İçerde1. Sezon 22. Bölüm

Konu:

İki kardeşin macera, tehlike ve entrikalarla dolu hayatını konu alan İçerde, polisiye, aksiyon ve dram türlerinin ustalıkla harmanlandığı bir dizi. Sarp ile Umut, anne ve babasıyla mutlu bir yaşam sürerken, babaları Metin’in karanlık işler peşinde koşan, mafya lideri Kebapçı Celal ile iş yapması sonucu hapse girmesi ve Celal’in Umut’u kaçırtması ile hayatlarında geri dönülmez bir yola girmek zorunda kalırlar. Sokaklarda mendil satarak büyüyen, tüm geçmişini unutan ve sonradan Mert adını alan Umut, Kebapçı Celal tarafından Polis Akademisi’ne gönderilip başarılı bir polis ajanı olurken, Sarp ve annesi sürekli Umut’un izini arar. Tek hayali iyi bir polis olmak olan Sarp ise, Polis Akademisi’nde okuyan başarılı bir polis adayıdır. Fakat olaylar hayallerindeki gibi gelişmez. Sarp’ın mezun olmasına bir hafta kala, yıllar boyu Kebapçı Celal’in izini süren Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf, Sarp’ı odasına çağırır. Babasının dosyasının eline geçtiğini ve böyle bir adamın oğlunun polis olamayacağını söyler. Sarp için dönüm noktası olan bu haber, genç polis adayını geçmişiyle yüzleşmek zorunda bırakır. Sarp, akademiden mezun olacağı gün, Yusuf Müdür’e silah çeker ve polislikten atılır. Kebapçı Celal tarafından yetiştirilen Mert ise, Yusuf Müdür’ün sağ kolu olacak kadar iyi bir polis haline gelir. Hapse giren Sarp’ı, oradan çıkarmak için yardımda bulunan Kebapçı Celal’in avukatı Melek olunca, Sarp kendini hiç beklemediği karanlık bir dünyanın içinde bulur. Bundan böyle hayatında hiçbir şey kolay olmayacaktır.Kebapçı Celal’den intikam almak isteyen Yusuf Müdür, Sarp sayesinde bunun bir yolunu bulmuştur. Sarp’ı gizli ajan olarak Celal’in organizasyonunun içine yerleştirir. Mert de tam anlamıyla Celal’in adamı olarak polislik mesleğine devam etmektedir. Sarp ve Mert kardeş olduklarından habersiz, başka dünyalarda birbirlerini ararken, tam anlamıyla “içerde” bir hayat sürerek savaş içine girerler. Celal, düzenin bozulmaması için kardeşlerin birbirine yakınlaşmasına izin vermez.

Oyuncular:
Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Mustafa Uğurlu, Damla Colbay, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Yıldıray Şahinler, Gözde Kansu, Nihal Koldaş,
Yapımcı:
AY YAPIM
Yapım Yılı:
2016
 1. Bölüm

1. Bölüm

130 dk.

Polis Akademisi'nde öğrenci olan Sarp ve Mert, kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar. Onlar artık birbirine düşmandır.

 2. Bölüm

2. Bölüm

140 dk.

Sarp, öldüğü sandığı kardeşinin yaşadığına dair ipucu bulur. Polisin içindeki Mert’le, mafyanın içindeki Sarp’ın sırları giderek açığa çıkma noktasına gelir.

 3. Bölüm

3. Bölüm

136 dk.

Sarp, Komiser Mert’in hayatını kurtarmak için kendi kendini omzundan vurmak zorunda kalır. Bu durum Mert’in ve Sarp’ın arasında sır olarak kalmak zorundadır.

 4. Bölüm

4. Bölüm

123 dk.

Sarp'ın annesi hastaneye kaldırılır. Celal, Sarp'ı Yeşim'in şoförü olmasını ister. Bu arada Sarp, duygusal olarak içinde bulunduğu görevle annesi arasında kalmış hissetmektedir.

 5. Bölüm

5. Bölüm

132 dk.

Celal için çember daralırken, oyun kuran Melek; Sarp’ın, Yusuf'un adamı olduğunu ortaya çıkarabilecek midir?

 6. Bölüm

6. Bölüm

144 dk.

Yusuf ekibin içinden birinin Celal tarafından satın alındığı bilgisini ekibiyle paylaşır. Hainin kim olduğunu bulmak zorundadırlar.

 7. Bölüm

7. Bölüm

118 dk.

Celal, sokak çocukları haberini yapanı Mert'ten bulmasını ister. Mert, Eylem'in ismini Celal'e vermez. Ayrıca haberde Mert, geçmişiyle ilgili bir ipucu yakalar ve peşine düşer.

 8. Bölüm

8. Bölüm

129 dk.

Kebapçı Celal, Sarp'tan şüphelenmeye başlamıştır. Mestan ve Mert'i, Sarp'ın peşine takar. Bu kez Sarp için çember iyice daralmıştır.

 9. Bölüm

9. Bölüm

134 dk.

Sarp ile Celal yüzleşiyor! Sarp, ailesini kurtarmak için mahalleye Celal ile yüzleşmeye gider. Elindeki tek kozu Melek’tir.

 10. Bölüm

10. Bölüm

135 dk.

Sarp kendisine ve Celal'e oynanan oyunun aktörlerini artık biliyordur. Bilmeceyi çözmüştür. Şimdi intikam zamanıdır. Bütün yaşananlara sebep olanlar bir bir yakalanıp hesap vermek zorundadır.

 11. Bölüm

11. Bölüm

130 dk.

Yusuf, Necip Uyanık kılığında Sarp ile tekrar iletişime geçer. Birbirinden haberdar olmayan iki kardeşin yolu hiç ummadıkları bir yerde kesişir.

 12. Bölüm

12. Bölüm

133 dk.

Yusuf’un, Necip Uyanık kılığına girdiğini anlayan Sarp, müdürle yollarını ayırır. Bundan sonra tek başınadır. Mert, Yüzüklü Adam Coşkun’la yüzleşip geçmişin hesabını sormaya kararlıdır.

 13. Bölüm

13. Bölüm

137 dk.

Mert, Kebapçı Celal’in kendisinden ve Melek’ten sakladığı bazı gerçekler olduğunu düşünür. Yusuf Müdür, Sarp’ın polislikten vazgeçmesine engel olmak için son bir hamle yapar.

 14. Bölüm

14. Bölüm

129 dk.

Celal ve adamları patronun izini sürmeye devam ediyorlardır. Sarp’ın patron Umut planı zannettiği kadar kolay sonuca ulaşamayacaktır. Bu tehlikeli oyunun bir bedeli olacaktır.

 15. Bölüm

15. Bölüm

123 dk.

Sarp’ın 'Umut Patron' hamlesi hezimete uğrar. Ortalık toz duman olmuştur. Hem Yusuf Müdür'ün hastaneye yetiştirilmesi hem de olay yerindeki delillerin ortadan kaldırılması gerekiyordur.

 16. Bölüm

16. Bölüm

125 dk.

Yusuf Müdür hâlâ yoğun bakımdadır. Hastane ziyaretine geçmişinden bir kadın gelir. Melek, Celal’e karşı tepkilidir. Telefonlarına çıkmıyordur. Celal yaptığına bin pişman, kızına ulaşmaya çalışıyordur.

 17. Bölüm

17. Bölüm

128 dk.

Melek’in hiç beklemediği gelişmeler olur ve kaçırılır. Eylem, Mert’e Sarp’ın gizli kamera görüntülerinin kendisinde ne aradığını sorar. Başına geleceklerden habersiz Sarp, Davut’un deposuna getirilir.

 18. Bölüm

18. Bölüm

116 dk.

Kebapçı Celal'in, Coşkun ve Yaşar'ı yakaladığında olay yerine Yusuf Müdür ve ekibi gelerek ikisini Organize Şube'ye götürür. Herkes Coşkun’un peşindedir ve o artık yolun sonuna geldiğini düşünüyordur.

 19. Bölüm

19. Bölüm

123 dk.

Melek, Celal’in yıllardır kendisinden sakladığı gerçeği öğrenmiştir. Artık Celal’i hayatında istemiyordur. Annesinden geriye kalan akrabalarını bulmaya karar verir.

 20. Bölüm

20. Bölüm

127 dk.

Mert, Sarp’ın Coşkun’u öldürdüğüne inanıyordur ve Sarp'a karşı çok öfkelidir. Coşkun olmadan ailesine ulaşamayacağını biliyordur. Tüm umutları yıkılan Mert, Sarp’tan intikam almaya karar verir.

 21. Bölüm

21. Bölüm

138 dk.

Sarp, gizli soruşturmacı Gökhan'ı vurmaktan tutuklanır. İçine düştüğü durumdan kurtulabilmesi için Yusuf Müdür'ün yardımına ihtiyacı vardır. Yaşar fırsattan istifade yurt dışına kaçma planları yapar.

 22. Bölüm

22. Bölüm

127 dk.

 23. Bölüm

23. Bölüm

128 dk.

Sarp ve Yusuf kumarhane baskınına gelen polislerden birinin Celal’in adamı olduğuna emin ve her kimse onu bulmak zorundadırlar. Celal’in iş yapmayı planladığı Handan’la da yakın olmaları gerekiyordur.

 24. Bölüm

24. Bölüm

123 dk.

Mert için çember daralıyordur. Celal’in muhbiri olduğu ortaya çıkmak üzeredir. Geçmişten gelen büyük bir düşman Celal’in planlarını alt üst edecektir.

 25. Bölüm

25. Bölüm

127 dk.

Sarp ve Celal’in oyunu Kudret’in beklenmedik hareketiyle gerçek olmuştur; Tahsin ölmüştür. Kudret eskiden kalan bir hesabı kapatmaya gelmiştir. Celal ile mezarlıkta buluşurlar.

 26. Bölüm

26. Bölüm

126 dk.

Kudret ve Celal mahallede karşılaşırlar ve birbirlerine gözdağı verirler. Aralarındaki gerilim mahalledeki insanları tedirgin eder. Celal, Kudret’e karşı büyük bir hamle hazırlığı içindedir.

 27. Bölüm

27. Bölüm

126 dk.

Kudret, Mustafa’yı kaçırır ve ona karşılık paradan daha fazlasını ister. Celal’le karşı karşıya gelmesine sebep olacak bir takas teklif eder. Yeşim bu teklifi çaresiz kabul etmek zorunda kalacaktır.

 28. Bölüm

28. Bölüm

140 dk.

Celal, çocuklarını kaçıran Kudret’e yaptıklarından dolayı çok öfkelidir, onu ve kim varsa öldürtmek için çoktan adamlarını göndermiştir. Davut, Fulya’yı kullanarak Kudret’e büyük bir tuzak hazırlar.

 29. Bölüm

29. Bölüm

131 dk.

Handan'ın ölümüyle yıkılan Kudret, Serkan ve adamlarını Celal'i öldürmeleri için görevlendirir. Yeşim'i sıkıştırıp hayati bir kararla karşı karşıya bırakan Kudret'in hedefinde Sarp ve Mert de vardır.

 30. Bölüm

30. Bölüm

123 dk.

Celal’in kurtulmasına çok öfkelenen Kudret, Serkan’ı Mert ve Sarp’ı öldürmesi için görevlendirir. Hayatlarının tehlikede olduğunun farkında olmayan Yılmaz kardeşler ilk defa gerçeğe bu kadar yakındır.

 31. Bölüm

31. Bölüm

141 dk.

Melek’in ölümüyle Sarp, hem Melek’i hem de Umut’u kaybetmiştir. Füsun da yıkılmıştır. Mert’in mafyaya çalıştığı ortaya çıkar. Celal'in acısı Kudret’i kendi elleriyle öldürmeden dinmeyecektir.

 32. Bölüm

32. Bölüm

135 dk.

Celal, kızını, Melek’ini elinden alan Kudret’i hemen öldürmek yerine ona acı çektirmeye kararlıdır. Ancak işler istediği gibi gitmez ve Yusuf Müdür ile ekibi karşılarına çıkar.

 33. Bölüm

33. Bölüm

136 dk.

Mert, Sarp’ın polis olduğunu öğrenmiştir. Artık hem Sarp hem de Mert, içerde değildir ve birbirlerinin ezeli düşmanıdırlar. Gerçekler karşısında öfkeden deliren Mert, bunu Celal’le paylaşmak ister.

 34. Bölüm

34. Bölüm

138 dk.

Birincil hedefi Kudret olan Celal’in gözünü, Sarp’ı ve tüm sevdiklerini yok etme hırsı bürüyecektir. Annesi Füsun’un kaçırıldığını öğrenen Sarp, harekete geçtiğinde tek başına olmayacaktır.

 35. Bölüm

35. Bölüm

129 dk.

Melek’inin ardından Yusuf Müdür’ün ani ölümü ile sarsılan Sarp, büyük bir yıkım yaşar. Onun hayatta olduğunu öğrenen Celal intikam ateşiyle nefes almaktadır.

 36. Bölüm

36. Bölüm

134 dk.

Yıllar önce yolları ayrı düşen Yılmaz Kardeşler, Coşkun sayesinde birbirlerine kavuşurlar. Ancak yılların acısını çıkarmadan önce Celal’in hesabını kapatmak üzere harekete geçerler.

 37. Bölüm

37. Bölüm

121 dk.

Yılmaz Biraderler, onlardan çocukluklarını çalan Celal’e karşı güçlerini birleştirir. Eylem’in Celal hakkında hazırladığı haberin internetten yayınlanması gerilimi tırmandırır.

 38. Bölüm

38. Bölüm

136 dk.

Celal, işini bu sefer şansa bırakmaz ve Yılmaz kardeşleri elinden kaçırmamak için onları sabırla adım adım tuzağına çeker. Bu sırada gözler büyük gerçeği henüz bilmeyen Eylem’e çevrilir.

 39. Bölüm

39. Bölüm

144 dk.

Celal, hikâyenin başladığı noktaya geri dönerek sona hazırlanır. Umut elindedir ve Yılmaz Kardeşler ile son hesaplaşma yaşanacaktır. Umut'u kurtarmak üzere harekete geçen Sarp zamanla yarışır.

© Copyright 2024 puhutv.com Tüm hakları Doğuş Dijital Hizmetler A.Ş.'de saklıdır.
App storeGoogle play storeHuawei app store