Benim Hala Umudum Var1. Sezon 18. Bölüm

Konu:

Ozan'ın Umut'a olan güveni sarsılmıştır. Umut ise Ozan'ın suçlamalarını duyduğu zaman nişanı atar.

Oyuncular:
Gizem Karaca, Berk Oktay, Şükrü Özyıldız, Laçin Ceylan, Buse Arslan, Ali Erkazan, Sermin Hürmeriç,
Altyazılar:
Türkçe
Yapımcı:
STAR TV
Yapım Yılı:
2013
 1. Bölüm

1. Bölüm

97 dk.

Umut, İstanbul'da bir kenar mahallede annesi, kız kardeşi, üvey babası ve üvey kardeşleriyle birlikte yaşar. Umut, Ozan'la tanıştıktan sonra aşkla tanışır ve yeni hayatında türlü maceralar onu bekler.

 2. Bölüm

2. Bölüm

93 dk.

Umut ve Ozan arasındaki yakınlaşma Musa'yı çılgına çevirir. Gizli saklı aşkını yaşamaya çalışan Umut, Ozan'ı takip ederken şok bir gerçekle karşı karşıya kalır.

 3. Bölüm

3. Bölüm

90 dk.

Ozan'ı takip eden Umut gerçeklerle yüzleşmek ister ve Ozan'ın evinin kapısına dayanır.

 4. Bölüm

4. Bölüm

91 dk.

Umut, Emel Hanım'dan duydukları sonrasında şok geçirmektedir. Ozan, Umut'la evlenmek için babasıyla konuşur. Musa, Umut'u yaralar.

 5. Bölüm

5. Bölüm

94 dk.

Umut'la ilişki yaşamasını istemeyen Emel Hanım'ın başka bir planı vardır. Umut ve Ozan kendilerine kurulan tuzaktan habersiz aşk acısı çekmektedir.

 6. Bölüm

6. Bölüm

100 dk.

Umut evden uzaklaşmakla kalmaz işten de ayrılır. Annesinin anlattıklarının yalan olduğunu öğrendikten sonra tek dostu ve ailesi Hale olmuştur.

 7. Bölüm

7. Bölüm

92 dk.

Ozan'ın sürprizi karşısında şaşkına dönen Umut'un onu affetmeye niyeti yoktur. Asude, Umut'tan bir star yaratabilmek için çalışmaktadır.

 8. Bölüm

8. Bölüm

93 dk.

Umut ve Musa'nın tartışması Hakan'ı şaşkına çevirmiştir. Umut'un oyunculuğuna önem veren Hakan, ona bir Oyunculuk Akademisi ayarlar.

 9. Bölüm

9. Bölüm

104 dk.

Umut ile ilişkilerinin önündeki bütün engelleri bir bir kaldırmaya kararlı olan Ozan, işe Musa'yla konuşmakla başlar. Babası hakkında anlatılanları öğrenen Umut, şaşkına dönmüştür.

 10. Bölüm

10. Bölüm

94 dk.

Umut'u oyunculuk hayalinden vazgeçirmek için Hakan ile konuşur. Hakan, duygularını Ozan'dan saklamaya çalışır.

 11. Bölüm

11. Bölüm

92 dk.

Hakan'ın Umut'a gösterdiği yoğun ilgi ve destek Ozan'ın kafasını karıştırır. Babasının Ozan'dan para aldığını öğrenen Musa ise babasından hesap sorar.

 12. Bölüm

12. Bölüm

97 dk.

Hakan'ın Umut'a karşı duyguları olduğunu öğrenen Ozan, yardım için Hale'ye koşar.

 13. Bölüm

13. Bölüm

92 dk.

Umut, Ozan ve Hakan arasında yaşanan aşk üçgeni ortamın gerilmesine sebep olur. Hakan'ın ilgisinden rahatsız olan Ozan, bunu Umut'a belli etmemeye çalışır.

 14. Bölüm

14. Bölüm

99 dk.

Ozan, ailesinin bütün itirazlarına rağmen Umut'u istemeye gider. Hakan ise tüm yaşananları göz ardı eder ve Umut'a hislerini anlatmaya karar verir.

 15. Bölüm

15. Bölüm

100 dk.

Umut ve Ozan'ın sözlendiklerini öğrenen Hakan, hislerini Umut'a anlatmaktan vazgeçer. Ozan ise tefeci borcunu ödemek için ayırdığı parayı Musa'ya verir.

 16. Bölüm

16. Bölüm

92 dk.

Yahya'nın Umut'a ateş ettiğini gören Hakan kendini siper eder ve vurulur. Umut, Hakan'a yardımcı olabilmek için evine gider. Bu durum Ozan'ı sinirlendirir.

 17. Bölüm

17. Bölüm

94 dk.

Ozan, Hakan'ın Umut'a aşık olduğunu açıklar. Umut oyunculuktan vazgeçmek istese de Hakan'ın konuşmasıyla hayallerinin peşinden koşmaya devam eder.

 18. Bölüm

18. Bölüm

93 dk.

Ozan'ın Umut'a olan güveni sarsılmıştır. Umut ise Ozan'ın suçlamalarını duyduğu zaman nişanı atar.

 19. Bölüm

19. Bölüm

98 dk.

Kalbinin sesini dinleyen Umut, soluğu Ozan'ın kapısında alır. Ozan, beklemediği bu sürpriz karşısında ne yapacağını şaşırır.

 20. Bölüm

20. Bölüm

98 dk.

Umut ve Ozan evlenmeye karar verirler. Ozan, Hakan'ı nikaha davet eder fakat asıl istediği onu Melis ile gördüğünü kimseye söylememesidir.

 21. Bölüm

21. Bölüm

90 dk.

Ozan ve Umut aşkı doludizgin devam ederken Zafer'in söyledikleri Ozan'da soğuk duş etkisi yaratacaktır.

 22. Bölüm

22. Bölüm

96 dk.

Umut Ozan'ı takip edip kliniğe gider ve Melis'in hamile olduğu gerçeğini öğrenir. Emel, Melis'i çocuğu doğurması için ikna eder.

 23. Bölüm

23. Bölüm

98 dk.

Basında Hakan, Demet ve Umut'un yasak aşk haberleri çıkmaya başlar. Musa, Umut ve Hakan'ın adada çekilmiş fotoğraflarını gazetelerde görünce seti basar ve ikilinin üzerine ateş açıp kaçar.

 24. Bölüm

24. Bölüm

96 dk.

Ozan ve Umut boşanma belgelerini imzalar. İngiltere'ye gitmeye hazırlanan Ozan, Melis'in Hakan hakkında gerçekleri anlatmasıyla gitmekten vazgeçer.

 25. Bölüm

25. Bölüm

95 dk.

Denizin ortasında Hakan'ın ölüme terk ettiği Ozan'ı balıkçılar bulur. Umut ise olanlardan habersiz babasıyla mutlu günler geçirmektedir.

© Copyright 2024 puhutv.com Tüm hakları Doğuş Dijital Hizmetler A.Ş.'de saklıdır.
App storeGoogle play storeHuawei app store