Aramızda Kalsın1. Sezon 13. Bölüm

Konu:

Bahattin, Hüsne’nin yönlendirmesi ile bankadan aldığı parayı dükkana saklar. Aynı akşam gençler başlarını çok büyük belaya sokacak bir dükkan planını yürürlüğe koymak üzeredir.

Oyuncular:
Caner Cindoruk, Gökçe Bahadır, Binnur Kaya, Uğur Yücel, Ayça Damgacı, Uğur Serhan,
Yapımcı:
STAR TV
Yapım Yılı:
2013
 1. Bölüm

1. Bölüm

99 dk.

Antepli iki çocuk annesi Yadigar'ı evliliğinin 12. yıldönümünde büyük ve kötü bir sürpriz bekler. Yadigar, o gün iki çocuğunu alıp evini terkeder, İstanbul yollarına düşer.

 2. Bölüm

2. Bölüm

98 dk.

Yadigar emaneti almak için büyük bir umutla Celepoğlu ailesinin evine gelir. Burada onu çok daha büyük bir sürpriz, Civan beklemektedir.

 3. Bölüm

3. Bölüm

95 dk.

Yadigar'la birlikte emaneti alan Civan, o akşam ablası ve eniştesinin konuşmalarını duymuş, emanetin aslında gerdanlık olmadığını öğrenmiştir.

 4. Bölüm

4. Bölüm

104 dk.

Emanet açığa çıkmış, Ali, Hüsne ve Bahattin'in yıllardır sakladığı sırrın ne olduğunu öğrenmiştir. Durumdan habersiz Hüsne ve Bahattin vicdan azabı ile Eyüp Sultan'a gider.

 5. Bölüm

5. Bölüm

113 dk.

Hüsne ve Bahattin’in tavsiyesini dinleyen Yadigar istemese de Antep’e dönme kararı alır. Civan’ın da İstanbul’a dönmesine sebep olan düğünün tarihi gelmiştir.

 6. Bölüm

6. Bölüm

102 dk.

Bahattin, Antep'e gitmek üzere yola çıkan Yadigar ve çocuklarını geri eve getirir. Bu sırada Civan havaalanında son işlemleri yaptırmaktadır.

 7. Bölüm

7. Bölüm

94 dk.

Hüsne’nin İtalya’dan davet ettiği Yelda sırları ile birlikte gelir. Hüsne sırları çözmeyi kendine iş edinse de çözmeye kalktığında işler yine karışır, Civan ile arasındaki ipler bir kez daha gerilir.

 8. Bölüm

8. Bölüm

91 dk.

Bahattin’in evinde sevinç ve üzüntü bir arada.... Yadigar’ın boşanma kararı ile burkulan aile, bir yanda genç kadını teselli ederken bir yandan da Civan’ı, Yelda ile baş göz etme telaşındadır.

 9. Bölüm

9. Bölüm

96 dk.

Celepoğlu ailesi Bahattin’in aniden ortaya çıkan rahatsızlığı ile soluğu hastanede alır. Bahattin Celepoğlu odasında doktorun teşhisini beklerken, ailesi hastaneyi birbirine katar.

 10. Bölüm

10. Bölüm

93 dk.

Yadigar'ın süprizi, Civan’ın yıllar önce yurt dışına gitmesine sebep olan sırrın ortaya çıkmasına sebep olur. Ailede ipler bir kez daha gerilir, kopma noktasına gelir.

 11. Bölüm

11. Bölüm

95 dk.

Beklenen gün gelmiş, Hanendeler Kasrı kapılarını bu kez de Ceylan ve Taylan için açmıştır. Ancak Celepoğlu ailesi ile Yadigar ve Civan'ı yine komik, romantik ve eğlenceli maceralar beklemektedir.

 12. Bölüm

12. Bölüm

99 dk.

Ceylan, nişan yüzükleri takılmadan hemen önce kaçınca, aile peşine düşer. Bahattin, ayrıldıklarını ilan eden Taylan’ın yakasına yapışır: “Kızım nerede?!”

 13. Bölüm

13. Bölüm

99 dk.

Bahattin, Hüsne’nin yönlendirmesi ile bankadan aldığı parayı dükkana saklar. Aynı akşam gençler başlarını çok büyük belaya sokacak bir dükkan planını yürürlüğe koymak üzeredir.

 14. Bölüm

14. Bölüm

98 dk.

Celepoğlu Ailesi, son umutları olan paranın çalınmasıyla büyük sıkıntı yaşar. Üstelik bu durum Yadigar ve Civan aşkına da darbe vuracaktır.

 15. Bölüm

15. Bölüm

101 dk.

Emaneti öğrenen Civan, ablası ve eniştesinin karşısına dikilir. Bahattin çok önemli bir karar almak zorundadır. Olan bitenden habersiz Yadigar’sa, Civan’ı çok mutlu edecek bir sürpriz hazırlamıştır.

 16. Bölüm

16. Bölüm

100 dk.

Emanet meselesinin iç yüzünü öğrenen Yadigar, Celepoğlu ailesiyle ipleri koparır. Üstelik en güvendiği insanın, Civan’ın da masumiyetine inanmayınca işler daha da içinden çıkılmaz bir hal alır.

 17. Bölüm

17. Bölüm

104 dk.

Gitmek ile kalmak arasındaki bocalayan Yadigar, sonunda kararını verir. O gece Ceylan, Mahir ve Arife, Aliler'e kalmaya gelmiştir.

 18. Bölüm

18. Bölüm

96 dk.

Hüsne’nin iyi niyetle yaptığı “sürpriz” bir kez daha işleri karıştırır. Ağabeylerinin gelişiyle önce Yadigar'ın, sonra bütün ailenin başına iş açılır.

 19. Bölüm

19. Bölüm

96 dk.

Celepoğlu ailesi Yadigar için büyük bir sürpriz hazırlar. Dükkanın adını Yadigar Usta’nın Yeri olarak değiştirmeye karar veren aile, açılışa kadar bunu Yadigar’dan gizli tutma işini Civan’a verir.

 20. Bölüm

20. Bölüm

105 dk.

Mahir ve Arife, Yadigar ve Civan arasındaki yakınlığı fark eder. Arife ise şaşkın haldeki Mahir'i tembihler: görmedik, duymadık, bilmiyoruz…Yadigar ve Civan'ın aşkı artık Arife ve Mahir'in sırrıdır.

 21. Bölüm

21. Bölüm

90 dk.

Yadigar annesinden emanet kalan dükkanı araştırırken, kaderini değiştirecek bir yolculuğa çıktığından habersizdir.

 22. Bölüm

22. Bölüm

96 dk.

Geçmişin izini süren Yadigar, annesine ait sırları bir bir çözmeye başlar. Çözerken de karşısına hiç beklemediği biri çıkar. Bu durum Civan'ı giderek daha da huzursuz edecek, aşıkları zorlayacaktır.

 23. Bölüm

23. Bölüm

96 dk.

Celepoğlu ailesi, Altındağ’ın teklifiyle yeniden birbirine girer. Bu teklif Civan’ın yeni bir yol çizmesine sebep olacaktır. Yadigar da Hüsne de korkuyla aynı soruyu sorar Civan'a: Gidecek misin?

 24. Bölüm

24. Bölüm

95 dk.

Civan yeni işinde Görkem'le konuştukça, Görkem'in Civan'la ilgili bir çok şey bildiği ortaya çıkar. Ancak Civan genç kadının bunları nereden bildiğini bir türlü çözememektedir.

 25. Bölüm

25. Bölüm

93 dk.

Civan, büyük sırrının Yadigar tarafından duyulup duyulmadığının paniğini yaşarken, Görkem birbirine deli gibi aşık bu çiftin ilişkisini hayranlıkla izlemektedir.

 26. Bölüm

26. Bölüm

104 dk.

Formalite eş Yelda’nın eve gönderdiği gizemli zarf, başta Yadigar olmak üzere herkesi meraklandırır. Yadigar merakını gizlese de Hüsne sazı eline alır. Yanlışlıkla açılan zarftan içeri elini sokar.

 27. Bölüm

27. Bölüm

108 dk.

Hüsne o sabah nefes nefese yatağından fırlar: Bahattin'in annesi Gülnaz ana rüyasına girmiş, ona yıllar önce ettiği bedduayı hatırlatmıştır.

 28. Bölüm

28. Bölüm

105 dk.

Süt kardeşi olmadıklarını anlayan Mahir ve Arife büyük bir mutluluk içinde birbirlerine sarılır ama bu arada ailenin en tehlikeli üyesine yakalanırlar.

 29. Bölüm

29. Bölüm

103 dk.

Yaren ve İpek'in anne babalarını bir araya getirme oyununa katılam Hüsne'nin her zamanki sakarlıklarıyla komik ve sürprizli bir macera başlamıştır.

 30. Bölüm

30. Bölüm

95 dk.

Bahattin Celepoğlu, Hüsne'ye akşamki büyük yıldönümü için hazırlık yapmasını söyleyerek evden ayrılır. Bahattin evden çıkar çıkmaz evin bütün kadınlarını bir meraktır alır: bugün neyin yıldönümüdür?

 31. Bölüm

31. Bölüm

101 dk.

Anneler Günü, Celepoğlu ailesinin evinde bir köşe kapmaca haline dönüşür. Ev halkı Anneler Günü için Hüsne’ye güzel bir sürpriz planlamakta, Hüsne ise mayıs ayını çıkartamayacağına inanmaktadır.

 32. Bölüm

32. Bölüm

98 dk.

Hüsne’nin hamileliği Celepoğlu ailesi evinde heyecan, sevinç ve şaşkınlıkla karşılanmıştır. Hamileliğin etkileri daha ilk günden kendini gösterir.

 33. Bölüm

33. Bölüm

92 dk.

Bahattin Celepoğlu’nun evinde sular durulmaz. Civan kendisinin ve Yadigar'ın hayatını önemli ölçüde değiştirecek önemli bir adım atar. İki sevgili büyük bir tartışmanın en şiddetli yerinde yakınlaşır.

 34. Bölüm

34. Bölüm

97 dk.

Bahattin’in zor durumda olduğunu öğrenen Hüsne, evde kemer sıkma politikalarına başlar. Tavan arasında, Arife ve Ceylan’ın bebeklik eşyalarını ararken baba yadigarı bir yazı bulur.

 35. Bölüm

35. Bölüm

105 dk.

Yadigar ve Civan gizlice İtalya'ya gitmek için hazırlıkları tamamlar. Dönüşte bütün aileye aşklarını açıklayacaklardır. Hazırlıklar gizli ve heyecanla sürerken, engeller de teker teker önlerine çıkar.

© Copyright 2024 puhutv.com Tüm hakları Doğuş Dijital Hizmetler A.Ş.'de saklıdır.
App storeGoogle play storeHuawei app store