49

Aramızda Kalsın

1. Bölüm

Aile2013
Genel İzleyici

Ömründe hiç başka bir şehre gitmemiş, otuz yaşında, iki çocuklu dul bir kadının hayatı eğlenceli bir peri masalına dönüşebilir mi? Bu hayat Yadigar’ınsa evet!

1. Sezon 1. Bölüm İzle
Aramızda Kalsın 35. Bölüm

35. Bölüm

105 dk.

Yadigar ve Civan gizlice İtalya'ya gitmek için hazırlıkları tamamlar. Dönüşte bütün aileye aşklarını açıklayacaklardır. Hazırlıklar gizli ve heyecanla sürerken, engeller de teker teker önlerine çıkar.

Aramızda Kalsın 34. Bölüm

34. Bölüm

97 dk.

Bahattin’in zor durumda olduğunu öğrenen Hüsne, evde kemer sıkma politikalarına başlar. Tavan arasında, Arife ve Ceylan’ın bebeklik eşyalarını ararken baba yadigarı bir yazı bulur.

Aramızda Kalsın 33. Bölüm

33. Bölüm

92 dk.

Bahattin Celepoğlu’nun evinde sular durulmaz. Civan kendisinin ve Yadigar'ın hayatını önemli ölçüde değiştirecek önemli bir adım atar. İki sevgili büyük bir tartışmanın en şiddetli yerinde yakınlaşır.

Aramızda Kalsın 32. Bölüm

32. Bölüm

98 dk.

Hüsne’nin hamileliği Celepoğlu ailesi evinde heyecan, sevinç ve şaşkınlıkla karşılanmıştır. Hamileliğin etkileri daha ilk günden kendini gösterir.

Aramızda Kalsın 31. Bölüm

31. Bölüm

101 dk.

Anneler Günü, Celepoğlu ailesinin evinde bir köşe kapmaca haline dönüşür. Ev halkı Anneler Günü için Hüsne’ye güzel bir sürpriz planlamakta, Hüsne ise mayıs ayını çıkartamayacağına inanmaktadır.

Aramızda Kalsın 30. Bölüm

30. Bölüm

95 dk.

Bahattin Celepoğlu, Hüsne'ye akşamki büyük yıldönümü için hazırlık yapmasını söyleyerek evden ayrılır. Bahattin evden çıkar çıkmaz evin bütün kadınlarını bir meraktır alır: bugün neyin yıldönümüdür?

Aramızda Kalsın 29. Bölüm

29. Bölüm

103 dk.

Yaren ve İpek'in anne babalarını bir araya getirme oyununa katılam Hüsne'nin her zamanki sakarlıklarıyla komik ve sürprizli bir macera başlamıştır.

Aramızda Kalsın 28. Bölüm

28. Bölüm

105 dk.

Süt kardeşi olmadıklarını anlayan Mahir ve Arife büyük bir mutluluk içinde birbirlerine sarılır ama bu arada ailenin en tehlikeli üyesine yakalanırlar.

Aramızda Kalsın 27. Bölüm

27. Bölüm

108 dk.

Hüsne o sabah nefes nefese yatağından fırlar: Bahattin'in annesi Gülnaz ana rüyasına girmiş, ona yıllar önce ettiği bedduayı hatırlatmıştır.

Aramızda Kalsın 26. Bölüm

26. Bölüm

104 dk.

Formalite eş Yelda’nın eve gönderdiği gizemli zarf, başta Yadigar olmak üzere herkesi meraklandırır. Yadigar merakını gizlese de Hüsne sazı eline alır. Yanlışlıkla açılan zarftan içeri elini sokar.

Aramızda Kalsın 25. Bölüm

25. Bölüm

93 dk.

Civan, büyük sırrının Yadigar tarafından duyulup duyulmadığının paniğini yaşarken, Görkem birbirine deli gibi aşık bu çiftin ilişkisini hayranlıkla izlemektedir.

Aramızda Kalsın 24. Bölüm

24. Bölüm

95 dk.

Civan yeni işinde Görkem'le konuştukça, Görkem'in Civan'la ilgili bir çok şey bildiği ortaya çıkar. Ancak Civan genç kadının bunları nereden bildiğini bir türlü çözememektedir.

Aramızda Kalsın 23. Bölüm

23. Bölüm

96 dk.

Celepoğlu ailesi, Altındağ’ın teklifiyle yeniden birbirine girer. Bu teklif Civan’ın yeni bir yol çizmesine sebep olacaktır. Yadigar da Hüsne de korkuyla aynı soruyu sorar Civan'a: Gidecek misin?

Aramızda Kalsın 22. Bölüm

22. Bölüm

96 dk.

Geçmişin izini süren Yadigar, annesine ait sırları bir bir çözmeye başlar. Çözerken de karşısına hiç beklemediği biri çıkar. Bu durum Civan'ı giderek daha da huzursuz edecek, aşıkları zorlayacaktır.

Aramızda Kalsın 21. Bölüm

21. Bölüm

90 dk.

Yadigar annesinden emanet kalan dükkanı araştırırken, kaderini değiştirecek bir yolculuğa çıktığından habersizdir.

Aramızda Kalsın 20. Bölüm

20. Bölüm

105 dk.

Mahir ve Arife, Yadigar ve Civan arasındaki yakınlığı fark eder. Arife ise şaşkın haldeki Mahir'i tembihler: görmedik, duymadık, bilmiyoruz…Yadigar ve Civan'ın aşkı artık Arife ve Mahir'in sırrıdır.

Aramızda Kalsın 19. Bölüm

19. Bölüm

96 dk.

Celepoğlu ailesi Yadigar için büyük bir sürpriz hazırlar. Dükkanın adını Yadigar Usta’nın Yeri olarak değiştirmeye karar veren aile, açılışa kadar bunu Yadigar’dan gizli tutma işini Civan’a verir.

Aramızda Kalsın 18. Bölüm

18. Bölüm

96 dk.

Hüsne’nin iyi niyetle yaptığı “sürpriz” bir kez daha işleri karıştırır. Ağabeylerinin gelişiyle önce Yadigar'ın, sonra bütün ailenin başına iş açılır.

Aramızda Kalsın 17. Bölüm

17. Bölüm

104 dk.

Gitmek ile kalmak arasındaki bocalayan Yadigar, sonunda kararını verir. O gece Ceylan, Mahir ve Arife, Aliler'e kalmaya gelmiştir.

Aramızda Kalsın 16. Bölüm

16. Bölüm

100 dk.

Emanet meselesinin iç yüzünü öğrenen Yadigar, Celepoğlu ailesiyle ipleri koparır. Üstelik en güvendiği insanın, Civan’ın da masumiyetine inanmayınca işler daha da içinden çıkılmaz bir hal alır.

Aramızda Kalsın 15. Bölüm

15. Bölüm

101 dk.

Emaneti öğrenen Civan, ablası ve eniştesinin karşısına dikilir. Bahattin çok önemli bir karar almak zorundadır. Olan bitenden habersiz Yadigar’sa, Civan’ı çok mutlu edecek bir sürpriz hazırlamıştır.

Aramızda Kalsın 14. Bölüm

14. Bölüm

98 dk.

Celepoğlu Ailesi, son umutları olan paranın çalınmasıyla büyük sıkıntı yaşar. Üstelik bu durum Yadigar ve Civan aşkına da darbe vuracaktır.

Aramızda Kalsın 13. Bölüm

13. Bölüm

99 dk.

Bahattin, Hüsne’nin yönlendirmesi ile bankadan aldığı parayı dükkana saklar. Aynı akşam gençler başlarını çok büyük belaya sokacak bir dükkan planını yürürlüğe koymak üzeredir.

Aramızda Kalsın 12. Bölüm

12. Bölüm

99 dk.

Ceylan, nişan yüzükleri takılmadan hemen önce kaçınca, aile peşine düşer. Bahattin, ayrıldıklarını ilan eden Taylan’ın yakasına yapışır: “Kızım nerede?!”

Aramızda Kalsın 11. Bölüm

11. Bölüm

95 dk.

Beklenen gün gelmiş, Hanendeler Kasrı kapılarını bu kez de Ceylan ve Taylan için açmıştır. Ancak Celepoğlu ailesi ile Yadigar ve Civan'ı yine komik, romantik ve eğlenceli maceralar beklemektedir.

Aramızda Kalsın 10. Bölüm

10. Bölüm

93 dk.

Yadigar'ın süprizi, Civan’ın yıllar önce yurt dışına gitmesine sebep olan sırrın ortaya çıkmasına sebep olur. Ailede ipler bir kez daha gerilir, kopma noktasına gelir.

Aramızda Kalsın 9. Bölüm

9. Bölüm

96 dk.

Celepoğlu ailesi Bahattin’in aniden ortaya çıkan rahatsızlığı ile soluğu hastanede alır. Bahattin Celepoğlu odasında doktorun teşhisini beklerken, ailesi hastaneyi birbirine katar.

Aramızda Kalsın 8. Bölüm

8. Bölüm

91 dk.

Bahattin’in evinde sevinç ve üzüntü bir arada.... Yadigar’ın boşanma kararı ile burkulan aile, bir yanda genç kadını teselli ederken bir yandan da Civan’ı, Yelda ile baş göz etme telaşındadır.

Aramızda Kalsın 7. Bölüm

7. Bölüm

94 dk.

Hüsne’nin İtalya’dan davet ettiği Yelda sırları ile birlikte gelir. Hüsne sırları çözmeyi kendine iş edinse de çözmeye kalktığında işler yine karışır, Civan ile arasındaki ipler bir kez daha gerilir.

Aramızda Kalsın 6. Bölüm

6. Bölüm

102 dk.

Bahattin, Antep'e gitmek üzere yola çıkan Yadigar ve çocuklarını geri eve getirir. Bu sırada Civan havaalanında son işlemleri yaptırmaktadır.

Aramızda Kalsın 5. Bölüm

5. Bölüm

113 dk.

Hüsne ve Bahattin’in tavsiyesini dinleyen Yadigar istemese de Antep’e dönme kararı alır. Civan’ın da İstanbul’a dönmesine sebep olan düğünün tarihi gelmiştir.

Aramızda Kalsın 4. Bölüm

4. Bölüm

104 dk.

Emanet açığa çıkmış, Ali, Hüsne ve Bahattin'in yıllardır sakladığı sırrın ne olduğunu öğrenmiştir. Durumdan habersiz Hüsne ve Bahattin vicdan azabı ile Eyüp Sultan'a gider.

Aramızda Kalsın 3. Bölüm

3. Bölüm

95 dk.

Yadigar'la birlikte emaneti alan Civan, o akşam ablası ve eniştesinin konuşmalarını duymuş, emanetin aslında gerdanlık olmadığını öğrenmiştir.

Aramızda Kalsın 2. Bölüm

2. Bölüm

98 dk.

Yadigar emaneti almak için büyük bir umutla Celepoğlu ailesinin evine gelir. Burada onu çok daha büyük bir sürpriz, Civan beklemektedir.

Aramızda Kalsın 1. Bölüm

1. Bölüm

99 dk.

Antepli iki çocuk annesi Yadigar'ı evliliğinin 12. yıldönümünde büyük ve kötü bir sürpriz bekler. Yadigar, o gün iki çocuğunu alıp evini terkeder, İstanbul yollarına düşer.

© Copyright 2024 puhutv.com Tüm hakları Doğuş Dijital Hizmetler A.Ş.'de saklıdır.
App storeGoogle play storeHuawei app store