Çukur3. Sezon 83. Bölüm

Konu:

Çağatay Erdenet’in oyuna girmesiyle birlikte kartlar yeniden dağıtılacak. Yamaç’ın Çağatay karşısında ne yapacağı merak konusuyken Yamaç’tan önce davranan Azer herkesi şaşırtacak.

Oyuncular:
Aras Bulut İynemli, Barış Arduç, Nur Sürer, Mustafa Avkıran, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Necip Memili, Damla Sönmez, Cihangir Ceyhan, Kubilay Aka, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Ercan Kesal, Dilan Çiçek Deniz,
Yapımcı:
AY YAPIM
Yapım Yılı:
2017
 Özel Bölüm

Özel Bölüm

71 dk.

Özel Bölüm

 Özel Bölüm #ÇukurEvde

Özel Bölüm #ÇukurEvde

57 dk.

Koçovalı kardeşler aralarındaki sorunlarını çözmeye çalışırken, yeni düşmanları Arık Böke Erdenet’le ilgili yeni bir bilgiye ulaşacaklar.

 68. Bölüm

68. Bölüm

150 dk.

Koçovalılar, hayatlarının en büyük acısıyla karşı karşıyadır! Yücel’in oyunuyla Yamaç ve İdris Koçovalı’dan biri diğerini vurmak zorunda kalmıştır. Hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı Çukur’da hakimiyeti Akın Koçovalı alır.

 69. Bölüm

69. Bölüm

142 dk.

Düşmanlarının peşine düşen Yamaç, Baykal’ın kızı Efsun’un da karşısına çıkacak. Yamaç’ın intikam planının devamı merakla beklenirken Efsun ile yaşayacağı sürpriz anlar, ikisi için de her şeyi değiştirecek.

 70. Bölüm

70. Bölüm

139 dk.

Kendi bildiği yoldan giderek hamlelerini tek tek eyleme döken Yamaç’ı bekleyen büyük bir tehlike vardır.

 71. Bölüm

71. Bölüm

145 dk.

Yamaç’ın yaptığı beklenmedik ziyaretler, onu yine Çukur’un sokaklarına götürecek. Bu durum karşısında Akın’ın tepkisi ve Yamaç’ın atacağı hamleler ne olacaktır?

 72. Bölüm

72. Bölüm

138 dk.

Yamaç yeni bir plan belirlemek zorunda kalacak. Bu planını gerçekleştirmek için Şenol’dan yardım isteyen Yamaç, kuracağı oyunla nefesleri kesecek.

 73. Bölüm

73. Bölüm

135 dk.

Yamaç’ın herkesten güçlü olma planını devreye sokmasıyla gerilim tırmanacak. Yamaç’ın Vartolu’yla yapacağı konuşma ikisini de bazı gerçeklerle yüzleştirecek.

 74. Bölüm

74. Bölüm

137 dk.

Koçovalılar, herkesten güçlü olmak için çıktıkları yolda ilk adımlarını hep birlikte atacak ve geri dönülmez bir yola girecekler.

 75. Bölüm

75. Bölüm

138 dk.

Yaşanan sürpriz gelişmeler Yamaç, Selim ve Akın arasında büyük yüzleşmenin gerçekleşmesine neden olacak. Yamaç’ın Akın’ı aileden ve Çukur’dan tamamen kopmasına yol açan sözleri, Akın’da şok etkisi yaratacak.

 76. Bölüm

76. Bölüm

143 dk.

Geri dönüşü olmayan bir yola giren Akın eski müttefiklerinden yardım isterken annesiyle yaşayacağı yüzleşme yeni soru işaretleri doğuracak.

 77. Bölüm

77. Bölüm

141 dk.

Çukurlular mahalleye yapılacak bir saldırıya hazırken bu kez hiç beklemedikleri bir yerden vurulunca harekete geçecek ve karşılarında sürpriz bir isim bulacaklar.

 78. Bölüm

78. Bölüm

137 dk.

Çukurlu kadınların kaçırılması mahallede şok etkisi yaratacak. Mahalle İstanbul’un altını üstüne getirirken hapisten çıkan Vartolu’nun ne yapacağı büyük merak konusu olacak.

 79. Bölüm

79. Bölüm

137 dk.

Vartolu’nun hamlesiyle Koçovalı kardeşler yeniden bir araya gelecek. Çukur’a kardeşini almaya giren Azer karşısında beklemediği birini bulacak. Bu arada Çukur'da bir veda yaşanacak.

 80. Bölüm

80. Bölüm

141 dk.

Çukur’da yaşanacak şoke edici bir gelişme sonrasında Yamaç’ı kimse tutamayacak. Azer ve Yamaç’ın arasında giderek yükselen gerilim ise bir Koçovalı’nın daha hayatını tehlikeye atacak.

 81. Bölüm

81. Bölüm

140 dk.

Azer’in saldırısı ile vurulan Cumali yaşam savaşı verirken, Çukur Cumali’den gelecek iyi haberi bekleyecek. Bir oğullarını daha kaybetmek istemeyen Sultan ve Fadik bu savaşa son vermeye çalışacak.

 82. Bölüm

82. Bölüm

160 dk.

Karşısında duran herkesi Çukur’un da yardımıyla sonunda dize getirmeyi başaran Yamaç, bu kez kendini yepyeni bir dünyanın ve daha acımasız bir düşmanın karşısında bulacak.

 83. Bölüm

83. Bölüm

150 dk.

Çağatay Erdenet’in oyuna girmesiyle birlikte kartlar yeniden dağıtılacak. Yamaç’ın Çağatay karşısında ne yapacağı merak konusuyken Yamaç’tan önce davranan Azer herkesi şaşırtacak.

 84. Bölüm

84. Bölüm

154 dk.

Selim, Yamaç’ın sakladığı şeyi öğrenmek için onunla yüzleşecek, iki kardeş arasında yaşanan duygu yüklü hesaplaşma ekran başındakileri derinden etkileyecek.

 85. Bölüm

85. Bölüm

141 dk.

Selim ve Cumali, Çağatay’dan gelen paketle birlikte dehşete düşecek. İkili, Yamaç’la ilgili iyi bir haber beklerken Çağatay’a karşı kendi yöntemleriyle meydan okumaya devam edecekler.

 86. Bölüm

86. Bölüm

137 dk.

Yamaç’ın yarım kalan intikam planının devam etmesi nefesleri kesecek. Hedeflerini belirleyen iki kardeşin önüne bu kez kimse geçemeyecek.

 87. Bölüm

87. Bölüm

136 dk.

Çukur halkı giderek çaresizleşirken Çağatay, Yamaç’ın hayatına karşılık para ödülü koyacak. Çağatay, Yamaç'ı giderek daha çok sıkıştırırken Yamaç'ın kime sığınacağı merak konusudur.

 88. Bölüm

88. Bölüm

140 dk.

Selim ve Cumali’yle bir araya gelen Yamaç, onlarla büyük bir yüzleşme yaşayacak. Bu arada Çağatay Çukur’a karşı hamlesini en beklenmedik zamanda yapacak.

 89. Bölüm

89. Bölüm

146 dk.

Babasından kalan boşluğu artık doldurmak zorunda kalan Yamaç, Çukur’u ve aileyi korumak için bu kez bambaşka bir yol izleyecek ve herkesi şaşırtacak bir hamle yapacak.

 90. Bölüm

90. Bölüm

135 dk.

Çağatay’a karşı direnmekten vazgeçmeyen Yamaç, aradığı desteği ağabeylerinden bulamayınca başka müttefikler edinecek.

 91. Bölüm

91. Bölüm

138 dk.

Yamaç’ın Çağatay karşısında bir koz elde edebilmesi için Efsun kritik bir hamle yapacak ve Yamaç’ın Çağatay’ın sonunu getirmek için kurduğu son oyun merakla beklenecek.

 92. Bölüm

92. Bölüm

141 dk.

Büyük bir darbe alan Erdenetler Koçovalılar'ın peşini bırakmayacak. Arık Böke Erdenet’in gelişiyle artık hem Koçovalılar hem Erdenetler için hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

© Copyright 2024 puhutv.com Tüm hakları Doğuş Dijital Hizmetler A.Ş.'de saklıdır.
App storeGoogle play storeHuawei app store