715

Sevgili Geçmiş

1. Bölüm

Dram2019

İlk Bölüm İzle
Sevgili Geçmiş 8. Bölüm

8. Bölüm

136 dk.

Cemal, Cahide’nin planından kızların da haberdar olduğunu ve oyunun içinde olduklarını öğrenir. Cahide ve kızlar köşeye sıkışmıştır. Cemal’e hiçbir şey belli etmeden yurtdışına kaçış planını gerçekleştirmek isterler.

Sevgili Geçmiş 7. Bölüm

7. Bölüm

123 dk.

Cahide, Cemal’i ortadan kaldırmak için bir plan yapar. Araba ile nikaha gittikleri sırada Cahide Cemal’e saldırır, araba kontrolden çıkar ve birlikte denize uçarlar. Cemal sudan çıkar; kurtulmuştur ancak Cahide yoktur.

Sevgili Geçmiş 6. Bölüm

6. Bölüm

153 dk.

Cahide sonunda kızlarına kavuşmuştur ancak kızlarının onu kabul etmesi o kadar da kolay olmayacaktır. Üstelik, eşini öldürmediğini, gerçek katilin Cemal olduğunu da itiraf edemez.

Sevgili Geçmiş 5. Bölüm

5. Bölüm

129 dk.

Cemal sonunda Cahide’yi bulmuştur. Cahide, Cemal’den kızlarının yerini öğrenmek ister ama Cemal söylemez. Cemal’den kızlarının yerini öğrenemeyen Cahide, yanında kaldığı Afet’ten yardım ister.

Sevgili Geçmiş 4. Bölüm

4. Bölüm

119 dk.

Cemal cezaevinin kapısında heyecanla Cahide’nin çıkışını bekler ama gelen sarsıcı haberle Çilem’i kurtarmak için ayrılmak zorunda kalır. Cahide cezaevinden çıkar.

Sevgili Geçmiş 3. Bölüm

3. Bölüm

137 dk.

Sinan’ın göz altına alınması dikkatleri İpek ve kardeşlerin üzerinden uzaklaştırır. Ama İpek’in vicdanı Sinan’ın masum olduğu halde suçlanmasına razı olmaz. Deren ailelerinin geçmişlerini öğrenecekleri dosyanın peşindedir.

Sevgili Geçmiş 2. Bölüm

2. Bölüm

135 dk.

Refik, Tekin Beyin aniden ortadan kaybolmasından Sinan’ı sorumlu tutar. Tüm bunlar olurken Cahide cezaevinde çıkış hazırlıkları yapmaktadır. Sürpriz bir ziyaretçisi olur, Cemal. Cemal’in Cahide’ye bir teklifi vardır.

Sevgili Geçmiş 1. Bölüm

1. Bölüm

128 dk.

Birbirinden habersiz büyümüş üç kız kardeş bir gün gizemli bir mektup alırlar ve aralarından birinin düğününde buluşurlar. Ama düğün gecesi kendilerini hiç beklemedikleri bir durumun içinde bulacaklardır.

© Copyright 2024 puhutv.com Tüm hakları Doğuş Dijital Hizmetler A.Ş.'de saklıdır.
App storeGoogle play storeHuawei app store