8

İşler Güçler

1. Bölüm

Komedi2012
13+ Olumsuz

Küçük projelerin oyuncuları Ahmet ile Murat ve eski gümrük memuru Sadi bir belgeselde sunuculuk yapmaktadırlar. Amaçları bu programdan kazanacakları parayla gişe rekorları kıracak bir film çekmektir.

1. Sezon 1. Bölüm İzle
İşler Güçler 41. Bölüm

41. Bölüm

107 dk.

İşler Güçler bu arkadaşlığın ilk gününden son gününe kadar yaşanan önemli anlarının taşındığı özel bir bölümle ekranlarınıza geliyor.

İşler Güçler 40. Bölüm

40. Bölüm

99 dk.

Belgesel olmadı, dizi olacak gibiydi potadan döndü, son umutları olan filmleri hüsrana dönüşmek üzere…

İşler Güçler 39. Bölüm

39. Bölüm

74 dk.

İbrahim ile Erol, post prodüksiyonla süslenip vizyona çıkacak. Salon ararken, üçlü hayatını düzene koyma çabasına giriyor.

İşler Güçler 38. Bölüm

38. Bölüm

69 dk.

Ahmet, Feride için tüm arkadaşlarını arkasına alıp müthiş planını uygulamaya koyuluyor. Sadi bir gizemin peşine düşerken karşısında bambaşka gizemleri buluyor.

İşler Güçler 37. Bölüm

37. Bölüm

83 dk.

Sahte bal olayı patlamıştır. Üçlümüz balzedelerle ve kendileriyle bir savaşın içinde bu dertten kurtulmaya çalışıyor.

İşler Güçler 36. Bölüm

36. Bölüm

76 dk.

Ahmet, ekibin çektiği bal reklamıyla tüm Türkiye'de tanınan bir oyuncu olmuştur. Murat ve Sadi destek kuvveti olarak yanındalar ama halkın ilgisi ikisinin de ünsüzlük katkısının çok çok üzerindedir.

İşler Güçler 35. Bölüm

35. Bölüm

85 dk.

Üçlümüz uzun fikir paylaşımlarının sonucunda kadınlardan uzak durmaya karar vermişlerdir.

İşler Güçler 34. Bölüm

34. Bölüm

76 dk.

Ahmet ve Feride konuşarak anlaşamama evresindeler. Birinin akım dediğini diğeri salkım anlıyor ve işler karışıyor. Salih ve Ekürisi Cavit ise soygun planı yapıyorlar.

İşler Güçler 33. Bölüm

33. Bölüm

86 dk.

Tüm paralarını ‘Erol İle İbrahim’ filmine yatıran Hakkı ve Şenol kaçınılmaz sona doğru ilerliyor. Ümitsizlikle bir çıkış yolu arayışındalar.

İşler Güçler 32. Bölüm

32. Bölüm

74 dk.

Film cephesinde küçük sorunlar kimseyi pes ettirmiyor. Güzide film “İbrahim ile Erol” çekilmeye tam gaz devam ediliyor.

İşler Güçler 31. Bölüm

31. Bölüm

73 dk.

Murat, Pınar'ın gizemini çözmeye artık çok yakındır. Ahmet'in kafası ise her geçen gün daha da karışmaktadır.

İşler Güçler 30. Bölüm

30. Bölüm

81 dk.

Ahmet bu masalda kimin kötü, kimin iyi, kimin mağdur olduğuna karar vermek zorundadır. Rolleri Ahmet'in biçmesi gerekecek. Prens mi olacak yoksa cüce mi?

İşler Güçler 29. Bölüm

29. Bölüm

80 dk.

Ahmet Feride'sizliğe, Sadi Zeynep'liliğe alışmaya çalışırken; Murat bulmacasının çözümünün peşinde, başına dertler açmakla meşguldür.

İşler Güçler 28. Bölüm

28. Bölüm

75 dk.

Ekip artık tek vücut olmuştur. Hepsinin ağzında aynı cümle: Bu senaryonun çekilmesi lazım! Ama hangi senaryo?

İşler Güçler 27. Bölüm

27. Bölüm

92 dk.

Feride'den kariyer için neler yapılabileceğini öğrenen kadro, kariyerinin derdine düşer. Bir kaç gün süren bunalımlardan sonra toparlanmanın vakti gelmiştir.

İşler Güçler 26. Bölüm

26. Bölüm

93 dk.

Ahmet hatasının farkında, Feride'yi tekrar hayatının merkezine almaya odaklanmış durumda. Ekibin son projesi "Kayıp" resmi olarak onay aldı ve yayın hayatına başlıyor.

İşler Güçler 25. Bölüm

25. Bölüm

69 dk.

Şenol'un canı burnunda, kanalın kendileri ile dalga geçtiğini düşünen Şenol projenin ipini çekecek kadar risk alıyor bu sefer.

İşler Güçler 24. Bölüm

24. Bölüm

78 dk.

Ekibin ilk parası yatmıştır. Her biri kendi ihtiyaçlarına göre para harcama telaşındalar. Kanalın Kayıp ile ilgili yeni planları vardır. Ve bu planda Ahmet ve Salih’in adları geçmektedir.

İşler Güçler 23. Bölüm

23. Bölüm

84 dk.

Dünya güzeli ekibe katılır ve ekibin aklını alır. Ekiptekiler ise kendilerini geliştirmek için ellerinden geleni yapmaya çalışırlar.

İşler Güçler 22. Bölüm

22. Bölüm

85 dk.

Kanaldan yayın onayı için gelecek haberin heyecanıyla bekleyen ekipte, dengeleri Salih Abi'nin depresyonu bozuyor.

İşler Güçler 21. Bölüm

21. Bölüm

75 dk.

Murat kadınların kendisine yönelen ilgisi karşısında şaşkın. Ahmet ise Feride'yi güldürebilmek için sürpriz üzerine sürpriz yapıyor.

İşler Güçler 20. Bölüm

20. Bölüm

78 dk.

Kayıp’ın prime time'a düşünüldüğünü öğrenen Şenol, kesenin ağzını açıyor, yönetmenin en pahalısını bulmanın peşine düşünüyor.

İşler Güçler 19. Bölüm

19. Bölüm

87 dk.

Kayıp'a yönetmen aranırken oluşan boşlukta Ahmet ve Murat, Çalgı Çengi'ye konsantre olmuştur. Çekimler için Ankara'ya yol alırlar.

İşler Güçler 18. Bölüm

18. Bölüm

75 dk.

Ahmet, Feride'ye ayak uydurup onun çevresiyle kaynaşmanın derdinde. Sadi gözünü Serpil'e dikmiş. Murat'ın ise hiç ummadığı problemleri var.

İşler Güçler 17. Bölüm

17. Bölüm

77 dk.

Ekip, özel hayatlarını bir yana bırakıp , dizilerinin çekilmesi derdine düşüyor. Pilot bölüm içinse ilk şart yönetmen bulmaktır.

İşler Güçler 16. Bölüm

16. Bölüm

73 dk.

Ana karakterler bulundu, senaryo yazıldı. Ama küçücük bir problem var: Dizi nerede yayınlanacak?

İşler Güçler 15. Bölüm

15. Bölüm

71 dk.

Şenol ve Hakkı’nın ortaklığından memnun olmayan üçlümüz, boş roller için kendi adaylarını bulmanın telaşına düşerler. Bu sırada Ahmet, Feride’sine kavuşmanın şokunu yaşamaktadır.

İşler Güçler 14. Bölüm

14. Bölüm

82 dk.

Ahmet, Murat ve Sadi'yi Şenol Baytar ile Hakkı Bey'in sebepsiz yakınlaşması endişelendiriyor. Herkesin hikayesi bir yere bağlanırken yeni bir hikaye başlıyor.

İşler Güçler 13. Bölüm

13. Bölüm

74 dk.

Ahmet, Feride’nin hayatına istemeden de olsa karışıyor, Murat farkında olmadan Aşkın’la işbirliğine gidiyor. Sadi- Hale denklemi, Z bilinmeyenin eklenmesiyle zorlaşmakta.

İşler Güçler 12. Bölüm

12. Bölüm

77 dk.

Ahmet Feride'yi elde etmek için binbir takla atıyor. Sadi'nin ise yine planları, projeleri var. Gözden düşen Meslek Hikayeleri'ni ayağa kaldırmak için hamleler yapıyor.

İşler Güçler 11. Bölüm

11. Bölüm

84 dk.

Ahmet, Feride'den özür dilemek için planlar yapıyor. Sadi, Hale'sizliğin keyfini çıkartmayı deniyor. Salih'in hayat görüşü değişiyor.

İşler Güçler 10. Bölüm

10. Bölüm

80 dk.

Televizyonların yeni yayın döneminin yaklaşmasıyla Ahmet ve Murat'a yeni tekliflerin yolu açıldı. Sadi ise parasal sorunlar yaşamaya devam ediyor.

İşler Güçler 9. Bölüm

9. Bölüm

82 dk.

Ahmet, her şeye rağmen Feride'den vazgeçmez fakat umduğu değil, bulduğuyla yetinmek zorundadır. Murat ve Aşkın artık daha yakın, daha samimidirler.

İşler Güçler 8. Bölüm

8. Bölüm

79 dk.

Ahmet'in sanat filmi üçlemesi "Üç beyaz" için geri sayım başlar. Ahmet'i büyük bir sürpriz beklemektedir.

İşler Güçler 7. Bölüm

7. Bölüm

77 dk.

Ahmet orucunu erken açabilmenin teknik yollarını arıyor ve bunun için Feride'ye çok ihtiyacı var. Murat ise yeni programlara açılmanın derdinde.

İşler Güçler 6. Bölüm

6. Bölüm

87 dk.

Ahmet, bulduğu ek işlerle ününü artırmanın yollarını ararken, Murat korsan yapımcının yeni projesiyle uğraşıyor. Sadi ise Hale’nin yakın markajında.

İşler Güçler 5. Bölüm

5. Bölüm

84 dk.

Yapımcının tek taraflı feshi nedeniyle kendilerine 200'er bin dolar ödemek zorunda kalacağını öğrenen Ahmet ve Murat'ın ağzı kulaklarındadır. Sadi'nin tek yapraklı sözleşmesinde bu madde yoktur.

İşler Güçler 4. Bölüm

4. Bölüm

86 dk.

Sadi, kendini geliştirmenin yollarını ararken, Murat’a bağımsız bir yönetmenden film teklifi gelir. Ahmet ise kendini programa adayarak, iş ve aşk hayatının kötü izlerini silmeyi planlar.

İşler Güçler 3. Bölüm

3. Bölüm

81 dk.

Belirlenen röportajlarda, Murat’ı bir sürpriz beklemektedir. Sadi, ailevi sorunlarıyla mesleki kariyeri bir arada götürmekte zorlanmakta, Ahmet ise Feride ile yakınlaşma şansını kaçırmak istemiyor.

İşler Güçler 2. Bölüm

2. Bölüm

90 dk.

Murat yunus terbiyecisiyle, Ahmet otobüs şoförüyle, Sadi de hattatla röportaj yapacaktır. Bu arada Murat’ı kendisinden başka hiç kimsenin görmediği köpekler kovalamaktadır.

İşler Güçler 1. Bölüm

1. Bölüm

87 dk.

'Meslek Hikayeleri' için çektikleri ve yayınlanmayan bölümler içlerine dert olan Ahmet, Murat ve Sadi, yayınlanabilecek kalitede bir bölüm için kolları sıvarlar.

© Copyright 2024 puhutv.com Tüm hakları Doğuş Dijital Hizmetler A.Ş.'de saklıdır.
App storeGoogle play storeHuawei app store