bir şey kalmamıştır.

 31. Bölüm

31. Bölüm

139 dk.

Gülseren, inkar edemeyeceği, asla reddemeyeceği bir nedenle yalıya yerleşir. Bu durum, bütün ailenin ve Gülseren’in hayatlarını değiştirecek olayların tetikçisi olur.

© Copyright 2024 puhutv.com Tüm hakları Doğuş Dijital Hizmetler A.Ş.'de saklıdır.
App storeGoogle play storeHuawei app store