20

Benim Hala Umudum Var

1. Bölüm

Romantik Komedi2013
13+ Olumsuz

İstanbul'un gösterişsiz semtlerinden birinde, annesi, erkek kardeşi, üvey babası ve üvey babasının çocuklarıyla birlikte yaşayan, 23 yaşındaki Umut‘un hikayesi

1. Sezon 1. Bölüm İzle
Benim Hala Umudum Var 25. Bölüm

25. Bölüm

95 dk.

Denizin ortasında Hakan'ın ölüme terk ettiği Ozan'ı balıkçılar bulur. Umut ise olanlardan habersiz babasıyla mutlu günler geçirmektedir.

Benim Hala Umudum Var 24. Bölüm

24. Bölüm

96 dk.

Ozan ve Umut boşanma belgelerini imzalar. İngiltere'ye gitmeye hazırlanan Ozan, Melis'in Hakan hakkında gerçekleri anlatmasıyla gitmekten vazgeçer.

Benim Hala Umudum Var 23. Bölüm

23. Bölüm

98 dk.

Basında Hakan, Demet ve Umut'un yasak aşk haberleri çıkmaya başlar. Musa, Umut ve Hakan'ın adada çekilmiş fotoğraflarını gazetelerde görünce seti basar ve ikilinin üzerine ateş açıp kaçar.

Benim Hala Umudum Var 22. Bölüm

22. Bölüm

96 dk.

Umut Ozan'ı takip edip kliniğe gider ve Melis'in hamile olduğu gerçeğini öğrenir. Emel, Melis'i çocuğu doğurması için ikna eder.

Benim Hala Umudum Var 21. Bölüm

21. Bölüm

90 dk.

Ozan ve Umut aşkı doludizgin devam ederken Zafer'in söyledikleri Ozan'da soğuk duş etkisi yaratacaktır.

Benim Hala Umudum Var 20. Bölüm

20. Bölüm

98 dk.

Umut ve Ozan evlenmeye karar verirler. Ozan, Hakan'ı nikaha davet eder fakat asıl istediği onu Melis ile gördüğünü kimseye söylememesidir.

Benim Hala Umudum Var 19. Bölüm

19. Bölüm

98 dk.

Kalbinin sesini dinleyen Umut, soluğu Ozan'ın kapısında alır. Ozan, beklemediği bu sürpriz karşısında ne yapacağını şaşırır.

Benim Hala Umudum Var 18. Bölüm

18. Bölüm

93 dk.

Ozan'ın Umut'a olan güveni sarsılmıştır. Umut ise Ozan'ın suçlamalarını duyduğu zaman nişanı atar.

Benim Hala Umudum Var 17. Bölüm

17. Bölüm

94 dk.

Ozan, Hakan'ın Umut'a aşık olduğunu açıklar. Umut oyunculuktan vazgeçmek istese de Hakan'ın konuşmasıyla hayallerinin peşinden koşmaya devam eder.

Benim Hala Umudum Var 16. Bölüm

16. Bölüm

92 dk.

Yahya'nın Umut'a ateş ettiğini gören Hakan kendini siper eder ve vurulur. Umut, Hakan'a yardımcı olabilmek için evine gider. Bu durum Ozan'ı sinirlendirir.

Benim Hala Umudum Var 15. Bölüm

15. Bölüm

100 dk.

Umut ve Ozan'ın sözlendiklerini öğrenen Hakan, hislerini Umut'a anlatmaktan vazgeçer. Ozan ise tefeci borcunu ödemek için ayırdığı parayı Musa'ya verir.

Benim Hala Umudum Var 14. Bölüm

14. Bölüm

99 dk.

Ozan, ailesinin bütün itirazlarına rağmen Umut'u istemeye gider. Hakan ise tüm yaşananları göz ardı eder ve Umut'a hislerini anlatmaya karar verir.

Benim Hala Umudum Var 13. Bölüm

13. Bölüm

92 dk.

Umut, Ozan ve Hakan arasında yaşanan aşk üçgeni ortamın gerilmesine sebep olur. Hakan'ın ilgisinden rahatsız olan Ozan, bunu Umut'a belli etmemeye çalışır.

Benim Hala Umudum Var 12. Bölüm

12. Bölüm

97 dk.

Hakan'ın Umut'a karşı duyguları olduğunu öğrenen Ozan, yardım için Hale'ye koşar.

Benim Hala Umudum Var 11. Bölüm

11. Bölüm

92 dk.

Hakan'ın Umut'a gösterdiği yoğun ilgi ve destek Ozan'ın kafasını karıştırır. Babasının Ozan'dan para aldığını öğrenen Musa ise babasından hesap sorar.

Benim Hala Umudum Var 10. Bölüm

10. Bölüm

94 dk.

Umut'u oyunculuk hayalinden vazgeçirmek için Hakan ile konuşur. Hakan, duygularını Ozan'dan saklamaya çalışır.

Benim Hala Umudum Var 9. Bölüm

9. Bölüm

104 dk.

Umut ile ilişkilerinin önündeki bütün engelleri bir bir kaldırmaya kararlı olan Ozan, işe Musa'yla konuşmakla başlar. Babası hakkında anlatılanları öğrenen Umut, şaşkına dönmüştür.

Benim Hala Umudum Var 8. Bölüm

8. Bölüm

93 dk.

Umut ve Musa'nın tartışması Hakan'ı şaşkına çevirmiştir. Umut'un oyunculuğuna önem veren Hakan, ona bir Oyunculuk Akademisi ayarlar.

Benim Hala Umudum Var 7. Bölüm

7. Bölüm

92 dk.

Ozan'ın sürprizi karşısında şaşkına dönen Umut'un onu affetmeye niyeti yoktur. Asude, Umut'tan bir star yaratabilmek için çalışmaktadır.

Benim Hala Umudum Var 6. Bölüm

6. Bölüm

100 dk.

Umut evden uzaklaşmakla kalmaz işten de ayrılır. Annesinin anlattıklarının yalan olduğunu öğrendikten sonra tek dostu ve ailesi Hale olmuştur.

Benim Hala Umudum Var 5. Bölüm

5. Bölüm

94 dk.

Umut'la ilişki yaşamasını istemeyen Emel Hanım'ın başka bir planı vardır. Umut ve Ozan kendilerine kurulan tuzaktan habersiz aşk acısı çekmektedir.

Benim Hala Umudum Var 4. Bölüm

4. Bölüm

91 dk.

Umut, Emel Hanım'dan duydukları sonrasında şok geçirmektedir. Ozan, Umut'la evlenmek için babasıyla konuşur. Musa, Umut'u yaralar.

Benim Hala Umudum Var 3. Bölüm

3. Bölüm

90 dk.

Ozan'ı takip eden Umut gerçeklerle yüzleşmek ister ve Ozan'ın evinin kapısına dayanır.

Benim Hala Umudum Var 2. Bölüm

2. Bölüm

93 dk.

Umut ve Ozan arasındaki yakınlaşma Musa'yı çılgına çevirir. Gizli saklı aşkını yaşamaya çalışan Umut, Ozan'ı takip ederken şok bir gerçekle karşı karşıya kalır.

Benim Hala Umudum Var 1. Bölüm

1. Bölüm

97 dk.

Umut, İstanbul'da bir kenar mahallede annesi, kız kardeşi, üvey babası ve üvey kardeşleriyle birlikte yaşar. Umut, Ozan'la tanıştıktan sonra aşkla tanışır ve yeni hayatında türlü maceralar onu bekler.

© Copyright 2024 puhutv.com Tüm hakları Doğuş Dijital Hizmetler A.Ş.'de saklıdır.
App storeGoogle play storeHuawei app store