29

20 Dakika

1. Bölüm

Suç-Polisiye2013
13+ Olumsuz

Mutlu bir evlilik yaşayan Ali ve Melek çiftinin, bir gece Melek'in bir cinayetle suçlanarak hapse girmesiyle altüst olan hayatları ve kocası tarafından hapisaneden kaçırılmasının hikayesi...

1. Sezon 1. Bölüm İzle
20 Dakika 25. Bölüm

25. Bölüm

96 dk.

Bugün yarım kalan hesap kapanacaktır, çünkü Melek, Kerim Solmaz'ı öldürmeye yemin etmiştir. Bugün herkes Ali ve Melek'le beraber tek bir şey için savaşacaktır: İntikam!

20 Dakika 24. Bölüm

24. Bölüm

91 dk.

Kerim şimdi de Ali'yi ortadan kaldırmak ister. Bunu başarabilecek midir? Bu akışı değiştirecek mucize kapıda beklemektedir. Mucizenin ne olduğu ise şimdilik bir sırdır.

20 Dakika 23. Bölüm

23. Bölüm

94 dk.

Bugün gerçeklerin aydınlandığı itiraf günüdür. Bugün Melek konuşacak ve hikayesinde gizli saklı ne kaldıysa sonunda ortaya dökülecektir. Gerçekler ağırlaştığında, dünya nasıl bir yer olacaktır?

20 Dakika 22. Bölüm

22. Bölüm

91 dk.

Ali Melek’i kaçırmaya kararlıdır ancak ortada hiçbir plan yoktur. Ali’nin yeni yollar bulması ve yeni bir taktik geliştirmesi gerekmektedir. Albay’ın tuttuğu mahkum ise, Melek'i öldürmeye çalışır.

20 Dakika 21. Bölüm

21. Bölüm

110 dk.

Ali ve Melek'in büyük aşkında ipler kopmak üzeredir. Ali kendini inandırdığı yalana tam da Melek'in nakil gününde son vermekte kararlıdır. Ama bugün sadece aşkıyla değil, Ozan'la da yüzleşme vaktidir.

20 Dakika 20. Bölüm

20. Bölüm

110 dk.

Melek, Ali ve Kuzgun'un birlikte olduklarını artık bilmektedir. Ali ve Melek bildikleri üzerinden bir yüzleşme yaşarlar. Kerim, Ali'ye söyledikleriyle birlikte tekrar bu hikayenin başrolü olacaktır.

20 Dakika 19. Bölüm

19. Bölüm

106 dk.

Zorba’nın kızının hayatı tehlikeye girer, Ali, Kerim’in uyandığını öğrenir. Ali başka çareler aramaya başlıyor ve Ozan’dan işbirliği ister. Kerim kimseyi hatırlamaz ama bir kişi buna inanmaz.

20 Dakika 18. Bölüm

18. Bölüm

111 dk.

Melek, Zorba'nın niyetini artık biliyordur ama bilmediği bir şey daha vardır. Tekin Zorba'ya 48 saat mühlet verir. Öte yandan Akrep, Melek'e beklenmedik bir işbirliği teklifiyle gelir.

20 Dakika 17. Bölüm

17. Bölüm

100 dk.

Ali ve Melek yanındaki düşmanı keşfetmiş ve daha temkinli olmak zorundadırlar. Fakat Ali Kedi'den hislerini gizlemekte zorlanır, çünkü artık yeni birinin peşindedirler: Başkan'ın sağ kolu Albay'ın.

20 Dakika 16. Bölüm

16. Bölüm

101 dk.

Ali dostlarının kim olduğundan artık emin fakat koynunda beslediği yılandan habersizdir. Demirbahçe'de ise bir dostluk sınanacaktır. Zorba Melek'in ebedi dostu kalmayı mı, yoksa ihanet mi seçecek?

20 Dakika 15. Bölüm

15. Bölüm

101 dk.

Kendisi ile büyük bir imtihan vermekte olan Ali, paranoyalarıyla baş etmekte zorlanmaktadır. Fakat şüpheleri Ali’yi ya doğru isme götürecek ya da çevresindekileri kaybetmesine sebep olacaktir.

20 Dakika 14. Bölüm

14. Bölüm

97 dk.

Melek ve Ali'nin ilk kaçış denemesi başarısız olmuştur ama Melek'in bundan daha büyük bir sorunu vardır: Kaçışın izleri. Muavin Demirbahçe'yi alarma geçirir Melek'le Zorba izleri kapatmak zorundadır.

20 Dakika 13. Bölüm

13. Bölüm

116 dk.

Bugün büyük gün. Bugün Ali Melek'i Demirbahçe'den kaçıracak. Kavuşmalarına tam 16 saat kalmıştır. Günün sonunda, zaman akıp bittiğinde, Ali ve Melek herkesten sıyrılıp bir araya gelebilecek mi?

20 Dakika 12. Bölüm

12. Bölüm

102 dk.

Ali için şimdi her zamankinden daha karanlık çünkü yolun sonu neredeyse geldi, ama bu yola taş koymak isteyen biri daha var. Her şeyi bildiğini iddia eden şantajcı, Ali'yi yolundan döndürebilecek mi?

20 Dakika 11. Bölüm

11. Bölüm

92 dk.

Ali'nin planı hesaplara uygun gitmektedir fakat Melek ona hesapta olmayan birinden bahseder. Ozan bir şüpheyle Ali'nin peşine düştüğünde hiç beklemediği bir manzarayla karşılaşacaktır.

20 Dakika 10. Bölüm

10. Bölüm

107 dk.

Melek Ali'ye gerçekleri anlatamaya karar verir. Fakat Ali, duymayı çok istediği gerçekleri kaldırabilecek midir?

20 Dakika 9. Bölüm

9. Bölüm

114 dk.

Kuzgun şüphelerinin peşinde Melek'le yüzleşir. Özgür sonunda bildiklerini Ali'ye anlatmaya karar verir. Ali karısına yeni bir şüpheyle bakmaya başlar. Melek'ten gerçekleri duymak zorundadır.

20 Dakika 8. Bölüm

8. Bölüm

107 dk.

Muavin içeride herkesi alarma geçirir. Kendisi ise dışarda çalışır ve sonunda bir ipucuna ulaşır: Bir telefon numarası. Bu numarayı tuşladığında ise büyük bir sürprizle karşılaşır.

20 Dakika 7. Bölüm

7. Bölüm

111 dk.

Ali kaçış planında hiç beklemediği bir engelle karşılaşır. Bu engeli aşacak tek anahtar, Muavin'in en ulaşılmaz mekanında, lojmandaki dairesindedir. Ali o kapıdan girmeye cesaret etmek zorundadır.

20 Dakika 6. Bölüm

6. Bölüm

117 dk.

Ali sahte kimliğini kullanmak için ilk adımı atar. Fakat Melek'e bir adım daha yaklaşabilmek için, önce masum birini ateşe atması gerekecektir.

20 Dakika 5. Bölüm

5. Bölüm

102 dk.

Ali'nin yeni adımı, mücadelesine Melek'i de dahil etmektir. Ali bunu ısrarla reddetse de, Kedi bu işin başka türlü olmayacağını söyler. Ali planından bahsettiğinde, Melek’in tepkisi ne olur?

20 Dakika 4. Bölüm

4. Bölüm

109 dk.

Aslı'nın ölümünden büyük suçluluk duyan Melek, şimdi de Ozan'ı kaybeder. Ama Ozan işin peşini bırakmaya niyetli değildir. Aslı Tanbaş'ın ölümünün üzerindeki sır perdesini aralamakta kararlıdır.

20 Dakika 3. Bölüm

3. Bölüm

98 dk.

Ali Kedi'yi yardıma ikna eder. Ama şimdi hesaba katmadığı bir engelle daha tanışacaktır: Kuzgun adlı genç ve güzel bir kadın. Bu engel Ali için Kedi'yi daha da derinden etkilemenin tek yolu olacaktır.

20 Dakika 2. Bölüm

2. Bölüm

100 dk.

Melek cezaevinde zor zamanlar geçirmeye başlar. Muavin onu ilk sınavına sokarken, yeni koğuş arkadaşı Zorba da hapisane yöntemleriyle Melek'i bir testten geçirir.

20 Dakika 1. Bölüm

1. Bölüm

100 dk.

Ali ve Melek hayatları boyunca bugün ellerinde tuttukları tapu için çalışırlar. Ancak evlerinin en mutlu gecesinde polisler Melek Halaskar için gelir ve Melek'in hapisaneye varacak yolculuğu başlar.

© Copyright 2024 puhutv.com Tüm hakları Doğuş Dijital Hizmetler A.Ş.'de saklıdır.
App storeGoogle play storeHuawei app store