Ağır Roman Yeni Dünya1. Sezon 10. Bölüm

Konu:

Kolera'nın kırk yıl önceki efsanesi Gli Gli Salih’in oğlu Salih Jr.’ın hapisten çıkışı ile başlayan hikaye, Salih'in beş yıl içinde hayatın buralarda ne kadar değişmiş olduğunu görmesi ile başlar. Kolera, kentsel dönüşüm projesi yüzünden yok olma tehlikesi yaşamaktadır ve inşaat şirketleri her geçen gün Kolera'ya bir adım daha yaklaşmaktadırlar. Salih tüm bu olan bitenin ortasında bir de büyük bir aşkın içine düşer.

Oyuncular:
Nesrin Cavadzade, Sumru Yavrucuk, Özge Özpirinçci, Tamer Tıraşlıoğlu, Onur Saylak, Begüm Birgören,
Yapımcı:
STAR TV
Yapım Yılı:
2012
 1. Bölüm

1. Bölüm

95 dk.

Kolera mahallesinin kahramanı Salih Cunyır 5 yıl sonra hapisten çıkacaktır. Mahalleliyle ona çok aşık Kara Leyla, sevinç ve telaşla onu bekler. Ama artık dünya eski dünya, Kolera eski Kolera değildir.

 2. Bölüm

2. Bölüm

105 dk.

Salih Cunyır için Kolera’da yeni bir dönem başlamıştır. Koleralılar mahallelerine göz koyanlardan rahatsız ve tedirgin, Leyla huzursuz ve şüphe içindedir. Salih birçok şeyle aynı anda yüzleşmektedir.

 3. Bölüm

3. Bölüm

93 dk.

Salih Cunyır ve arkadaşları için işe koyulmanın vakti gelmiştir. Zaman, Kolera mahallesine hükmetmek isteyen Sabri ve mahalleliyi haraca kesen Haldun ile hesaplaşma zamanıdır. Öte yandaysa aşk bekler..

 4. Bölüm

4. Bölüm

98 dk.

Leyla, Eylül’ü mahallede gördükten sonra iyice deliye döner ve kontrolunu kaybeder. Yeni planıyla Eylül’ün canını acıtsa da Salih’in bu olaya vereceği tepkiyle bedelini daha ağır öder.

 5. Bölüm

5. Bölüm

93 dk.

Civa’nın kahvesine atılan molotofla çıkan yangın ucuz atlatılır. Salih bu işte Haldun’un parmağının olduğunu düşünür. Haldun, Tekfener’i ciddiye almasa da sonrasında olacaklar canını sıkacaktır.

 6. Bölüm

6. Bölüm

95 dk.

Eylül gördüğü şey karşısında şok olmuştur ve bunun hesabını tüm Koleralılar'dan sormaya mahalleye gider. Salih bir yandan Kolera’yla uğraşırken bir yandan da içinde yaşadığı fırtınayla boğuşmaktadır.

 7. Bölüm

7. Bölüm

91 dk.

Sabri ve Haldun Koleralılar'ı bitirecek yeni planlarını harekete geçirir. Fakat bu sefer onları başka bir sürpriz beklemektedir. Kolera’da yeni bir aşk doğarken, Salih Eylül’ü unutmaya kararlıdır.

 8. Bölüm

8. Bölüm

86 dk.

Kolera'da işler iyice karışır. Yaralanan Janti'yle ortalığı karıştıran Haldun ve Sabri bir yanda, intikam hırsıyla yanıp tutuşan Zehir ve Eylül'ü afişe etmeye çalışan Leyla diğer yanda mahalle kaynar.

 9. Bölüm

9. Bölüm

89 dk.

Eylül ve Sabri'nin tanıştığını öğrenen Salih büyük hayal kırıklığı yaşar, kendini affedemez. Kolera şoktadır. Leyla haklı çıktığı için rahatlasa da Salih’in Eylül’e olan aşkıyla bir kez daha yüzleşir.

 10. Bölüm

10. Bölüm

98 dk.

© Copyright 2024 puhutv.com Tüm hakları Doğuş Dijital Hizmetler A.Ş.'de saklıdır.
App storeGoogle play storeHuawei app store