İşler Güçler1. Sezon 22. Bölüm

Konu:

Kanaldan yayın onayı için gelecek haberin heyecanıyla bekleyen ekipte, dengeleri Salih Abi'nin depresyonu bozuyor.

Oyuncular:
Ahmet Kural, Murat Cemcir, Sadi Celil Cengiz, Şinasi Yurtsever, Burak Satıbol, Ceren Moray, Açelya Samyeli, Nazlı Tosunoğlu, Yılmaz Gruda, Yeliz Şar, Murat Akkoyunlu, Melike Emiroğlu, Korhan Erduran,
Yapımcı:
STAR TV
Yapım Yılı:
2012
 1. Bölüm

1. Bölüm

87 dk.

'Meslek Hikayeleri' için çektikleri ve yayınlanmayan bölümler içlerine dert olan Ahmet, Murat ve Sadi, yayınlanabilecek kalitede bir bölüm için kolları sıvarlar.

 2. Bölüm

2. Bölüm

90 dk.

Murat yunus terbiyecisiyle, Ahmet otobüs şoförüyle, Sadi de hattatla röportaj yapacaktır. Bu arada Murat’ı kendisinden başka hiç kimsenin görmediği köpekler kovalamaktadır.

 3. Bölüm

3. Bölüm

81 dk.

Belirlenen röportajlarda, Murat’ı bir sürpriz beklemektedir. Sadi, ailevi sorunlarıyla mesleki kariyeri bir arada götürmekte zorlanmakta, Ahmet ise Feride ile yakınlaşma şansını kaçırmak istemiyor.

 4. Bölüm

4. Bölüm

86 dk.

Sadi, kendini geliştirmenin yollarını ararken, Murat’a bağımsız bir yönetmenden film teklifi gelir. Ahmet ise kendini programa adayarak, iş ve aşk hayatının kötü izlerini silmeyi planlar.

 5. Bölüm

5. Bölüm

84 dk.

Yapımcının tek taraflı feshi nedeniyle kendilerine 200'er bin dolar ödemek zorunda kalacağını öğrenen Ahmet ve Murat'ın ağzı kulaklarındadır. Sadi'nin tek yapraklı sözleşmesinde bu madde yoktur.

 6. Bölüm

6. Bölüm

87 dk.

Ahmet, bulduğu ek işlerle ününü artırmanın yollarını ararken, Murat korsan yapımcının yeni projesiyle uğraşıyor. Sadi ise Hale’nin yakın markajında.

 7. Bölüm

7. Bölüm

77 dk.

Ahmet orucunu erken açabilmenin teknik yollarını arıyor ve bunun için Feride'ye çok ihtiyacı var. Murat ise yeni programlara açılmanın derdinde.

 8. Bölüm

8. Bölüm

79 dk.

Ahmet'in sanat filmi üçlemesi "Üç beyaz" için geri sayım başlar. Ahmet'i büyük bir sürpriz beklemektedir.

 9. Bölüm

9. Bölüm

82 dk.

Ahmet, her şeye rağmen Feride'den vazgeçmez fakat umduğu değil, bulduğuyla yetinmek zorundadır. Murat ve Aşkın artık daha yakın, daha samimidirler.

 10. Bölüm

10. Bölüm

80 dk.

Televizyonların yeni yayın döneminin yaklaşmasıyla Ahmet ve Murat'a yeni tekliflerin yolu açıldı. Sadi ise parasal sorunlar yaşamaya devam ediyor.

 11. Bölüm

11. Bölüm

84 dk.

Ahmet, Feride'den özür dilemek için planlar yapıyor. Sadi, Hale'sizliğin keyfini çıkartmayı deniyor. Salih'in hayat görüşü değişiyor.

 12. Bölüm

12. Bölüm

77 dk.

Ahmet Feride'yi elde etmek için binbir takla atıyor. Sadi'nin ise yine planları, projeleri var. Gözden düşen Meslek Hikayeleri'ni ayağa kaldırmak için hamleler yapıyor.

 13. Bölüm

13. Bölüm

74 dk.

Ahmet, Feride’nin hayatına istemeden de olsa karışıyor, Murat farkında olmadan Aşkın’la işbirliğine gidiyor. Sadi- Hale denklemi, Z bilinmeyenin eklenmesiyle zorlaşmakta.

 14. Bölüm

14. Bölüm

82 dk.

Ahmet, Murat ve Sadi'yi Şenol Baytar ile Hakkı Bey'in sebepsiz yakınlaşması endişelendiriyor. Herkesin hikayesi bir yere bağlanırken yeni bir hikaye başlıyor.

 15. Bölüm

15. Bölüm

71 dk.

Şenol ve Hakkı’nın ortaklığından memnun olmayan üçlümüz, boş roller için kendi adaylarını bulmanın telaşına düşerler. Bu sırada Ahmet, Feride’sine kavuşmanın şokunu yaşamaktadır.

 16. Bölüm

16. Bölüm

73 dk.

Ana karakterler bulundu, senaryo yazıldı. Ama küçücük bir problem var: Dizi nerede yayınlanacak?

 17. Bölüm

17. Bölüm

77 dk.

Ekip, özel hayatlarını bir yana bırakıp , dizilerinin çekilmesi derdine düşüyor. Pilot bölüm içinse ilk şart yönetmen bulmaktır.

 18. Bölüm

18. Bölüm

75 dk.

Ahmet, Feride'ye ayak uydurup onun çevresiyle kaynaşmanın derdinde. Sadi gözünü Serpil'e dikmiş. Murat'ın ise hiç ummadığı problemleri var.

 19. Bölüm

19. Bölüm

87 dk.

Kayıp'a yönetmen aranırken oluşan boşlukta Ahmet ve Murat, Çalgı Çengi'ye konsantre olmuştur. Çekimler için Ankara'ya yol alırlar.

 20. Bölüm

20. Bölüm

78 dk.

Kayıp’ın prime time'a düşünüldüğünü öğrenen Şenol, kesenin ağzını açıyor, yönetmenin en pahalısını bulmanın peşine düşünüyor.

 21. Bölüm

21. Bölüm

75 dk.

Murat kadınların kendisine yönelen ilgisi karşısında şaşkın. Ahmet ise Feride'yi güldürebilmek için sürpriz üzerine sürpriz yapıyor.

 22. Bölüm

22. Bölüm

85 dk.

Kanaldan yayın onayı için gelecek haberin heyecanıyla bekleyen ekipte, dengeleri Salih Abi'nin depresyonu bozuyor.

 23. Bölüm

23. Bölüm

84 dk.

Dünya güzeli ekibe katılır ve ekibin aklını alır. Ekiptekiler ise kendilerini geliştirmek için ellerinden geleni yapmaya çalışırlar.

 24. Bölüm

24. Bölüm

78 dk.

Ekibin ilk parası yatmıştır. Her biri kendi ihtiyaçlarına göre para harcama telaşındalar. Kanalın Kayıp ile ilgili yeni planları vardır. Ve bu planda Ahmet ve Salih’in adları geçmektedir.

 25. Bölüm

25. Bölüm

69 dk.

Şenol'un canı burnunda, kanalın kendileri ile dalga geçtiğini düşünen Şenol projenin ipini çekecek kadar risk alıyor bu sefer.

 26. Bölüm

26. Bölüm

93 dk.

Ahmet hatasının farkında, Feride'yi tekrar hayatının merkezine almaya odaklanmış durumda. Ekibin son projesi "Kayıp" resmi olarak onay aldı ve yayın hayatına başlıyor.

 27. Bölüm

27. Bölüm

92 dk.

Feride'den kariyer için neler yapılabileceğini öğrenen kadro, kariyerinin derdine düşer. Bir kaç gün süren bunalımlardan sonra toparlanmanın vakti gelmiştir.

 28. Bölüm

28. Bölüm

75 dk.

Ekip artık tek vücut olmuştur. Hepsinin ağzında aynı cümle: Bu senaryonun çekilmesi lazım! Ama hangi senaryo?

 29. Bölüm

29. Bölüm

80 dk.

Ahmet Feride'sizliğe, Sadi Zeynep'liliğe alışmaya çalışırken; Murat bulmacasının çözümünün peşinde, başına dertler açmakla meşguldür.

 30. Bölüm

30. Bölüm

81 dk.

Ahmet bu masalda kimin kötü, kimin iyi, kimin mağdur olduğuna karar vermek zorundadır. Rolleri Ahmet'in biçmesi gerekecek. Prens mi olacak yoksa cüce mi?

 31. Bölüm

31. Bölüm

73 dk.

Murat, Pınar'ın gizemini çözmeye artık çok yakındır. Ahmet'in kafası ise her geçen gün daha da karışmaktadır.

 32. Bölüm

32. Bölüm

74 dk.

Film cephesinde küçük sorunlar kimseyi pes ettirmiyor. Güzide film “İbrahim ile Erol” çekilmeye tam gaz devam ediliyor.

 33. Bölüm

33. Bölüm

86 dk.

Tüm paralarını ‘Erol İle İbrahim’ filmine yatıran Hakkı ve Şenol kaçınılmaz sona doğru ilerliyor. Ümitsizlikle bir çıkış yolu arayışındalar.

 34. Bölüm

34. Bölüm

76 dk.

Ahmet ve Feride konuşarak anlaşamama evresindeler. Birinin akım dediğini diğeri salkım anlıyor ve işler karışıyor. Salih ve Ekürisi Cavit ise soygun planı yapıyorlar.

 35. Bölüm

35. Bölüm

85 dk.

Üçlümüz uzun fikir paylaşımlarının sonucunda kadınlardan uzak durmaya karar vermişlerdir.

 36. Bölüm

36. Bölüm

76 dk.

Ahmet, ekibin çektiği bal reklamıyla tüm Türkiye'de tanınan bir oyuncu olmuştur. Murat ve Sadi destek kuvveti olarak yanındalar ama halkın ilgisi ikisinin de ünsüzlük katkısının çok çok üzerindedir.

 37. Bölüm

37. Bölüm

83 dk.

Sahte bal olayı patlamıştır. Üçlümüz balzedelerle ve kendileriyle bir savaşın içinde bu dertten kurtulmaya çalışıyor.

 38. Bölüm

38. Bölüm

69 dk.

Ahmet, Feride için tüm arkadaşlarını arkasına alıp müthiş planını uygulamaya koyuluyor. Sadi bir gizemin peşine düşerken karşısında bambaşka gizemleri buluyor.

 39. Bölüm

39. Bölüm

74 dk.

İbrahim ile Erol, post prodüksiyonla süslenip vizyona çıkacak. Salon ararken, üçlü hayatını düzene koyma çabasına giriyor.

 40. Bölüm

40. Bölüm

99 dk.

Belgesel olmadı, dizi olacak gibiydi potadan döndü, son umutları olan filmleri hüsrana dönüşmek üzere…

 41. Bölüm

41. Bölüm

107 dk.

İşler Güçler bu arkadaşlığın ilk gününden son gününe kadar yaşanan önemli anlarının taşındığı özel bir bölümle ekranlarınıza geliyor.

© Copyright 2024 puhutv.com Tüm hakları Doğuş Dijital Hizmetler A.Ş.'de saklıdır.
App storeGoogle play storeHuawei app store