703

Kuzey Yıldızı İlk Aşk

1. Bölüm

Komedi2019
13+ Olumsuz

Yıldız, Kuzey’i, kendini bildi bileli sevmektedir. Aileler de birbirinin can dostu olduğundan Kuzey’le Yıldız’a söz yüzüğü takılır. Lakin Kuzey, üniversite için İstanbul’a gittiğinde tüm sözlerini unutur.

1. Sezon 1. Bölüm İzle
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 29. Bölüm

29. Bölüm

155 dk.

Yıldız’la Kuzey, Pamuk sayesinde bir aile olabildiklerini görmüşlerdir. Bunun, onlar için büyük bir adım olacağı düşünülürken tabi ki olaylar böyle gelişmez.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 28. Bölüm

28. Bölüm

161 dk.

Kuzeyle Yıldız’ın sınavı, Sefer ve Nahide için gerçek olmuştur. Sefer, sonunda baba olacaktır.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 27. Bölüm

27. Bölüm

156 dk.

Kuzey’in mutlu sonlu inzivası, gittikçe trajik bir hal almaktadır. Kuzey’in Yıldız’a kavuşmak için attığı her adım onu başka bir felakete sürüklemektedir.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 26. Bölüm

26. Bölüm

155 dk.

Yıldız, Kuzey’i kendinden uzaklaştırmak isterken nerdeyse onun hayatına mal olacaktır. Sevdiği adamı kurtarmak için çırpınır.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 25. Bölüm

25. Bölüm

162 dk.

Kuzey, Yıldız’ı, kendinden bile vazgeçecek kadar çok sevmektedir. Ve bunu, ona ispat ettiğinde Yıldız ne yapacağını şaşırır. Belki de artık her şey için çok geçtir.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 24. Bölüm

24. Bölüm

143 dk.

Kuzey, Yıldız’la arasına giren tüm engelleri tek tek kaldırmaya yemin etmiştir. Fakat Yıldız’ın da kararından dönmeye niyeti yoktur.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 23. Bölüm

23. Bölüm

160 dk.

Kuzey’e bir kez daha güvenen ve bir kez daha hayal kırıklığına uğrayan Yıldız için yapılacak tek bir şey vardır. Artık Kuzey’i tarihe gömecektir.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 22. Bölüm

22. Bölüm

152 dk.

Yıldız’ın hayalleri bir kez daha yıkılmış, bir kez daha bulutların üstünde hissettiği an yere çakılmıştır. Ama bu sefer Şule’ye istediğini vermeyecek, yargısız infaz yapmayacaktır.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 21. Bölüm

21. Bölüm

154 dk.

Kuzey ve Sefer, başlarını büyük belaya sokmuşlardır. Onları tek başına bırakmak istemeyen Yıldız ve Nahide de dahil olduğunda işler daha da çığırından çıkar.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 20. Bölüm

20. Bölüm

147 dk.

Kuzey, küslerin barışacağı ve Yıldız’la da kavuşabileceği bir plan yapmıştır. Babasını ikna edecek ve Yıldız’ı istemeye gidecektir. Sonunda Kuzeyle Yıldız aşkı, ailelerin de onayını alacaktır.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 19. Bölüm

19. Bölüm

154 dk.

Kuzey, sonunda Yaşar’ın kurşununun hedefi olmuş, yaralanmıştır. Tabi ki bu, deli aşığımızı vazgeçirmeye yetmez. Aksine Kuzey, bu durumu fırsatı çevirmeyi bilmiştir. Yaşar’ın aklına bile gelmeyen, başına gelmiştir.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 18. Bölüm

18. Bölüm

146 dk.

Yıldız, Kuzey’e olan aşkı için bu kez de ölümle burun burunadır. Yıldız’ın bu aşk için ödediği bedellerin, yaptığı fedakarlıkların sonu yoktur.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 17. Bölüm

17. Bölüm

158 dk.

Kuzey, Yıldız’ı Çetinle birlikte gördüğünde deliye dönmüştür, bir açıklaması da yoktur. Kuzey, iyice delirir ama Yıldız’ın da asıl amacını anlatmaya niyeti yoktur.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 16. Bölüm

16. Bölüm

143 dk.

Yıldız, büyük bir kararın eşiğindedir. Kuzey’e rağmen Kuzey için birçok şeyinden vazgeçecek midir? Yoksa tüm olanlara göz mü yumacaktır?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 15. Bölüm

15. Bölüm

142 dk.

Yayla ve şehir sakinlerinin nerdeyse tamamı Kuzey- Yıldız savaşında taraf olur, taraf olmayanlar, bertaraf olur. Kuzey, Yıldız’ı en zayıf noktasından vurup onu delirtir.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 14. Bölüm

14. Bölüm

157 dk.

Yıldız, Kuzey’i, yaptıklarına pişman etmeye yemin etmiştir. Ve ilk hamlesini yapmıştır bile. Kuzey’i tahmininden de zor günler beklemektedir.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 13. Bölüm

13. Bölüm

146 dk.

Yıldız’ın Kuzey’e güvenmesi için tek şart, boşanma değildir. Kuzey uzun ve zorlu geçecek bir güven testine maruz kalacaktır. Bu test sürecinde de hakem olarak yanında Sefer olacaktır.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 12. Bölüm

12. Bölüm

127 dk.

Kuzey’in korktuğu şey başına gelmiştir; Yıldız, Şule’nin boşanmak istemediğini öğrenmek üzeredir. Yıldız’ın bunu öğrenmesi, Kuzey’e bir daha güvenmemesi anlamına gelecektir.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 11. Bölüm

11. Bölüm

141 dk.

Kuzey, Yıldız’la aralarındaki buzları eritmeye çalışırken bir yandan da Şule cephesinde mücadeleye devam eder. Kuzey, hedefine odaklanmıştır.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 10. Bölüm

10. Bölüm

138 dk.

Kuzey, bir taraftan aşkı için mücadele ederken bir taraftan Şule’yi ikna etmeye çalışır. Şule’nin şimdilik sorun çıkarmaya niyeti yoktur. Uzlaşma içinde bir ayrılıktan başka bir beklentisi yoktur.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 9. Bölüm

9. Bölüm

153 dk.

Kuzey’in kızları, herkesin bir arada olacağı, eski ve yeni küslerin barışacağı bir organizasyon düzenler. Kuzey ve Yıldız, başlamak için tam yirmi yıl bekleyen aşk hikayesine sonunda başlayacaklar mıdır?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 8. Bölüm

8. Bölüm

142 dk.

Yıldız’ın aklı, artık başına gelmiş, artık Kuzeyle olan ilişkisindeki dengeleri değiştirmiştir. Bunda tabi ki en yakınlarının payı büyüktür. Kadıoğulları, nerdeyse ailecek bu uğurda seferber olmuşlardır.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 7. Bölüm

7. Bölüm

137 dk.

Kuzeyle Yıldız, bir araya gelemese de ne ayrı yapabilirler ne de birbirlerinin dertlerine sırt çevirebilirler. Kuzey, yine başını belaya soktuğunda ilk yetişen Yıldız olur.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 6. Bölüm

6. Bölüm

134 dk.

Kuzey, Yıldız’ın aşkı karşısında zaman zaman kayıtsız kalamadığını fark etse de bunu ne kendine ne de başkasına itiraf etmeye niyeti yoktur. Yıldız da Kuzey’in kafasının karıştığının farkındadır.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 5. Bölüm

5. Bölüm

131 dk.

Yıldız ve Kuzey, ilk defa birer düşman değil, arkadaş olmaya çalışırlar. Kuzey’in peşindeki belalar, genç adamı zorladıkça Yıldızla olan düşmanlığı, yerini arkadaşlığa, belki de daha fazlasına bırakır.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 4. Bölüm

4. Bölüm

133 dk.

Artık Yıldız’ın canına tak eder. Genç kadının tek bir çaresi vardır. Yıldız, aşkını kalbine gömüp bulduğu tek çıkış yoluyla her şeyi ve herkesi arkada bırakacaktır.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 3. Bölüm

3. Bölüm

133 dk.

Yangın, büyümeden söndürülmüş, Kuzey ve kızları büyük bir tehlikeyi ucuz atlatmıştır. Ama Kuzey’in öfkesi dinmez. Yıldız’ın tüm inkarlarına rağmen onu suçlamaya devam eder.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 2. Bölüm

2. Bölüm

120 dk.

Kuzey’in tam yirmi yıl sonra gelen itirafı, Yıldız’ı allak bullak etmiştir. Yirmi yıldır beslediği öfke daha da büyümüş, kini daha da alevlenmiştir. Yıldız, artık saatli bir bomba gibidir.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 1. Bölüm

1. Bölüm

104 dk.

Kuzey’i ne kendi ailesi, ne de diğer köylüler kabul etmemektedir. Yıldız da bulduğu her fırsatta Karadeniz’i Kuzey’e dar etmektedir. Yıldız ne yaparsa yapsın, dövse de sövse de hıncını alamaz.

© Copyright 2024 puhutv.com Tüm hakları Doğuş Dijital Hizmetler A.Ş.'de saklıdır.
App storeGoogle play storeHuawei app store