499

Çukur 3. Sezon Bölümleri

Çukur

DramAksiyon - MaceraPolisiye2017
13+ Olumsuz

Yücel’in oyunuyla Yamaç ve İdris Koçovalı’dan biri diğerini vurmak zorunda kalmıştır. Hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı Çukur’da hakimiyeti Akın Koçovalı alırken, Baykal’ın kızı Efsun’un Çukur’a adım atması kartların yeniden dağıtılmasına neden olacak.

1. Sezon 1. Bölüm İzle
Çukur 92. Bölüm

92. Bölüm

141 dk.

Büyük bir darbe alan Erdenetler Koçovalılar'ın peşini bırakmayacak. Arık Böke Erdenet’in gelişiyle artık hem Koçovalılar hem Erdenetler için hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Çukur 91. Bölüm

91. Bölüm

138 dk.

Yamaç’ın Çağatay karşısında bir koz elde edebilmesi için Efsun kritik bir hamle yapacak ve Yamaç’ın Çağatay’ın sonunu getirmek için kurduğu son oyun merakla beklenecek.

Çukur 90. Bölüm

90. Bölüm

135 dk.

Çağatay’a karşı direnmekten vazgeçmeyen Yamaç, aradığı desteği ağabeylerinden bulamayınca başka müttefikler edinecek.

Çukur 89. Bölüm

89. Bölüm

146 dk.

Babasından kalan boşluğu artık doldurmak zorunda kalan Yamaç, Çukur’u ve aileyi korumak için bu kez bambaşka bir yol izleyecek ve herkesi şaşırtacak bir hamle yapacak.

Çukur 88. Bölüm

88. Bölüm

140 dk.

Selim ve Cumali’yle bir araya gelen Yamaç, onlarla büyük bir yüzleşme yaşayacak. Bu arada Çağatay Çukur’a karşı hamlesini en beklenmedik zamanda yapacak.

Çukur 87. Bölüm

87. Bölüm

136 dk.

Çukur halkı giderek çaresizleşirken Çağatay, Yamaç’ın hayatına karşılık para ödülü koyacak. Çağatay, Yamaç'ı giderek daha çok sıkıştırırken Yamaç'ın kime sığınacağı merak konusudur.

Çukur 86. Bölüm

86. Bölüm

137 dk.

Yamaç’ın yarım kalan intikam planının devam etmesi nefesleri kesecek. Hedeflerini belirleyen iki kardeşin önüne bu kez kimse geçemeyecek.

Çukur 85. Bölüm

85. Bölüm

141 dk.

Selim ve Cumali, Çağatay’dan gelen paketle birlikte dehşete düşecek. İkili, Yamaç’la ilgili iyi bir haber beklerken Çağatay’a karşı kendi yöntemleriyle meydan okumaya devam edecekler.

Çukur 84. Bölüm

84. Bölüm

154 dk.

Selim, Yamaç’ın sakladığı şeyi öğrenmek için onunla yüzleşecek, iki kardeş arasında yaşanan duygu yüklü hesaplaşma ekran başındakileri derinden etkileyecek.

Çukur 83. Bölüm

83. Bölüm

150 dk.

Çağatay Erdenet’in oyuna girmesiyle birlikte kartlar yeniden dağıtılacak. Yamaç’ın Çağatay karşısında ne yapacağı merak konusuyken Yamaç’tan önce davranan Azer herkesi şaşırtacak.

Çukur 82. Bölüm

82. Bölüm

160 dk.

Karşısında duran herkesi Çukur’un da yardımıyla sonunda dize getirmeyi başaran Yamaç, bu kez kendini yepyeni bir dünyanın ve daha acımasız bir düşmanın karşısında bulacak.

Çukur 81. Bölüm

81. Bölüm

140 dk.

Azer’in saldırısı ile vurulan Cumali yaşam savaşı verirken, Çukur Cumali’den gelecek iyi haberi bekleyecek. Bir oğullarını daha kaybetmek istemeyen Sultan ve Fadik bu savaşa son vermeye çalışacak.

Çukur 80. Bölüm

80. Bölüm

141 dk.

Çukur’da yaşanacak şoke edici bir gelişme sonrasında Yamaç’ı kimse tutamayacak. Azer ve Yamaç’ın arasında giderek yükselen gerilim ise bir Koçovalı’nın daha hayatını tehlikeye atacak.

Çukur 79. Bölüm

79. Bölüm

137 dk.

Vartolu’nun hamlesiyle Koçovalı kardeşler yeniden bir araya gelecek. Çukur’a kardeşini almaya giren Azer karşısında beklemediği birini bulacak. Bu arada Çukur'da bir veda yaşanacak.

Çukur 78. Bölüm

78. Bölüm

137 dk.

Çukurlu kadınların kaçırılması mahallede şok etkisi yaratacak. Mahalle İstanbul’un altını üstüne getirirken hapisten çıkan Vartolu’nun ne yapacağı büyük merak konusu olacak.

Çukur 77. Bölüm

77. Bölüm

141 dk.

Çukurlular mahalleye yapılacak bir saldırıya hazırken bu kez hiç beklemedikleri bir yerden vurulunca harekete geçecek ve karşılarında sürpriz bir isim bulacaklar.

Çukur 76. Bölüm

76. Bölüm

143 dk.

Geri dönüşü olmayan bir yola giren Akın eski müttefiklerinden yardım isterken annesiyle yaşayacağı yüzleşme yeni soru işaretleri doğuracak.

Çukur 75. Bölüm

75. Bölüm

138 dk.

Yaşanan sürpriz gelişmeler Yamaç, Selim ve Akın arasında büyük yüzleşmenin gerçekleşmesine neden olacak. Yamaç’ın Akın’ı aileden ve Çukur’dan tamamen kopmasına yol açan sözleri, Akın’da şok etkisi yaratacak.

Çukur 74. Bölüm

74. Bölüm

137 dk.

Koçovalılar, herkesten güçlü olmak için çıktıkları yolda ilk adımlarını hep birlikte atacak ve geri dönülmez bir yola girecekler.

Çukur 73. Bölüm

73. Bölüm

135 dk.

Yamaç’ın herkesten güçlü olma planını devreye sokmasıyla gerilim tırmanacak. Yamaç’ın Vartolu’yla yapacağı konuşma ikisini de bazı gerçeklerle yüzleştirecek.

Çukur 72. Bölüm

72. Bölüm

138 dk.

Yamaç yeni bir plan belirlemek zorunda kalacak. Bu planını gerçekleştirmek için Şenol’dan yardım isteyen Yamaç, kuracağı oyunla nefesleri kesecek.

Çukur 71. Bölüm

71. Bölüm

145 dk.

Yamaç’ın yaptığı beklenmedik ziyaretler, onu yine Çukur’un sokaklarına götürecek. Bu durum karşısında Akın’ın tepkisi ve Yamaç’ın atacağı hamleler ne olacaktır?

Çukur 70. Bölüm

70. Bölüm

139 dk.

Kendi bildiği yoldan giderek hamlelerini tek tek eyleme döken Yamaç’ı bekleyen büyük bir tehlike vardır.

Çukur 69. Bölüm

69. Bölüm

142 dk.

Düşmanlarının peşine düşen Yamaç, Baykal’ın kızı Efsun’un da karşısına çıkacak. Yamaç’ın intikam planının devamı merakla beklenirken Efsun ile yaşayacağı sürpriz anlar, ikisi için de her şeyi değiştirecek.

Çukur 68. Bölüm

68. Bölüm

150 dk.

Koçovalılar, hayatlarının en büyük acısıyla karşı karşıyadır! Yücel’in oyunuyla Yamaç ve İdris Koçovalı’dan biri diğerini vurmak zorunda kalmıştır. Hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı Çukur’da hakimiyeti Akın Koçovalı alır.

Çukur Özel Bölüm #ÇukurEvde

Özel Bölüm #ÇukurEvde

57 dk.

Koçovalı kardeşler aralarındaki sorunlarını çözmeye çalışırken, yeni düşmanları Arık Böke Erdenet’le ilgili yeni bir bilgiye ulaşacaklar.

Çukur Özel Bölüm

Özel Bölüm

71 dk.

Özel Bölüm

© Copyright 2024 puhutv.com Tüm hakları Doğuş Dijital Hizmetler A.Ş.'de saklıdır.
App storeGoogle play storeHuawei app store