Kuzey Yıldızı İlk Aşk2. Sezon 30. Bölüm

Konu:

Çeyrek asırlık rüya gerçek olmuş, Yıldız sonunda Kuzey’i öpmüştür. Mutluluğa artık her zamankinden daha yakındır. Fakat talihsiz aşığımız ne zaman bir rüyaya dalsa hep büyük bir acıyla uyanmıştır.

Oyuncular:
Aslıhan Güner, İsmail Demirci, Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan, Zeynep Kankonde, Ferda Kaynar,
Altyazılar:
Türkçe
Yapımcı:
SÜREÇ FİLM
Yapım Yılı:
2019
 30. Bölüm

30. Bölüm

158 dk.

Çeyrek asırlık rüya gerçek olmuş, Yıldız sonunda Kuzey’i öpmüştür. Mutluluğa artık her zamankinden daha yakındır. Fakat talihsiz aşığımız ne zaman bir rüyaya dalsa hep büyük bir acıyla uyanmıştır.

 31. Bölüm

31. Bölüm

149 dk.

Mine ve Gökçe’nin bir anlık öfkeyle çıktıkları yol, çıkmaza girmiştir. İlk defa herkes aynı cephededir. Kızların yokluğu Kuzey, Yıldız ve Şule’yi aynı safta buluşturmuştur.

 32. Bölüm

32. Bölüm

151 dk.

Onlarca acıyla sınanan Kuzey ve Yıldız aşkını; belki de en büyük sınavları beklemektedir.

 33. Bölüm

33. Bölüm

156 dk.

Yıldız’ın 20 yıldır iyileşmeyen yarası tekrar kanamış, yine aynı ihanet duygusuyla sarsılmıştır. Aynı kadına bir kez daha yenilmiş, aynı adam tarafından yine aldatılmıştır.

 34. Bölüm

34. Bölüm

144 dk.

Kuzey, büyük bir kazadan kıl payı kurtulmuştur. Kuzey’i, kendi canını tehlikeye atacak kadar öldürmek isteyen kimdir?

 35. Bölüm

35. Bölüm

143 dk.

Kuzey, aşklarının karşısında hiçbir engelin duramayacağını, Yıldız’dan vazgeçmeyeceğini her an her yerde ve farklı şekillerde gösterse de tehlike, yakalarını bırakmayacaktır.

 36. Bölüm

36. Bölüm

143 dk.

Bulut’un şakası yoktur ama Kuzey’in de Yıldız’ı bırakmaya niyeti yoktur. Bedelini, ne olursa olsun ödemeye hazırdır.

 37. Bölüm

37. Bölüm

144 dk.

Kuzey ve Yıldız, peşlerindeki tehlikenin ne denli büyük olduğunu görmüştür. Kuzey, fırsattan istifade Yıldız’ın yakın, çok yakın koruması olacaktır.

 38. Bölüm

38. Bölüm

145 dk.

Yıldız, gördükleri karşısında neye uğradığını şaşırmıştır ve büyük bir hayal kırıklığı içindedir. Bulut, kayıtsız şartsız hayatından çıkıp gidecektir.

 39. Bölüm

39. Bölüm

143 dk.

Kadıoğulları’nın kapısını çalan sürpriz, düğün evini yas evine mi dönüştürecektir yoksa Yıldız’la Kuzey, o nişan yüzüğünü sonunda takabilecekler midir?

 40. Bölüm

40. Bölüm

142 dk.

Kaostan beslenen Kuzey ile Yıldız aşkı yine bir tehlikeyle karşı karşıyadır. Bu defa tehlikenin adı, Cevher’dir.

 41. Bölüm

41. Bölüm

137 dk.

Kuzey; Yıldız’la ve Yıldız’ın babasıyla verdiği sınavı, şimdi de kaderiyle vermektedir. Başına gelmeyen kalmaz ama o, pes etmeyecektir.

 42. Bölüm

42. Bölüm

148 dk.

Sefer, kısa yoldan köşeyi dönmenin bir yolunu bulmuştur. Ama bu yol oldukça korkunç, tehlikeli ve gizemli bir yoldur.

 43. Bölüm

43. Bölüm

140 dk.

Kuzey, aşklarının bir meyvesi olması için yanıp tutuşurken Yıldız bundan delicesine kaçar. İki inatçı aşığımızın yine inatları çarpışmaktadır. Kimin kazanacağına, en inatçı olan karar verecektir.

 44. Bölüm

44. Bölüm

137 dk.

Hem babalık, hem kocalık, hem de iş yükü Kuzey’e ağır gelse de umurunda değildir. Ancak Kuzey ve Yıldız, acı bir sınavla karşı karşıyadır.

 45. Bölüm

45. Bölüm

140 dk.

Yıldız’ın gözünden bile sakındığı yuvasına, yirmi bir yıllık hayaline bir gölge mi düşecek yoksa iki aşık, sonunda yuvalarına kavuşacak mıdır?

 46. Bölüm

46. Bölüm

138 dk.

 47. Bölüm

47. Bölüm

141 dk.

Ünlü gurme Engin Ar, restoranın umudu olmuştur. Fakat, büyük umutlarla ağırladıkları Engin Ar, kimsenin tahmin etmediği olaylara sebep olacaktır.

 48. Bölüm

48. Bölüm

140 dk.

Kuzey ve onun ailesinden çekmediği işkence kalmayan Engin Ar, şikayetçi olacaktır. Engin Ar’ın ikna olmaya niyeti yoktur.

 49. Bölüm

49. Bölüm

142 dk.

Kuzey ve Yıldız’ın arasına bu kez de demir parmaklıklar girmiştir. Ama bu sefer ikisi de çaresizdir.

 50. Bölüm

50. Bölüm

128 dk.

Yıldız’ın hem hayali, hem de en büyük korkusu gerçek olmuştur. Bir yandan dünyanın en mutlu insanı olurken diğer yandan da korkuları kat be kat artmıştır.

 51. Bölüm

51. Bölüm

130 dk.

Kuzey ve Yıldız yeni normallerine ve yeni hayatlarına alışmaya çalışırken hiç beklemedikleri bir şeyle karşılaşırlar.

 52. Bölüm

52. Bölüm

146 dk.

Kuzey ve Yıldız, çareyi uzaklaşmakta bulsa da bıraktıkları hayat, eskisi gibi devam edemeyecektir. Herkes adeta çil yavrusu gibi dağılmıştır.

 53. Bölüm

53. Bölüm

137 dk.

Kuzeyle Yıldız’ın yokluğunda, tehlikeyle burun buruna olan yalnızca Sefer değildir. Kuzey’in kızları da hiç tahmin etmedikleri olaylar zincirinin içinde bulurlar kendilerini.

 54. Bölüm

54. Bölüm

122 dk.

Kuzey, herkesin iyi olduğundan emin olup küçük bir ara verdiği balayına döndüğü sırada başka bir felaket haberiyle sarsılmıştır. Bu sefer tehlikede olan Sefer değil, biricik kızlarıdır.

 55. Bölüm

55. Bölüm

140 dk.

Yıldız, bıraktığı işine kesin dönüş yapmaya karar verir. Yıldız, Kuzey adına da bir karar almıştır. Ama bunun yol açacağı sonuçları kimse tahmin edememiştir, Yıldız bile.

 56. Bölüm

56. Bölüm

139 dk.

Yeni bir hayata başlamak için adım atan Kuzey, şimdi ölüm kalım mücadelesi vermektedir. Sevenlerinin elinden dua etmekten başka hiçbir şey gelmez. Yıldız’ın acısı ise herkesten daha büyüktür.

 57. Bölüm

57. Bölüm

141 dk.

Her şey rüya bile olamayacak kadar güzelken Kuzey ve Yıldız’ı bekleyen sürprizle her şey bir anda tepe taklak olacaktır. Kuzey sonunda, Yıldız’ı ve bebeğini kaybetme tehdidiyle karşı karşıyadır.

 58. Bölüm

58. Bölüm

131 dk.

Sürpriz partiyle dünyanın en mutlu insanı olan çiftimizin o gün, belki de son mutlu günleriydi. Kuzey’in peşini bırakmayan kötü his, dönüp dolaşıp Yıldız’ı bulur.

 59. Bölüm

59. Bölüm

146 dk.

Kuzey, Yıldız’ın içindeki yangını söndürmeye, onu iyileştirmeye kararlıdır. Hem biricik aşkı, hem de bebeği için yapamayacağı şey yoktur.

 60. Bölüm

60. Bölüm

137 dk.

Kuzey ve Yıldız, sonunda bebeklerini kucaklarına almış, Yıldız da sağlığına kavuşmuştur. Yirmi bir yıl gerçekleşmeyi bekleyen masal, sonunda tüm gerçekliğiyle karşılarında durmaktadır.

 61. Bölüm

61. Bölüm

137 dk.

 62. Bölüm

62. Bölüm

135 dk.

 63. Bölüm

63. Bölüm

139 dk.

Kuzey’in bin bir hayalle giriştiği uğraş, sonunda başına büyük bir çorap örecektir. Henüz farkında değildir. Kuzey, büyük bir korkuyla yüzleşmek üzeredir.

 64. Bölüm

64. Bölüm

154 dk.

Herkes Kuzey Yıldız’ı masalının gücüne bir kez daha inanır. Her masalın sonunda olduğu gibi gökten üç elma düşer.

© Copyright 2024 puhutv.com Tüm hakları Doğuş Dijital Hizmetler A.Ş.'de saklıdır.
App storeGoogle play storeHuawei app store