GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYE

Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet,
yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

530

Ruhun Doysun

32. Bölüm

Genel İzleyici

Bilinçli tüketimi hayata yaymayı amaçlayan farkındalık hareketi Ruhun Doysun’dan gıda ile ilişkinizi değiştirecek bir seri...

3. Sezon 32. Bölüm İzle
Ruhun Doysun 32. Bölüm

32. Bölüm

25 dk.

Cesaret göreceli bir kavram. Kimisine korkutucu gelen, diğerinin yaşaması için gerekli. Bir şeyden korkman lazım ki cesaretini toplayıp onu yenebilesin. Yemekte korkularını yenmek, başlı başına cesaret istiyor.

Ruhun Doysun 31. Bölüm

31. Bölüm

25 dk.

Estetik tabii ki önemli. Peki ya meyve sebzelerde? Doğada hiçbir meyve sebze kusursuz değil. Yemeklerde kusursuzluk arayışı gıda israfına neden olurken, tasarım ve estetik algılarımız değişiyor.

Ruhun Doysun 30. Bölüm

30. Bölüm

23 dk.

Bazı insanlarda içten gelen bir duygu var. Onları hareketlendiren bir şey var. ‘Başkalarına nasıl fayda sağlarım’ diyen bir duygu bu. Ve karşılaşıldığında hiçbir şey beklemeden yapıyor insanlar, bir şekilde geri vermek istiyor.

Ruhun Doysun 29. Bölüm

29. Bölüm

25 dk.

Aşılması en zor olan kafamızdaki sınırlar. Tarih boyunca sınırlar değişmiş. İnsanlar göç etmiş, birbirleriyle komşu olmuş. Yemeklerini, alışkanlıklarını da taşımış.

Ruhun Doysun 28. Bölüm

28. Bölüm

27 dk.

Bugün geleneksel dediğimiz bir zamanın yeniliğiydi. Belki de geleneklere yeni bir gözle bakmanın zamanı gelmiştir. Biz farkında olmasak da geleneklerimiz değişiyor. Bugün en geleneksel dediğimiz hikaye de bir zamanın başlangıç noktasıydı.

Ruhun Doysun 27. Bölüm

27. Bölüm

34 dk.

Tohumlar, bitki türleri, hayvanlar, diller… Her şey hayal bile edemediğimiz kadar hızlı bir şekilde yok oluyor. Keşfet sezonunun üçüncü bölümünde, hayvan türlerini, atalık tohumları, dilleri, kültürleri kurtarmaya çalışan kahramanlarla tanışacaksınız

Ruhun Doysun 26. Bölüm

26. Bölüm

34 dk.

Mehmet Gürs, “Gelecekte Eğitim” isimli bu bölümde; dönüşen, değişen eğitimi konu alıyor.

Ruhun Doysun 25. Bölüm

25. Bölüm

41 dk.

Dünyadaki çeşitlilik sadece doğadaki zenginlik demek değil, kültürel çeşitlilik de büyük bir zenginlik demek. Bir coğrafyayı zengin kılan şey çeşitlilik.

Önerilen İçerikler
Refika ile Sağlıklı Yaşam
Halkın Mutfağı
Hayat Atölyesi - Sushi
Su İçin İnşa Edilen Yapı: Sarnıç
Hayat Atölyesi: Pizza
Tadı Tuzu Yerinde
Bir Umut Marmara
Denizlerin Koruyucuları
Pelin'in Mutfağı
İdil Yazar ile Keyifli Tarifler
© Copyright 2023 puhutv.com Tüm hakları Doğuş Dijital Hizmetler A.Ş.'de saklıdır.
App storeGoogle play storeHuawei app store