10

Güzel Köylü

1. Bölüm

Komedi2014
13+ Cinsellik

Bu cıvıl cıvıl dizide, yaşadığı talihsiz olaylar sonucunda İstanbul'dan Ege taşrasına yerleşen Gül isimli genç bir kızın gülünç ve dramatik hikayesi anlatılmaktadır.

1. Sezon 1. Bölüm İzle
Güzel Köylü 52. Bölüm

52. Bölüm

116 dk.

Rus kadın ve çocuğunun, Kaan’ın komplosu olduğu anlaşılınca Kaan için köydeki günler sona erer. Kamuran ise Kaan'ın köyü terketmesi üzerine Konya'ya gelin gider. Gül ve cemal sonsuz aşka yelken açar.

Güzel Köylü 51. Bölüm

51. Bölüm

116 dk.

Gül, çocuğun babasının Cemal olduğunu öğrenince büyük bir yıkım yaşar. Cemal ise çocuk meselesiyle ilgili Kaan'dan şüphelendiğini Gül'e söyler. Bunun üzerine Gül ve Cemal, Kaan'ı sıkıştırmaya çalışır.

Güzel Köylü 50. Bölüm

50. Bölüm

114 dk.

Gül ve Cemal, kafelerini açılış için hazırlamaya gittiklerinde Yusufların onlara oynadığı oyunlardan habersizdir ve büyük bir sürprizle karşılaşırlar.

Güzel Köylü 49. Bölüm

49. Bölüm

119 dk.

Cemal, geçmişinde yaptığı bir hatadan dolayı oldukça zor bir duruma düşmüştür. Köye gelen kadın ısrarla çocuğunun Cemal'den olduğunu iddia etmektedir.

Güzel Köylü 48. Bölüm

48. Bölüm

125 dk.

Nihal, yaptırdığı DNA testinin sonuçlarından dolayı perişan bir haldedir. Gül ve Cemal Nihal'i teselli ederler.

Güzel Köylü 47. Bölüm

47. Bölüm

124 dk.

Cemal ve Gül evlerinin yerinde olmadığını görünce şaşırmışlardır. Cemal, küçük bir araştırma sonucunda evlerinin Kaan'ın şikayetiyle ormandan çekildiğini öğrenir.

Güzel Köylü 46. Bölüm

46. Bölüm

116 dk.

Gül, Cemal ve Hüsnü belediyenin açtığı ihaleye girerler. İhalede rakiplerinin Yusuf ve Bünyamin olduğunu öğrenince Gül, inat ederek ihaleyi almak için arabasını satmaya karar verir.

Güzel Köylü 45. Bölüm

45. Bölüm

121 dk.

Kaan ve Kamuran yaptıkları anlaşma üzerine Gül ve Cemal'in evlerinin bulunduğu yere gidip kendilerini zorla eve davet ettirirler. Bunun neticesinde Cemal'in sürprizini bozarlar.

Güzel Köylü 44. Bölüm

44. Bölüm

119 dk.

Kaan, Gül ve Cemal'in aralarının açıldığını düşünerek Gül'le tekrar yakınlaşmak ona küçük sürprizler hazırlar. Bunu duyan Cemal, olaya el atar ve Kaan'la kavga eder.

Güzel Köylü 43. Bölüm

43. Bölüm

118 dk.

Gül, Kamuran'ın küpesini kendi yatak odasında bulur ve işin aslını araştırmaya başlar. Cemal'in suçsuz olduğunu düşünür ancak küpenin yatak odasında ne aradığını da anlamaya çalışmaktadır.

Güzel Köylü 42. Bölüm

42. Bölüm

119 dk.

Niyazi'nin muhtarlığa devam etme kararı, Cemal'in ailesini oldukça zor duruma sokar. Gül ve Cemal, Cemal'in ailesini bu durumdan kurtarmak için Sultan Ana'yla konuşmaya karar verirler.

Güzel Köylü 41. Bölüm

41. Bölüm

122 dk.

Kaan'ın Kamuran'ı istemesi ve Yusuf'un da hemen vermesi, Kamuran'da şok etkisi yapmıştır. Kaan'ın planı Kamuran ile evlenip Gül'e neler kaçırdığını göstermektir.

Güzel Köylü 40. Bölüm

40. Bölüm

121 dk.

Gül ve Cemal sonunda evliliklerini herkese anlatmaya karar verir. Cemal, Niyazi'ye anons yaptırır ve evlendiklerini tüm köye ilan ederler. Bu haberi duyan Kaan hastanelik olur.

Güzel Köylü 39. Bölüm

39. Bölüm

122 dk.

Cemal ve Gül, evliliklerini herkesten saklamaya devam etmektedirler. Ancak Dudu ve Hüsnü'nün şüphelerinden haberdar olan Cemal, her şeyi itiraf eder ve gizlice evlendiklerini söyler.

Güzel Köylü 38. Bölüm

38. Bölüm

117 dk.

Kaan, Cemal ve Gül'ün kendilerine yaptıkları ahşap evi görmüştür. Kaan, bu ahşap evi Sultan Ana ve Hüsnü'ye söyler ve onları ahşap evin yerine götürür.

Güzel Köylü 37. Bölüm

37. Bölüm

120 dk.

Cemal'in annesinin hastalığı Cemal ve Gül'ün planlarını alt üst eder. Cemal evin inşaatını yarım bırakmak zorunda kalır.

Güzel Köylü 36. Bölüm

36. Bölüm

118 dk.

Gül ve Cemal, bin bir güçlük ve aksilik sonucunda hayalini kurdukları nikah ile evlenirler ve mutluluğa doğru adım atarlar.

Güzel Köylü 35. Bölüm

35. Bölüm

121 dk.

Cemal ve Gül, ilişkilerini gizleme konusunda iyice kapana kısılmışlardır. Nikah günü iyice yaklaşmıştır. Bir yandan da Sultan Ana, Gül'ü sıkıştırmaktadır.

Güzel Köylü 34. Bölüm

34. Bölüm

129 dk.

Kaan'ın Kamuran'a yalvarmalarını duyan Dudu, bu yalvarmaları aşk yalvarmaları olarak algılayınca, köydekilere farklı aktarır ve Kaan ile Kamuran arasında bir ilişki olduğu şüphesi kesinlik kazanır.

Güzel Köylü 33. Bölüm

33. Bölüm

122 dk.

Kamuran'ın nikahta "hayır" demesi herkesin üzerinde bir şok etkisi yaratır. Kimse Kamuran'ın Cemal'e neden hayır dediğini anlamaz.

Güzel Köylü 32. Bölüm

32. Bölüm

108 dk.

Cemal'in nikahtan kaçma planı Kaan'ın vurulmasıyla suya düşer. Cemal Kaan'a yardım etmek amacıyla tekrar kamp alanına döner ve Kaan'ı hastaneye götürür.

Güzel Köylü 31. Bölüm

31. Bölüm

114 dk.

Cemal ve Gül herkesten gizli evlenmek için tarih almışlardır. Ancak Yusuf ve Hüsnü de Kamuran ve Cemal için nikah tarihi alma çabasına girer.

Güzel Köylü 30. Bölüm

30. Bölüm

108 dk.

Kamuran'ın Cemal'den hamile olduğunun söylentisi köyde yayılınca Cemal, zaman kazanmak için O'nunla evleneceğini söyler. Bu haberi duyan Kaan Gül'e yaklaşır ancak Cemal ve Gül'ün planları başkadır.

Güzel Köylü 29. Bölüm

29. Bölüm

122 dk.

Kamuran'ın aklına Cemal'i köşeye sıkıştıracak bir oyun gelir. Ayrıca Hüsnü ve Yusuf, Kamuran ve Cemal evlendirme planlarını sürdürür. Cemal, başına geleceklerden habersiz Gül ile evlenme planı yapar.

Güzel Köylü 28. Bölüm

28. Bölüm

184 dk.

Güzelköy'de ilk kez bir yılbaşı balosu düzenlenecektir. Herkes bunun heyecanını yaşarken Güzelköy'e bir bomba düşer; Sibel Can...

Güzel Köylü 27. Bölüm

27. Bölüm

127 dk.

Sultan Ana, Cemal ve Kamuran'ı evlendirmek için Hüsnü ve Yusuf'a hayır diyemeyecekleri bir teklif sunarlar. Bu durumu duyan Gül ve Cemal, bu oyunu bozacak harika bir plan yaparlar.

Güzel Köylü 26. Bölüm

26. Bölüm

116 dk.

Gül ve Nihal'i kaçıran adamlar Seval'i geri isteyince, Cemal ve diğerleri Seval'i onlara vermeden kızları kurtarmak için plan yaparlar. Sıddık'ı adamlara Seval diye vermeye kalkarlar.

Güzel Köylü 25. Bölüm

25. Bölüm

119 dk.

Gül ve Cemal birbirlerine iyice yakınlaşmışlardır. Gül'ün Cemal ile evlilik konusundaki düşünceleri bile değişmiştir. Ancak gazeteci Oya'nın Güzelköy ile ilgili haberi evlilik fikrini gölgelemiştir.

Güzel Köylü 24. Bölüm

24. Bölüm

118 dk.

Kamuran’ın yalanı Gül ve Cemal'i daha da birbirine yaklaştırır. Gül, köydeki kızın Cemal'le ilişkisini öğrenmek konusunda kararlıdır.

Güzel Köylü 23. Bölüm

23. Bölüm

109 dk.

Gül, Cemal'i Niyazi'nin evinde kalan Seval konusunda sıkıştırmaya başlar. Ayrıca Cemal'in Gül'e hiçbir şey söylememesi ve Seval'in Kamuran'la ilişkisi olduğunu öğrenmesi, Gül'ü meraklandırır.

Güzel Köylü 22. Bölüm

22. Bölüm

116 dk.

Kaan'ın Gül'e düğün elbisesi aldığına şahit olan Celal ve Ayten hemen Cemal ve Kamuran'a olanları anlatırlar. Kamuran, Kaan ve Cemal, Gül'ün düğünde giyeceği elbiseyi merakle beklemeye başlarlar.

Güzel Köylü 21. Bölüm

21. Bölüm

103 dk.

Gül'ün yaptığı gafla Hüsnü, Kemal'i arka bahçede yakalar. Gül ne yaptığının farkına biraz geç varmıştır ve Kemal'in Hüsnü tarafından yakalanmasına neden olmuştur.

Güzel Köylü 20. Bölüm

20. Bölüm

132 dk.

Cemal, Gül'ün akşam yemeğine Kaan'ı ve kendisini aynı anda çağırdığını ve idare ettiğini öğrenince mekanı terk eder. Gül, ayakta duracak hali yokken Cemal'in evine gider.

Güzel Köylü 19. Bölüm

19. Bölüm

129 dk.

Cemal ve arkadaşları Kamuran'ı kurtarmak için Muğla'ya giderler ve plan yaparlar. Ancak Gül'ün ortaya çıkmasıyla ortalık karışır. Gül her şeyi yanlış anlar ve ortalığı birbirine katar.

Güzel Köylü 18. Bölüm

18. Bölüm

125 dk.

Babasının sözleri Cemal'i köyden gitmekten vazgeçirir ancak köyde herkes O'nun gittiğini düşünür. Gül ise Cemal'e gitmemesi için yaptığı çabalardan dolayı gurur yapar ve acısını çıkartmaya çalışır.

Güzel Köylü 17. Bölüm

17. Bölüm

131 dk.

Cemal, doğduğu toprakları terk etmek üzereyken beklenmedik bir sürprizle karşılaşır ve yolculuğunu erteler. Gül ise Cemal köyden gitmesin diye elinden geleni yapar.

Güzel Köylü 16. Bölüm

16. Bölüm

119 dk.

Gül, Kaan'dan dolayı Cemal'le tartışmıştır. Üstelik Cemal'i suçlamıştır. Gül ile Cemal gitgide uzaklaşmaya başlamıştır.

Güzel Köylü 15. Bölüm

15. Bölüm

122 dk.

Cemal, Gül ve Kaan'ın daha önce ilişkisinin olduğunu öğrenir ve kendini aldatılmış hisseder. Gül, Cemal'in gözünün içine baka baka yalan söylemiştir. Gül, Cemal'den özür dilemenin yollarını arar.

Güzel Köylü 14. Bölüm

14. Bölüm

120 dk.

Gül kendisini aldattığını sandığı Kaan'ın aslında bir yanlış anlaşılma kurbanı olduğunu Cristina'dan öğrenir. Cemal'e henüz evliliğe hazır olmadığını söyler. Cemal aldığı cevaptan sonra yıkılır.

Güzel Köylü 13. Bölüm

13. Bölüm

105 dk.

Gül'ün Cemal'den aldığı evlenme teklifi kafasını karıştırır ancak Gül Kaan ile yaşadığı kötü tecrübeden sonra henüz evlilik fikrine karar sıcak bakamamaktadır.

Güzel Köylü 12. Bölüm

12. Bölüm

121 dk.

Gül'ün hayatı, Cemal'in aşkını itiraf etmesiyle farklı bir yöne doğru şekillenmeye başlamıştır. Nihayet aradığı mutluluğu bulmaya başlamıştır.

Güzel Köylü 11. Bölüm

11. Bölüm

110 dk.

Gül ve Kaan arasında eskiye dayalı bir ilişki olup olmadığını anlamaya çalışan Niyazi ve Sıddık bu konuyu araştırmaya karar verirler. Bu arada da Cemal'in Gül'e "seni seviyorum" demesini engeller.

Güzel Köylü 10. Bölüm

10. Bölüm

114 dk.

Birlikte geçirdikleri gece sonrasında Gül ve Cemal’in ilişkisi iyice alevlenmiştir. Gül, Güzelköy’ün güzellikleri karşısında her geçen gün büyülenmektedir.

Güzel Köylü 9. Bölüm

9. Bölüm

100 dk.

Gül ile Cemal buluşarak konuşmak için harabelere giderler. Cemal'in tüm cesaretini toplayarak açılması ve Gül'e aşık olduğunu açıklaması artık an meselesidir.

Güzel Köylü 8. Bölüm

8. Bölüm

102 dk.

Sultan Ana’nın inekleri fabrikaya yollama kararı, Gül’ün iyice moralini bozar ve olanlardan kendisini sorumlu tutmasına neden olur. Cemal, Gül’den Sultan Ana’yı ikna etmesi için zaman ister.

Güzel Köylü 7. Bölüm

7. Bölüm

93 dk.

Yusuf’un oyunlarıyla inekler sütten kesilince Hüsnü her şeyin sorumlusu olarak klasik müziği dolayısıyla da Gül’ü suçlar.

Güzel Köylü 6. Bölüm

6. Bölüm

106 dk.

Cemal’in bilek güreşinde Kaan’ın karşısında bayılarak yenilgiye uğraması Gül’ü oldukça etkilemiştir. Kaan’ı da Cemal’in bayılmasına neden olduğu için suçlar.

Güzel Köylü 5. Bölüm

5. Bölüm

106 dk.

Cemal’in ahırda uygunsuz durumda yakalandığı haberi Sultan Ana’ya gelir ve Sultan Ana, Gül’e Cemal’den uzak durmasını tembihler.

Güzel Köylü 4. Bölüm

4. Bölüm

103 dk.

Güzelköy'ün sakin yaşantısı Gül’ün İstanbul’dan gelen ablası ve kardeşiyle iyice karışır. Köydeki herkes, İstanbul’dan gelen ve köy hayatına uyum sağlamaya çalışan bu iki kız kardeşi konuşmaktadır.

Güzel Köylü 3. Bölüm

3. Bölüm

101 dk.

Kaan’ın peşinden gelip köye yerleşmeye karar vermesi, Gül için karmaşık günlerin başlaması demektir. Her ne kadar Kaan kendini affettirmeye çalışsa da Gül ona dönmemeye kararlıdır.

Güzel Köylü 2. Bölüm

2. Bölüm

109 dk.

Hayallerindeki süsleyen kızı karşısında gören Cemal, Kamuran’a nikah masasında 'hayır' deyince köy birbirine girer. Cemal için çok zor bir süreç başlar ama beklediği kız için her şeyi göze alır.

Güzel Köylü 1. Bölüm

1. Bölüm

123 dk.

Evlilik hazırlığı yapan Gül, sevgilisi Kaan'ın ihanetine uğradığını düşündüğü için İstanbul'dan kaçmak istiyor.

© Copyright 2024 puhutv.com Tüm hakları Doğuş Dijital Hizmetler A.Ş.'de saklıdır.
App storeGoogle play storeHuawei app store