20 Dakika1. Sezon 23. Bölüm

Konu:

Bugün gerçeklerin aydınlandığı itiraf günüdür. Bugün Melek konuşacak ve hikayesinde gizli saklı ne kaldıysa sonunda ortaya dökülecektir. Gerçekler ağırlaştığında, dünya nasıl bir yer olacaktır?

Oyuncular:
Bülent Emin Yarar, Tuba Büyüküstün, Fırat Çelik, İlker Aksum, İpek Bilgin, Cihat Tamer, Müjde Uzman,
Yapımcı:
STAR TV
Yapım Yılı:
2013
 1. Bölüm

1. Bölüm

100 dk.

Ali ve Melek hayatları boyunca bugün ellerinde tuttukları tapu için çalışırlar. Ancak evlerinin en mutlu gecesinde polisler Melek Halaskar için gelir ve Melek'in hapisaneye varacak yolculuğu başlar.

 2. Bölüm

2. Bölüm

100 dk.

Melek cezaevinde zor zamanlar geçirmeye başlar. Muavin onu ilk sınavına sokarken, yeni koğuş arkadaşı Zorba da hapisane yöntemleriyle Melek'i bir testten geçirir.

 3. Bölüm

3. Bölüm

98 dk.

Ali Kedi'yi yardıma ikna eder. Ama şimdi hesaba katmadığı bir engelle daha tanışacaktır: Kuzgun adlı genç ve güzel bir kadın. Bu engel Ali için Kedi'yi daha da derinden etkilemenin tek yolu olacaktır.

 4. Bölüm

4. Bölüm

109 dk.

Aslı'nın ölümünden büyük suçluluk duyan Melek, şimdi de Ozan'ı kaybeder. Ama Ozan işin peşini bırakmaya niyetli değildir. Aslı Tanbaş'ın ölümünün üzerindeki sır perdesini aralamakta kararlıdır.

 5. Bölüm

5. Bölüm

102 dk.

Ali'nin yeni adımı, mücadelesine Melek'i de dahil etmektir. Ali bunu ısrarla reddetse de, Kedi bu işin başka türlü olmayacağını söyler. Ali planından bahsettiğinde, Melek’in tepkisi ne olur?

 6. Bölüm

6. Bölüm

117 dk.

Ali sahte kimliğini kullanmak için ilk adımı atar. Fakat Melek'e bir adım daha yaklaşabilmek için, önce masum birini ateşe atması gerekecektir.

 7. Bölüm

7. Bölüm

111 dk.

Ali kaçış planında hiç beklemediği bir engelle karşılaşır. Bu engeli aşacak tek anahtar, Muavin'in en ulaşılmaz mekanında, lojmandaki dairesindedir. Ali o kapıdan girmeye cesaret etmek zorundadır.

 8. Bölüm

8. Bölüm

107 dk.

Muavin içeride herkesi alarma geçirir. Kendisi ise dışarda çalışır ve sonunda bir ipucuna ulaşır: Bir telefon numarası. Bu numarayı tuşladığında ise büyük bir sürprizle karşılaşır.

 9. Bölüm

9. Bölüm

114 dk.

Kuzgun şüphelerinin peşinde Melek'le yüzleşir. Özgür sonunda bildiklerini Ali'ye anlatmaya karar verir. Ali karısına yeni bir şüpheyle bakmaya başlar. Melek'ten gerçekleri duymak zorundadır.

 10. Bölüm

10. Bölüm

107 dk.

Melek Ali'ye gerçekleri anlatamaya karar verir. Fakat Ali, duymayı çok istediği gerçekleri kaldırabilecek midir?

 11. Bölüm

11. Bölüm

92 dk.

Ali'nin planı hesaplara uygun gitmektedir fakat Melek ona hesapta olmayan birinden bahseder. Ozan bir şüpheyle Ali'nin peşine düştüğünde hiç beklemediği bir manzarayla karşılaşacaktır.

 12. Bölüm

12. Bölüm

102 dk.

Ali için şimdi her zamankinden daha karanlık çünkü yolun sonu neredeyse geldi, ama bu yola taş koymak isteyen biri daha var. Her şeyi bildiğini iddia eden şantajcı, Ali'yi yolundan döndürebilecek mi?

 13. Bölüm

13. Bölüm

116 dk.

Bugün büyük gün. Bugün Ali Melek'i Demirbahçe'den kaçıracak. Kavuşmalarına tam 16 saat kalmıştır. Günün sonunda, zaman akıp bittiğinde, Ali ve Melek herkesten sıyrılıp bir araya gelebilecek mi?

 14. Bölüm

14. Bölüm

97 dk.

Melek ve Ali'nin ilk kaçış denemesi başarısız olmuştur ama Melek'in bundan daha büyük bir sorunu vardır: Kaçışın izleri. Muavin Demirbahçe'yi alarma geçirir Melek'le Zorba izleri kapatmak zorundadır.

 15. Bölüm

15. Bölüm

101 dk.

Kendisi ile büyük bir imtihan vermekte olan Ali, paranoyalarıyla baş etmekte zorlanmaktadır. Fakat şüpheleri Ali’yi ya doğru isme götürecek ya da çevresindekileri kaybetmesine sebep olacaktir.

 16. Bölüm

16. Bölüm

101 dk.

Ali dostlarının kim olduğundan artık emin fakat koynunda beslediği yılandan habersizdir. Demirbahçe'de ise bir dostluk sınanacaktır. Zorba Melek'in ebedi dostu kalmayı mı, yoksa ihanet mi seçecek?

 17. Bölüm

17. Bölüm

100 dk.

Ali ve Melek yanındaki düşmanı keşfetmiş ve daha temkinli olmak zorundadırlar. Fakat Ali Kedi'den hislerini gizlemekte zorlanır, çünkü artık yeni birinin peşindedirler: Başkan'ın sağ kolu Albay'ın.

 18. Bölüm

18. Bölüm

111 dk.

Melek, Zorba'nın niyetini artık biliyordur ama bilmediği bir şey daha vardır. Tekin Zorba'ya 48 saat mühlet verir. Öte yandan Akrep, Melek'e beklenmedik bir işbirliği teklifiyle gelir.

 19. Bölüm

19. Bölüm

106 dk.

Zorba’nın kızının hayatı tehlikeye girer, Ali, Kerim’in uyandığını öğrenir. Ali başka çareler aramaya başlıyor ve Ozan’dan işbirliği ister. Kerim kimseyi hatırlamaz ama bir kişi buna inanmaz.

 20. Bölüm

20. Bölüm

110 dk.

Melek, Ali ve Kuzgun'un birlikte olduklarını artık bilmektedir. Ali ve Melek bildikleri üzerinden bir yüzleşme yaşarlar. Kerim, Ali'ye söyledikleriyle birlikte tekrar bu hikayenin başrolü olacaktır.

 21. Bölüm

21. Bölüm

110 dk.

Ali ve Melek'in büyük aşkında ipler kopmak üzeredir. Ali kendini inandırdığı yalana tam da Melek'in nakil gününde son vermekte kararlıdır. Ama bugün sadece aşkıyla değil, Ozan'la da yüzleşme vaktidir.

 22. Bölüm

22. Bölüm

91 dk.

Ali Melek’i kaçırmaya kararlıdır ancak ortada hiçbir plan yoktur. Ali’nin yeni yollar bulması ve yeni bir taktik geliştirmesi gerekmektedir. Albay’ın tuttuğu mahkum ise, Melek'i öldürmeye çalışır.

 23. Bölüm

23. Bölüm

94 dk.

Bugün gerçeklerin aydınlandığı itiraf günüdür. Bugün Melek konuşacak ve hikayesinde gizli saklı ne kaldıysa sonunda ortaya dökülecektir. Gerçekler ağırlaştığında, dünya nasıl bir yer olacaktır?

 24. Bölüm

24. Bölüm

91 dk.

Kerim şimdi de Ali'yi ortadan kaldırmak ister. Bunu başarabilecek midir? Bu akışı değiştirecek mucize kapıda beklemektedir. Mucizenin ne olduğu ise şimdilik bir sırdır.

 25. Bölüm

25. Bölüm

96 dk.

Bugün yarım kalan hesap kapanacaktır, çünkü Melek, Kerim Solmaz'ı öldürmeye yemin etmiştir. Bugün herkes Ali ve Melek'le beraber tek bir şey için savaşacaktır: İntikam!

© Copyright 2024 puhutv.com Tüm hakları Doğuş Dijital Hizmetler A.Ş.'de saklıdır.
App storeGoogle play storeHuawei app store